Центральна спільнота
Advertisement
Fandom logo.png
Політика
Умови використання
Конфіденційність
Авторське право
Ліцензування
Створення вікі
Відмова від відповідальності
ще...

Фандом не є:

ресурсом для реклами іншого сайту
Фандом використовується для спільного редагування, а не як місце, яке надає посилання на інші сайти. Неофіційна реклама є неприйнятною. (Див. Advertising).[1]
проєктом Вікімедіа
Wikia, Inc. та Wikimedia — це різні компанії.
Вікіпедією
Фандом — це не Вікіпедія, і ми прагнемо не дублювати проєкти Вікімедіа. Хоча Фандом і поділяє в певній мірі мету Вікіпедії, Фандом не є «братнім проєктом» Вікіпедії, оскільки Фандом не проєкт Вікімедіа, як вже було вказано вище.
каталогом посилань
Вікі на Фандомі повинні мати актуальний зміст, а не бути каталогом посилань, які надають посилання на інші сайти.


Примітки[]

 1. Детальніше:
  • 1) Центральні вікі створені для систематизації інформації про вікі-проєкти, що знаходяться на Фандомі, для публікації новин Фандому, для допомоги користувачам Фандому за допомогою Форуму або Обговорень. Також тут розташовані сторінки політики Фандому. Розширення функцій Центральної спільноти недоцільне. Тобто, це не головна вікі на Фандомі, а місце, яке, здебільшого, служить інформаційним джерелом для інших вікі-проєктів Фандому.
  • 2) Посилання на сторонні інтернет-ресурси (не тільки інші вікі) дозволені в наступних випадках:
   • а) у разі обміну посиланнями між вашою вікі та стороннім інтернет-ресурсом (тобто цей інтернет-ресурс починає безкоштовно рекламувати вашу вікі і Фандом загалом), але ви не маєте права поширювати це посилання на інші вікі, які не мають з цим інтернет-ресурсом нічого спільного.
   • б) у разі, якщо ви скопіювали статтю з іншого інтернет-ресурсу з відкритим доступом і поставили посилання на джерело; аналогічно, якщо ви використовуєте посилання на сторонній інтернет-ресурс у новинах
   • в) у разі, якщо ви пишите статтю, інформацію берете зі сторонніх джерел (те ж саме, що у статтях Вікіпедії).
  • В інших випадках вас можуть звинуватити у створенні каталогу посилань на сторонні інтернет-ресурси або безкоштовній рекламі, а вікі на Фандомі не може бути каталогом посилань і не повинна рекламувати безкоштовно сторонні інтернет-ресурси.
Advertisement