FANDOM


Fandom logo
Політика
Умови використання
Конфіденційність
Авторське право
Ліцензування
Створення вікі
Відмова від відповідальності
ще...

Найбільш поширена причина для закриття вікі — порушення нею Умов використання.

Незважаючи на те, що засновник Вікі може зажадати закрити проект, якщо тема представляє інтерес для широкої аудиторії і, особливо в разі, якщо на Вікі залишаються інші активні редактори, Фандом вважає за краще не закривати такий проект, а знайти для нього нових користувачів.

Вікі, в яких дуже мало вмісту або які довго не діють і ніхто не хоче прийняти їх, можуть бути об'єднані з іншими проектами або закриті співробітниками фандомі. Однак не існує строгого розкладу для цих дій, так як наповнення проекту могло бути лише призупинено, а не зупинилося взагалі.

У разі повного закриття Вікі, в якому було значне вміст, Фендом зберігає її базу даних, яка буде доступна для скачування протягом 30 днів після закриття. Після закінчення цього терміну вікі буде видалена назавжди, без можливості відновлення.

Якщо всі або деякі з активних редакторів вирішили піти з Фандому і перенести весь вміст вікі на нове місце, рішення про закриття вікі приймається Wikia, Inc. В даному випадку, більшість вікі з корисним вмістом або мають потенціал для подальшого зростання і розвитку не зачиняються. З поваги до майбутніх користувачів вікі і співробітникам фендомі, що беруть участь в ухваленні рішення про закриття і/або об'єднання з іншою вікі, будь ласка, не видаляйте вміст статей і не потрібно перераховувати їх як «переміщені» (особливо на головній сторінці).

Див. також

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.