FANDOM


Fandom logo
Політика
Умови використання
Конфіденційність
Авторське право
Ліцензування
Створення вікі
Відмова від відповідальності
ще...

БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ТА ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ЦІ УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ, ПЕРШ НІЖ КОРИСТУВАТИСЯ ЦИМ САЙТОМ.

Остання зміна: 29 січня 2020 року

Хто ми і як з нами зв’язатися

Сучасні умови використання поширюються на наші веб-сайти, мобільні додатки та пов’язані з ними пропозиції (усе разом далі «Сервіс»). Сервіс містить сайти на доменах fandom.com, wikia.com і wikia.org, включаючи усі піддомени, а також до мобільних додатків під брендом Fandom (укр. Фандом). Сервіс також містить мобільний додаток D&D Beyond і сайти dndbeyond.com, futhead.com, gamepedia.com, muthead.com, playbook.gg і strawpoll.me. Сервіс знаходиться під керуванням компанії Fandom, Inc (далі «Фандом» або «Компанія»). Компанію зареєстровано в штаті Делавер, США (корпоративний номер C2935209), юридична адреса: 130 Sutter Street, 4th Floor, San Francisco, CA 94104.

Сучасні Умови використання містять правила використання нашого Сервісу.

Щоб зв’язатися з нами, надішліть листа на електронну адресу support@fandom.com.

Користуючись нашим сайтом, ви погоджуєтесь з сучасними Умовами використання

Отримуючи доступ до Сервісу або використовуючи його, ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли та згодні дотримуватися сучасних Умов використання (далі «Умови використання» чи «Угода») незалежно від того, чи є ви зареєстрованим користувачем Фандому чи ні. Якщо ви не згодні з сучасними Умовами використання, ви не повинні використовувати наш Сервіс. Ми рекомендуємо роздрукувати копію сучасних умов у якості довідкового матеріалу на випадок необхідності.

Зауважте, що згідно з нашою політикою конфіденційності, якщо ви є мешканцем Європейської економічної зони («ЄЕЗ»), ми використовуємо угоду як правову основу для обробки особистих даних, зібраних за допомогою таргетованих файлів cookie (згідно з політикою конфіденційності), і тільки у цьому випадку нам потрібна чітка згода на обробку даних. Ваша угода з сучасними Умовами використання не є угодою на обробку особистих даних, зібраних за допомогою маркетингових файлів cookie. Угода на обробку особистих даних — це окрема угода, яку повинні представити мешканці ЄЕЗ відповідно до нашої Політики конфіденційності.

Сучасні Умови використання застосовуються разом з наступними додатковими умовами, яких так само необхідно дотримуватися при використанні Сайту:

В Сервіс можуть вноситися зміни

Ми можемо періодично змінювати та оновлювати наш Сервіс з урахуванням змін наших продуктів, потреб користувачів і бізнес-пріоритетів. Ми постараємося надавати своєчасні повідомлення про будь-які серйозні зміни.

Сучасні Угоди можуть змінитися

Ми залишаємо за собою право за власним розсудом змінювати, модифікувати, додавати чи видаляти частини сучасної Угоди у будь-який час і без попереднього повідомлення. Регулярно перевіряйте цю сторінку, щоб відстежувати зміни сучасних Умов використання. Ваше подальше використання Сервісу після набуття чинності переглянутих Умов використання означає Вашу згоду з умовами.

УВАЖНО ОЗНАЙОМТЕСЯ З СУЧАСНИМИ УГОДАМИ ВИКОРИСТАННЯ, ОСКІЛЬКИ ВОНИ МІСТЯТЬ ВАЖЛИВУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВАШІ ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ, ВКЛЮЧАЮЧИ НЕ ТІЛЬКИ ОБМЕЖЕННЯ І ВИНЯТКИ, АЛЕ Й ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВИРІШЕННЯ СУПЕРЕЧНИХ СИТУАЦІЙ, ЩО ВИЗНАЧАЄ, В ЯКИХ ВИПАДКАХ СУПЕРЕЧКА Є ВИРІШЕНОЮ.

