FANDOM


Fandom logo

Фандом (англ. Fandom powered by Wikia) — це найбільший в світі розважальний сайт для фанатів; це голос фанатів в світі розваг, і тут Ви можете взяти участь в обговореннях, отримати інформацію та поділити знаннями на будь-яку тему.

На Фандомі існують більше 360 000 активних спільнот, користувачі яких щоденно обговорюють свої улюблені всесвіти і створюють контент. Тут усі бажаючи можуть поділитися своїми знаннями — включаючи вас!

Що робить Фандом унікальним? Редагувати

Яскраве поєднання спільнот, обговорення і новин робить Фандом привабливою площадкою для багатьох фанатів. Ось декілька речей, які роблять Фандом на голову вище інших сайтів.

  • Найбільший в світі розважальний сайт для фанатів. Фандом — це голос фанатів в індустрії розваг. Ми пишемо про найрізноманітніші направлення поп-культури: кіно, відеоіграх, книгах і багато, багато іншого. Наш контент створений фанатами для інших фанатів, і наші користувачів самовиражаються в створенні і редагуванні інформаційних і розважальних статей, а також беруть участь в обговореннях на улюблені теми. Усі разом вони створили 43 мільйон сторінок з унікальним змістом на 360 000 спільнотах; ці сторінки представляють собою усе найцікавіше в світі розваг і щомісячно залучають 190 000 000 унікальних відвідувачів.
  • Кращий майданчик в світі для співпраці. Команда Фандома завжди намагається створювати найсприятливіші умови участі для користувачів і постійно покращують сайт, в тому числі, за допомогою нових розширень. У нас ви зможете отримати усі необхідні можливості для створення власної тематичної спільноти, яке було б набагато складніше створити вам самим або на іншому хостингу на базі MediaWiki. Фандом пропонує користувачам унікальний набор можливостей: створення вікі, написання власних розважальних статей та новин, чат з іншими фанатами, обговорення улюблених франшиз і багато іншого.
  • Додатки світового класу. Крім платформи для ПК, ми продовжуємо розвивати наші додатки для користувачів мобільних пристроїв. Додатки Фандома дають можливість стикнутися з унікальним матеріалом, створеними користувачами Фандому, в світі мобільних технологій, що постійно розвиваються. З додатками Фандома у кожного фаната тепер є доступ до улюбленим всесвітам на ходу, що також допомагає збільшити відвідуваність вашої вікі.
  • Трафік. Ми використовуємо кращі інтернет-технології, щоб підвищити рейтинг ваших спільнот у пошукових мережах, щоб покращити їх видимість і сприяти зростанню. Співпрацюючи з нами, ви зможете довести ваші спільноти, новини і статті до перших сторінок підсумків пошуку, і ваш контент будуть читати тисячі і навіть мільйони фанатів.
  • Ми пов'язуємо бренди з фанатами. Фандом співпрацює з великими видавцями і розважальними компаніями, які надають ексклюзивні матеріали від розробників і творців ваших улюблених франшиз. Співпраця брендів з фанатами допоможе вашій спільноті вийти на новий рівень и предоставить вашим читачам унікальний контент.
  • Довіра. Фандом — це сайт на основі відкритого програмного забезпечення, а наші спільноти створюються на основі ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike («Атрибуція — На тих же умовах»). Ми часто публікуємо блоги про розвиток нашої компанії і щотижневі блоги з технічними оновлення сайту. У нас є свої сторінки в соціальних мережах (Facebook, Twitter, YouTube, Instagram і в LinkedIn).

У вас є додаткові питання? Перегляньте сторінки Довідки або зв'яжіться з співробітниками Фандому через цю форму.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.