FANDOM


Приєднуйтесь до нас у Discord

Приєднатися

Фандом/Gamepedia офіційний сервер Discord — це онлайн чат для користувачів Фандому і Gamepedia, де можна спілкуватися про все, що пов’язано з вікі-проєктами, і не тільки. Ви можете обговорювати улюблені ігри, серіали, фільми, а також особисто задати свої питання співробітникам Фандому і залишити відгуки!

Як приєднатися до сервера? Редагувати

  1. По-перше, ви повинні створити обліковий запис в Discord, якщо у вас його немає. Ви також можете завантажити додаток Discord на свій мобільний пристрій.
  2. Потім ви повинні натиснути на посилання-запрошення https://discord.gg/fandom, щоб приєднатися до сервера.
  3. Фінальний крок — це верифікація. Приєднавшись до сервера, ви побачите активний канал #verification. Додайте номер свого акаунту в Discord в свій профайл на Фандомі і слідкуйте інструкціям бота на каналі #verification. Після проходження верифікації ви побачите усі загальні канали сервера.

Як приєднатися до україномовних каналів? Редагувати

На жаль, поки на сервері немає українських каналів, але можна отримати роль.

  • Перейдіть на канал #bot-commands і наберіть !uk

Якщо вам необхідно отримати допомогу саме українською мовою або ж ви хочете поспілкуватися з україномовними користувачами, відвідайте сервер Центральної спільноти.

Правила сервера Редагувати

  • Будьте ввічливими. Не починайте і не беріть участь в запеклих і агресивних суперечках, не ображайте інших користувачів та не провокуйте їх на недоброзичливі дії. Не потрібно надмірно і без очевидної необхідності пінгувати інших користувачів і особливо співробітників. Якщо у вас виникли проблеми з користувачем чату, зверніться до модераторів серверу або співробітників Фандому.
  • Не публікуйте контент з рейтингом вище, ніж 13+. Не потрібно публікувати тексти і/чи зображення відвертого сексуального характеру. На сервері існують користувачі різного віку, і ми б хотіли, щоб вони всі відчували себе комфортно в наших чатах. Також просимо вас не публікувати політичний контент.
  • Використовуйте окремі канали для різних обговорень. Наприклад, #general дозволено використовувати для обговорення усього, пов'язаного з вікі-проєктами, #random — для обговорення абсолютно будь-якої теми в межах правил, #feedback-fandom — для відгуків про Фандом, і так далі.
  • Не переходьте межу розумного. На сервері можуть виникнути різні складні ситуації, які можуть не потрапляти під дані правила. Якщо ви впевнені, що дана ситуація не є нормальною, зверніться до модераторів або співробітників на каналі #server-feedback.
  • Використовуйте впізнаване ім'я користувача. Ми хочемо, щоб користувачі та співробітники знали, з ким вони спілкуються. Тому ми просимо вас змінити ваше ім'я користувача в Discord так, щоб воно відповідало або було близьким вашому нікнейму користувача на Фандомі.

Пам'ятайте, що це офіційний сервер, тому негативна поведінка на сервері може призвести до блокування на Фандомі.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.