Коли застосовуються сучасні Умови використання

Сучасні Умови використання поширюються на зареєстрованих та незареєстрованих користувачів. Щоб почати використовувати Сервіс, необхідно прийняти сучасні Умови використання. Для цього потрібно: а) зареєструватися в Сервісі і/чи стати співробітником Компанії чи б) почати використовувати Сервіс. Приймаючи сучасні Умови використання, ви підтверджуєте, що досягли встановленого законом віку для укладення юридично зобов’язального договору з Компанією, або що ваші батьки чи опікуни дали свою угоду і підтверджують, що ви будете дотримуватися сучасних Умов використання. Ви також підтверджуєте, що ваш вік становить 16 років або старше (застосовується до користувачів, що мешкають в штаті Каліфорнія, США і в Європейській економічній зоні («ЄЕЗ») за винятком Великобританії) чи 13 років і старше (застосовується до користувачів з інших країн, включаючи Великобританію), а також погоджуєтесь з тим, що у відповідних випадках Сервіс не призначений для дітей, молодших за вказаний вік. Ви не можете використовувати Сервіс і не можете прийняти сучасні Умови Використання, якщо закон забороняє вам використовувати Сервіс чи приймати сучасні Умови використання.

Участь

Щоб використовувати певні функції Сервісу (більш детально описані в Політиці конфіденційності), спочатку необхідно зареєструватися в Сервісі. Ви не можете реєструватися в Сервісі, якщо це заборонено законом. Сервіс призначений виключно для користувачів, які:

 • Мешкають в Каліфорнії або в ЄЕЗ (за винятком Великобританії) і досягли 16 років або більше старшого віку; чи
 • Мешкають в інших країнах світу (включаючи Великобританію) і досягли 13 років або більше старшого віку.

Реєстрація будь-якої особи, молодшої за вищевказаний вік, в застосованих юрисдикціях є несанкційованою, не ліцензованою та порушує сучасні Угоди. Реєструючись в Сервісі, ви гарантуєте, що відповідаєте вищевказаним віковим обмеженням і згодні дотримуватися усіх умов і положень сучасних Угод.

Забезпечення безпеки даних облікового запису

Якщо ви вирішите пройти реєстрацію, і вам нададуть або згенерують ідентифікаційний код користувача, пароль чи іншу інформацію в рамках наших процедур забезпечення безпеки, то така інформація вважатиметься конфіденційною. Ви погоджуєтесь не розкривати конфіденційну інформацію третім особам, зберігати в таємниці свій пароль та інші ідентифікаційні дані, а також нести повну відповідальність за будь-яке використання вашого облікового запису і за будь-які дії, які відбуваються з вашим обліковим записом.

Компанія може припинити дію вашого облікового запису, видалити ваш профайл і будь-який контент чи інформацію, які ви відправили у Сервіс, і/чи закрити доступ до Сервісу за будь-якою причиною або без причин, в будь-який час і на свій розсуд, з попереднім повідомленням або без нього.

Торгові знаки

Слова Fandom і пов’язані логотипи Fandom, Wikia, Curse і пов’язані логотипи Curse, слогани зі словом Fandom, а також зовнішній вигляд Сервісу, включаючи заголовки усіх сторінок, графіку, іконки клавіш та скрипти є зареєстрованими торговими знаками й торговими формами Компанії в США і/чи інших країнах. Вони не можуть користуватися повністю або частково у зв’язку з якимось продуктом чи послугою, що не належить Fandom, будь-яким чином, який може заплутати клієнтів, зганьбити або дискредитувати Fandom без нашого попереднього письмового дозволу. Будь-яке використання цих товарних знаків і форм повинно відповідати рекомендаціям, які Fandom може час від часу надавати вам.

Усі інші товарні знаки, що згадуються в Сервісі, є власністю відповідальних володарів. Посилання в Сервісі на продукцію, послуги, процеси чи іншу інформацію з вказанням торгових найменувань, торгових марок, виробників, постачальників або іншим чином не є нашою підтримкою, спонсорством чи рекомендацією з боку нас або будь-якої афілійованої особи.

Контент Сайту та авторські права

Для контенту, який надсилається до спільнот Фандому, контенту компанії, а також для записів в обговореннях і чатах діють різні правила, які описані нижче.

У всіх випадках ви несете повну відповідальність за увесь контент, включаючи, окрім всього, фотографії, інформацію в профайлах, повідомлення, коментарі та інший контент («Контент»), який ви завантажуєте, публікуєте чи показуєте (далі — «надсилаєте») на сайті чи через сайт чи передаєте іншим користувачам. Ви не можете відправити контент на Сайт, якщо ви не створили його самі чи у вас немає дозволу на його публікацію. Ви не можете надсилати Контент, несумісний з ліцензією тієї частини Сайту, на яку ви надсилаєте Контент. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що інші користувачі можуть, але не зобов’язані, редагувати, видаляти або перейменовувати (без повідомлення) будь-який Контент на Сайті з будь-якої причини або без неї. Ви також гарантуєте, що є володарем чи маєте необхідні ліцензії, права, згоди та дозвіл на матеріали, щоб Компанія могла зберігати, копіювати, публікувати та поширювати ваш Контент через Сайт згідно з правилами ліцензування, застосованими до Контенту (наприклад, для текстових матеріалів, що відправляються вами в спільноту Фандому, діють умови ліцензування, викладені в Політиці ліцензування).

