FANDOM


Сервер Fandom/Gamepedia у Discord є офіційним сервером для користувачів Фандому та Геймпедії. Це місце для розмови на найрізноманітніші теми: від вікі на Фандомі та Геймпедії до обговорень щодо ваших улюблених ігор, фільмів, серіалів, аніме тощо. Ви можете запитати технічну підтримку, поділитися цитатами, фотографіями та цікавими фактами, а також поспілкуватися зі співробітниками Фандому!

Як приєднатися

  1. Зареєструйтеся у Discord. Так само рекомендується завантажити додаток на пристрій, який ви використовуєте.
  2. Використовуйте посилання https://discord.gg/fandom, щоб приєднатися до сервера. Продовжуйте виконувати вказівки на екрані.
  3. Єдиний канал, доступний після приєднання, буде #verification. Ви маєте додати тег Discord у свій профіль (див. це керівництво) і дотримуйтесь інструкцій, які вам дав бот. Таким чином ви отримаєте доступ до решти каналів на сервері.
  4. Доступ до україномовного розділу на сервері вимагає введення команди !uk (отримуєте роль Ukrainian) на каналі #bot-commands, але тимчасово цей розділ не працює.

Правила

  1. Поважайте інших. Не беріть участі у запеклих сварках, не ображайте інших і не будьте навмисно злісними. Не повідомляйте інших користувачів без потреби, особливо співробітників. Якщо у іншого члена спільноти виникають проблеми, поговоріть з модератором або співробітниками.
  2. Не діліться вмістом, що порушує маркування PG-13[1]. Не використовуйте лайку і не завантажуйте зображення із сексуальним змістом. Наші користувачі різного віку та походження, тому є мета, щоб усі вони почували себе комфортно в публічному чаті. Будь ласка, не запускайте політичні теми на сервері.
  3. Використовуйте правильні канали для обговорення. #general використовується для обговорення тем, пов’язаних із вікі, #random — це чат на найрізноманітніші теми, #feedback-fandom та #feedback-gamepedia — це окремі канали для проблем, пов’язаних з Геймпедією та Фандомом, такі як зворотний зв’язок щодо функцій, повідомлення про помилки або запити про допомогу тощо. Тематичні канали хабів (аніме, серії, ігри, фільми) також доступні, щоб дискусії були більш тематичними.
  4. Дотримуйтеся здорового глузду. Наведені вище правила стосуються не всіх ситуацій. Якщо ви не впевнені, чи щось правильно, попросіть модератора чи співробітників каналу #server-feedback.
  5. Ваше ім’я користувача має бути впізнаваним. Ми хочемо, щоб користувачи обговорень знали, з ким вони спілкуються. Використовуйте функцію «Змінювати нікнейм», яка доступна при натисканні правою клавішою миші на ваше ім’я користувача, якщо ваше глобальне ім’я користувача у Discord не відоме іншим користувачам вікі.

На сервері «Fandom/Gamepedia» правила та Умови використання Фандому застосовуються як зазвичай, і вжиті на ньому дії матимуть наслідки тут і навпаки.

Примітки

  1. Американська система маркування фільмів. Вміст, позначений PG-13, може бути непридатним для дітей віком до 13 років. Дізнайтеся більше.
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.