Сайт не є архівом і не може функціювати у якості архіву. Ми не несемо відповідальності перед вами або будь-якою іншою особою за втрату, пошкодження або знищення доданого вами Контенту. Ви несете повну відповідальність за свої власні витрати та створення резервних копій будь-якого Контенту, який ви розміщуєте або зберігаєте на Сайті чи надаєте Компанії.

Контент, який надсилається до спільнот Фандому/вікі-проєктів

Правила ліцензування текстових матеріалів, які надсилаються в певні спільноти Фандому чи вікі-проєкти, наведені на сторінці https://www.fandom.com/licensing. Приймаючи Умови використання, ви погоджуєтесь, що не використовуватимете спільноту/вікі-проєкти жодним чином, що суперечить Політиці створення вікі, яка може час від часу оновлюватися. Приймаючи Умови використання, ви так само підтверджуєте, що не використовуватимете спільноту/вікі-проєкти в метах, що суперечать Правилам спільнот Фандому, текст яких може періодично оновлюватися. У випадку нетекстового контенту, який користувач надсилає певній спільноті Фандому або вікі, ви погоджуєтесь, що маєте право надсилати такий контент і що такий контент не порушує авторських прав, товарних знаків, комерційної таємниці, особистих або майнових прав будь-якої іншої сторони.

Контент, що належить компанії

Статті та інший контент, створений Компанією або одним з її партнерів (наприклад, створений Компанією контент, який з’являється на fandom.com), далі «Контент, що належить компанії», є виключною власністю Компанії, її партнерів або ліцензіарів, які захищені законами та угодами про авторське право й інтелектуальну власність зі зберіганням усіх авторських прав. Контент, що належить компанії, містить медіаконтент, як-от відео, статті, фотографії, музика, графіка і логотипи. Такий медіаконтент може бути доступний через вбудований в Сайт програвач, який показує посилання і програє контент з інших сайтів і/чи сервісів («Медіапрогравач»).

За винятком випадків, зазначених в сучасних Угодах, ви погоджуєтесь не перепродавати, не ліцензувати, не віддавати напрокат, не модифікувати, не поширювати, не копіювати, не передавати, не робити публічні презентації, не адаптувати, не редагувати й не створювати похідні твори з контенту, що належить Компанії. Сучасні Угоди надають вам ліцензію на використання контенту, що належить Компанії, тільки в особистих некомерційних метах. Компанія може припинити цю ліцензію в будь-який час з будь-якої причини або без будь-якої причини. Використання контенту, що належить Компанії, в будь-яких метах, прямо не дозволених в сучасних Угодах, строго заборонені.

Компанія може надавати можливість третім сторонам (включаючи користувачів спільнот) подати заявку на публікацію оригінального контенту, яку Компанія може схвалити або відхилити на власний розсуд. Якщо такий контент приймається компанією, то він буде опублікований на тих самих умовах, які поширюються на контент, що належить Компанії, і які викладені вище, і при наданні заяви на публікацію оригінального контенту його автор погоджується на них як частину процесу наданні заяви.

Компанія також може надавати посилання на контент сторонніх сайтів. Як зазначено в розділі «Обмеження відповідальності та відмова від зобов’язань» сучасної Угоди, Компанія не має контролю над сторонніми сайтами, і тому не може бути відповідальна за доступність цих сайтів і не несе відповідальності за контент, розташований на таких сайтах.

Контент, що відправляється в Обговорення та чати

Відправляючи контент (включаючи коментарі) в Обговореннях чи чатах чи створюючи вікторини чи аналогічні ігри, ви надаєте нам безкоштовну, безстрокову, безвідкличну, неексклюзивну, необмежену, глобальну ліцензію на відтворення, створення похідних робот, поширення копій, виконання чи публічне відображення такого контенту (включаючи коментарі та вікторини) на будь-якому носії і з будь-якою метою, включаючи комерційні мети, а також надаєте право іншим користувачам робити те ж саме (така ліцензія включає ім’я, особистість, фотографії і голос, які надаєте з контентом). Ви погоджуєтесь, що у вас є право надсилати будь-який контент (включаючи коментарі чи вікторини), який ви публікуєте, і що такий контент (включаючи коментарі чи вікторини) не порушує авторських прав, товарних знаків, комерційної таємниці чи будь-якого іншого особистого або майнового права будь-якої іншої сторони.

Промо-акції

Користувачі можуть займатися рекламою, адмініструванням та проведенням рекламних акцій (конкурсів або лотерей), використовуючи Сервіс (далі «промо-акція»). Якщо ви вирішили проводити, адмініструвати або проводити промо-акцію, ви повинні дотримуватися наступних правил: а) Ви можете проводити промо-акцію в межах, дозволених чинним законодавством, і ви несете одноосібну відповідальність за забезпечення того, щоб будь-які промо-акції відповідали усім чинним законам, зобов’язанням та обмеженням. б) Ви будете визначені як промоутер вашої промо-акції у відповідній юрисдикції, і ви будете нести повну відповідальність за усі аспекти та витрати промо-акції, пов’язані з нею, включаючи, окрім всього, виконання, адміністрування та керування промо-акцією; складання та розміщення будь-яких офіційних правил; вибір переможців; надання нагород; отримання усіх необхідних сторонніх дозволів, включаючи, але не обмежуючись, надання будь-яких необхідних реєстрацій. Компанія має право видалити вашу промо-акцію з Сервісу, якщо Компанія обґрунтовано вважає, що ваша промо-акція не відповідає Умовам використання або застосованому законодавству. в) Компанія не несе відповідальності й не може підтримувати такі промо-акції. Ви не можете вказувати Фандом як спонсора або співспонсора промо-акції. г) Ви повинні явно вказати в своєї промо-акції, що «Це промо-акція від [Ваше ім’я]. Фандом не спонсорує і не підтримує рекламну акцію від [Ваше ім’я] і не несе відповідальності за цю промо-акцію».

Поведінка користувачів

Використовуючи Сайт, ви погоджуєтесь не робити наступного:

 • ображати, турбувати, погрожувати або залякувати інших користувачів Фандому;
 • публікувати або передавати будь-які дані, які є непристойними, порнографічними, образливими, агресивними, грубими або іншим чином порушують будь-які законодавчі акти або права третіх осіб, а також матеріал, який містить гомофобію, етнічні образи, релігійну нетерпимість або заохочує злочинну поведінку;
 • намагатися видати себе за іншого користувача або іншу людину;
 • публікувати або передавати будь-які протизаконні чи неправомірні матеріали або використовувати дані матеріали для незаконної діяльності;
 • публікувати або передавати будь-яку інформацію чи програми, спроєктовані або призначені для отримання паролів, облікових записів або особистої інформації від будь-яких користувачів Фандому;
 • публікувати, завантажувати, передавати, ділитися або зберігати небажані або несанкціоновані рекламні матеріали, нав’язування послуг, «спам» або будь-який інший тип незаконного надання послуг;
 • запитувати особисту інформацію у будь-яких користувачів, чий вік менше ніж 18 років;
 • порушувати будь-які закони в юрисдикції вашої держави (включаючи, але не обмежуючись законами про інтелектуальну власність та закони, що стосуються поведінки в Інтернеті та публікування прийнятних матеріалів); або
 • публікувати повідомлення та матеріали рекламного характеру;
 • за винятком випадків, коли Компанія надала явно виражену згоду (наприклад, щодо тексту, доданого в окремі спільноти Фандому відповідно до положень на сторінці http://www.fandom.com/licensing ви не можете (1) змінювати, публікувати, відтворювати, створювати похідні роботи, поширювати, виконувати, адаптувати, агрегувати, продавати, передавати або якимось чином використовувати будь-який Контент, повністю або частково, або (2) використовувати веб-роботів, веб-павуків, програми пошуку та/або збору даних або інший пристрій для парсингу, вилучення або індексування будь-якої частини Контенту.
 • використовувати будь-який медіаконтент або медіа-програвач для інших цілей, крім некомерційного та особистого споживання та перегляду прийнятного контенту;
 • модифікувати, змінювати, перекладати, адаптувати, редагувати, декомпілювати, дизасемблювати або створювати вихідні роботи, засновані на будь-якому Медіапрогравачі;
 • ліцензувати та передавати третій стороні права на використання Медіапрогравача, включаючи продаж, розповсюдження та повторну дистрибуцію будь-якого вмісту Медіапрогравача.

Окрім перерахованого вище, ви також погоджуєтеся:

 • використовувати Сервіс відповідно до сучасних Умов використання та відповідно до чинних законів і правил;
 • підтримувати конфіденційність будь-якого пароля, пов’язаного з використанням Сервісу особисто вами;
 • негайно повідомити Компанію у випадку будь-якого несанкціонованого використання вашого облікового запису;
 • навмисно не блокувати, видаляти та іншим чином перешкоджати належному функціонуванню та перегляду рекламних оголошень та/або користувальницького інтерфейсу й функцій;
 • не завантажувати, не розміщувати, не пересилати електронною поштою, не передавати та не поширювати в інший спосіб матеріали, що містять комп’ютерні віруси або інші комп’ютерні коди, файли чи програми, призначені для порушення, знищення, обмеження функціональності або надання несанкціонованого доступу до будь-якого програмного забезпечення, аппаратного забезпечення або телекомунікаційного обладнання;
 • не завантажувати, не розміщувати, не пересилати електронною поштою, не передавати та не розповсюджувати в інший спосіб матеріали, що порушують будь-які патенти, торгові марки, комерційні таємниці, авторські або інші права будь-якої зі сторін;
 • не використовувати веб-роботів, веб-пауків, веб-парсери або інші автоматизовані засоби доступу до Сайту в будь-яких цілях без явної згоди Компанії у письмовій формі;
 • не підробляти заголовки, не маніпулювати джерелами ідентифікації та не намагатися в інший спосіб приховати виникнення будь-яких матеріалів, доступних у Сервісі;

Ви не будете:

 • вживати будь-які дії, які накладають або можуть накладати за нашим власним розсудом необґрунтоване або непропорційно велике навантаження на нашу інфраструктуру;
 • перешкоджати або намагатися перешкодити нормальній праці Сайту або будь-яким діям, що проводяться на Сайті; або
 • обходити будь-які заходи, які ми можемо використовувати для блокування або обмеження доступу до Сайту, включаючи заголовки для блокування роботів.
Заява про порушення авторского права

Компанія поважає інтелектуальну власність інших осіб та дотримується вимог, викладених у Законі про захист авторських прав у цифрову епоху («DMCA») та інших застосовних законах. Якщо ви є власником авторських прав або його агентом і вважаєте, що вміст, розміщений на Сервісах, порушує ваші авторські права, будь ласка, зв’яжіться з нашим призначеним агентом у рамках DMCA:

Кому: Copyright Agent, Fandom, Inc., 130 Sutter Street, 4th Floor, San Francisco, CA 94104

Використовуйте форму для повідомлення щодо порушень DMCA. Ви також можете зв’язатися з нашим призначеним агентом, надіславши листа електронною поштою за адресою copyright@fandom.com. Будь ласка, включіть «Claim of copyright infringement» в заголовок теми листа. За цією адресою слід надсилати тільки ті повідомлення, які стосуються DMCA.

Надання ідей

Надаючи Компанії чи її співробітникам свої ідеї, пропозиції та документи (далі «матеріали»), ви признаєте і погоджуєтесь з тим, що Компанія має право використовувати чи публікувати такі матеріали з будь-якою метою, в будь-який спосіб, без надання компенсації або згадування вас.

Припинення доступу до Сервісу

У повній мірі, дозволенній чинним законодавством, Компанія залишає за собою право припинити вашу участь в Сервісі без повідомлення і на наш власний розсуд, а також заблокувати ваш доступ до Сервісу і припинити цей доступ в майбутньому, якщо Компанія обґрунтовано вважає, що а) використання вами Сервісу порушує сучасні Умови використання або чинне законодавство; б) ви обманним шляхом використовуєте або зловживаєте Сервісом; в) ми не можемо продовжувати надавати вам доступ до сервісу з технічних або законних причин. Сюди входить можливість припинити або призупинити ваш доступ до будь-яких придбаних продуктів чи послуг, включаючи будь-які підписки. У повній мірі, дозволенній чинним законодавством, вашим єдиним засобом щодо будь-якого невдоволення від а) Сервісу, б) будь-якого пункту сучасних Умов використання, в) будь-якої політики або дій Компанії для праці Сервісу, або г) будь-якого контенту або інформації, що передається через Сервіс, є припинення дії вашого облікового запису і припинення використання будь-яких частин Сервісу

Обмеження відповідальності та відмова від зобов’язань

Фандом не гарантує захист від будь-якого несанкційованого копіювання, використання чи поширення представленого вами контенту третьими особами. Крім того, Компанія не несе відповідальності за розміщений контент чи поведінку, онлайн або оффлайн, будь-якого користувача Сервісу, інших сайтів або сервісів, які можуть згадувати або мати посилання в Сервісі.

Оскільки Компанія не контролює зовнішні сайти та сервіси, ви визнаєте та погоджуєтеся, що Компанія не несе відповідальності за доступність зовнішніх сайтів або сервісів, а також за будь-який контент, рекламу, продукти або інші матеріали, що доступні на таких сайтах або сервісах. Радимо слідкувати за тим, коли ви залишаєте і переходите на сторонній веб-сайт або сервіс, і ознайомитися з умовами використання і політикою конфіденційності будь-якого стороннього веб-сайту або сервісу, які ви відвідуєте.

Ви також розумієте та визнаєте, що можете зіштовхнутися на Сервісі з контентом, який можна порахувати образливим, неприйнятним або непристойним. У цьому відношенні ви використовуєте Сервіс на свій страх і ризик.

У ПОВНІЙ МІРІ, ДОЗВОЛЕННІЙ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ: (A) СЕРВІС, КОНТЕНТ І МАТЕРІАЛИ, ЩО МІСТЯТЬСЯ В НИХ, НАДАЮТЬСЯ НА УМОВАХ «ЯК Є», БЕЗ ЯКИХОСЬ ГАРАНТІЙ, ЯК ПРЯМИХ, ТАК І ПЕРЕДБАЧЕНИМИ, ЗА ВИНЯТКОМ, КОЛИ ЦЕ ПРЯМО ПЕРЕДБАЧЕНО В ПИСЬМЕННІЙ ФОРМІ ФАНДОМОМ; (B) ФАНДОМ І ЙОГО ПОСАДОВІ ОСОБИ, ДИРЕКТОРА, ПРАЦІВНИКИ, АКЦІОНЕРИ, АГЕНТИ, ЛІЦЕНЗІАРИ, СУБПІДРЯДНИКІВ, АФІЛІЙОВАНІ ОСОБИ, ПАРТНЕРИ І ПОСТАЧАЛЬНИКИ («СТОРОНИ ФАНДОМУ») ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД УСІХ ІНШИХ ГАРАНТІЙ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОМ, ПРЯМИХ АБО НЕПРЯМИХ, ВКЛЮЧАЮЧИ, ОКРІМ ВСЬОГО, НЕПРЯМІ ГАРАНТІЇ ТОВАРНОЇ ПРИДАТНОСТІ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ, ПРАВОВОГО ТИТУЛУ І НЕ ПОРУШУЮЧИ ПРАВ ВЛАСНОСТІ НА ПОСЛУГИ, ВКЛЮЧАЮЧИ БУД-ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ, КОНТЕНТ АБО МАТЕРІАЛИ, ЩО МІСТИТЬСЯ В НЬОМУ; (C) ЖОДНА СТОРОНА ФАНДОМУ НЕ ЗАЯВЛЯЄ І НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО КОНТЕНТ АБО МАТЕРІАЛИ, ЩО МІСТЯТЬСЯ В СЕРВІСІ, Є ТОЧНИМИ, ПОВНИМИ, НАДІЙНИМИ, АКТУАЛЬНИМИ І НЕ МІСТЯТЬ ПОМИЛОК; І (D) НЕ ДИВЛЯЧИСЬ НА ТЕ, ЩО ФАНДОМ НАМАГАЄТЬСЯ ЗРОБИТИ ВАШ ДОСТУП І ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСУ БЕЗПЕЧНИМ, ЖОДНА СТОРОНА ФАНДОМА НЕ ГАРАНТУЄ І НЕ РУЧАЄТЬСЯ ЗА ТЕ, ЩО СЕРВІС АБО НАШ(І) СЕРВЕР(И) НЕ МІСТЯТЬ ВИРУСІВ АБО ІНШИХ ШКІДЛИВИХ ПРОГРАМ. НІЯКІ ПОРАДИ АБО ІНФОРМАЦІЯ, ЯК В УСНІЙ, ТАК І В ПИСЬМЕННІЙ ФОРМІ, ОТРИМАНІ ВАМИ ВІД ФАНДОМУ АБО ЧЕРЕЗ СЕРВІС, НЕ НАДАЮТЬ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, КРІМ ТИХ, ЯКІ ПРЯМО ВКАЗАНІ В ЦЬОМУ ДОКУМЕНТІ. ФАНДОМ НЕ ГАРАНТУЄ І НЕ РУЧАЄТЬСЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТ, ЯКИЙ ВИ ОТРИМУЄТЕ ПРИ ВИКОРИСТАННІ СЕРВІСУ.

Обмеження відповідальності

У ПОВНІЙ МІРІ, ДОЗВОЛЕННІЙ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ: (A) ФАНДОМ І СТОРОНИ ФАНДОМА НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ВАМИ ЗА БУДЬ-ЯКИЙ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ АБО БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ЗБИТКИ (В ТОМУ ЧИСЛІ ВТРАТУ ВИКОРИСТАННЯ, ВТРАТУ ПРИБУТКУ АБО ВТРАТУ ДАНИХ), ВИНИКАЮЧИ У ПІДСУМКУ ДІЙ КОНТРАКТУ, ПРАВОПОРУШЕННЯ (У ТОМУ ЧИСЛІ ХАЛАТНІСТЬ) АБО З ІНШИХ ПРИЧИН, ВИПЛИВАЮЧИХ АБО ПОВ’ЯАЗНИХ З ВИКОРИСТАННЯМ АБО НЕМОЖЛИВІСТЮ ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСУ, КОНТЕНТУ АБО МАТЕРІАЛІВ, В ТОМУ ЧИСЛІ БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ ВНАСЛІДОК АБО У ПІДСУМКУ ДОВІРИ КОРИСТУВАЧА БУДЬ-ЯКОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ОТРИМАНОЇ ВІД ФАНДОМУ, АБО В РЕЗУЛЬТАТІ ПОМИЛОК, УПУЩЕННЯ, ПЕРЕРИВАННЯ, ВИДАЛЕННЯ АБО ВІД ЕЛЕКТРОННИХ ЛИСТІВ, ДЕФЕКТІВ, ВІРУСІВ, ЗАТРИМОК В ПРАЦІ, ПЕРЕДАЧІ, АБО ЗБОЇВ В РОБОТІ, ЩО ВИНИКЛИ ВНАСЛІДОК СТИХІЙНИХ ЛИХ, ЗБОЇВ ЗВ’ЯЗКУ, КРАДІЖКИ, ЗНИЩЕННЯ АБО НЕСАНКЦІЙОВАНОГО ДОСТУПУ ДО ЗАПИСІВ, ПРОГРАМ АБО СЕРВІСІВ ФАНДОМУ; І (B) НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН СУКУПНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ФАНДОМУ, ЯК-ОТ ЗА КОНТРАКТОМ, ГАРАНТІЄЮ, ПРАВОПОРУШЕННЯМИ (ВКЛЮЧАЮЧИ АКТИВНУ, ПАСИВНУ АБО УСВІДОМЛЮВАНУ ХАЛАТНІСТЬ), ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЗА ПРОДУКЦІЮ, СТРОГОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АБО В ІНШИХ ВИПАДКАХ, НАСЛІДКАХ АБО ПОВ’ЯЗАНИХ З ВИКОРИСТАННЯМ АБО НЕМОЖЛИВІСТЮ ВИКОРИСТОВУВАТИ СЕРВІС, НЕ ПОВИННА ПЕРЕВИЩУВАТИ СПЛАЧЕНУ СУМУ, ЯКЩО ТАКА Є, ЗА ДОСТУП ДО СЕРВІСУ ПРОТЯГОМ ДВАНАДЦЯТИ (12) МІСЯЦІВ, ЩО БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПЕРЕДУЮТЬ ДАТІ ПРЕД’ЯВЛЕННЯ ПРЕТЕНЗІЇ, АБО СТА ДОЛАРІВ, В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ТОГО, ЯКА З НИХ БІЛЬШЕ.

Ми не виключаємо та жодним чином не обмежуємо нашу відповідальність перед вами, коли це є протизаконним.

ВИ УСВІДОМЛЮЄТЕ ТА ПОГОДЖУЄТЕСЬ, ЩО ФАНДОМ ПРОПОНУВАВ СЕРВІС, МАТЕРІАЛИ, КОНТЕНТ ТА ІНШУ ІНФОРМАЦІЮ, ВСТАНОВЛЮЄ СВОЇ ЦІНИ Й ВСТУПАВ В СУЧАСНІ УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ З УРАХУВАННЯМ ВІДМОВИ ВІД ВИКЛАДЕНИХ ТУТ ГАРАНТІЙ І ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ЩО БЕЗ ГАРАНТІЙ І ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ВИКЛАДЕНІ ТУТ, ВІДОБРАЖАЮТЬ РОЗУМНИЙ ТА СПРАВЕДЛИВИЙ РОЗПОДІЛ РИЗИКУ МІЖ ВАМИ І ФАНДОМОМ, А ТАКОЖ ТЕ, ЩО ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ ТА ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ВИКЛАДЕНІ В ЦЬОМУ ДОКУМЕНТІ, Є ВАЖЛИВОЮ ОСНОВОЮ УГОДИ МІЖ ВАМИ ТА ФАНДОМОМ. БЕЗ ЦИХ ОБМЕЖЕНЬ ФАНДОМ НЕ ЗМОЖЕ НАДАВАТИ ВАМ ПОСЛУГИ НА ЕКОНОМІЧНО ОБҐРУНТОВАНІЙ ОСНОВІ.

ВИ І ФАНДОМ ПОГОДЖУЄТЕСЬ, ЩО БУДЬ-ЯКОЇ ПОЗОВ, ЩО ВИНИКАЄ ВНАСЛІДОК КОРИСТУВАННЯ СЕРВІСОМ, МАЄ ПОДАВАТИСЯ ПРОТЯГОМ ОДНОГО (1) РОКУ З МОМЕНТУ ВИНИКНЕННЯ ПІДСТАВИ ДЛЯ ПОЗОВУ. ІНАКШЕ ТАКЕ ЗАСНУВАННЯ ДЛЯ ПОЗОВУ ВИКЛЮЧАЄТЬСЯ НАЗАВЖДИ.

Звільнення від відповідальності

Ви погоджуєтеся звільнити, захистити Фандом, його афілійовані компанії, підрядників, співробітників, агентів і сторонніх постачальників, ліцензіорів і партнерів від будь-яких претензій, втрат, збитків, зобов’язань, включаючи судові витрати, що виникають внаслідок використання або неправомірного використання Сервісу, розміщення, зберігання або передачі через Сервіс вами будь-якого користувальницького контенту, порушуючи вами права будь-якої третьої сторони, будь-якого порушення вами сучасних Умов використання або будь-якого порушення заяв і гарантій, зроблених вами в цьому документі. Фандом залишає за собою право за ваш рахунок взяти на себе винятковий захист і контроль над будь-якою претензією, за якою ви зобов'язані захищати Фандом, і ви погоджуєтесь співпрацювати з Фандомом в захисті цих претензій. Фандом докладе всі розумні зусилля, щоб повідомити вас про будь-яку подібну претензію, позов або судовий розгляд, щойно йому стане про це відомо. Вищезазначена компенсація містить, в тому числі будь-які претензії, втрати, збитки, зобов’язання, включаючи судові збори та витрати, що випливають у зв’язку з ваших промоакцій або користувальницького контенту.

Чинне законодавство, територіальна підсудність і юрисдикція

У повному обсязі, дозволеному чинним законодавством, сучасні Умови використання, а також будь-які суперечки, які можуть виникнути між вами та Компанією або будь-якою з наших партнерів, регулюються законами штату Каліфорнія, незалежно від принципів колізійного права. У повному обсязі, дозволеному чинним законодавством, ви погоджуєтеся не починати та не здійснювати судові переслідування, пов'язані з вашим використанням Сервісу, в рамках іншої територіальної підсудності, окрім судів штату і федеральних судів Каліфорнії. Ви погоджуєтесь та відмовляєтесь від всіх засобів захисту в зв’язку з відсутністю особистої юрисдикції і незручним місцем розгляду справи в судах штату та федеральних судах Каліфорнії.

Інші умови

Якщо переклад сучасних Умов використання суперечить версії англійською мовою, то версія англійською мовою має переважну юридичну силу.

Якщо Компанія не здійснює або не застосовує свої права, засоби правового захисту або положення сучасних Умов використань, це не означає і не буде означати, що Компанія відмовляється від такого права або положення в даному конкретному або будь-якому іншому випадку.

Якщо будь-яка частина сучасної Угоди є або стає недійсною, незаконною або не має законної сили, вона вважається видаленою. При цьому інші положення сучасної Угоди продовжують діяти й не витрачають законної сили.

Сучасні Умови використання, а також будь-які права та ліцензії, надані згідно з, не належать передачі або переуступанню вами, але можуть бути призначені Фандомом без обмежень. Будь-яка спроба переуступання, яку намагаються зробити з порушенням цих Умов використання, є недійсною.

Умови використання разом із Умовами продажу, Політикою конфіденційності та Правилами є повними угодами між вами та Фандомом, що стосуються даної теми, і не будуть змінені, крім як в письмовій формі, підписаної або іншим чином погодженої обидвома сторонами, або в підсумку зміни Фандомом даних Умов використання чи Правил, як зазначено в Статті 6 вище.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.