Центральна спільнота
Advertisement
Fandom logo.png
Політика
Умови використання
Конфіденційність
Авторське право
Ліцензування
Створення вікі
Відмова від відповідальності
ще...

Якщо не вказане інше, то текст на усіх сайтах Фандому (також відомих як «вікі») потрапляє під ліцензію Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 (Unported) (CC-BY-SA).

Деякі вікі-проєкти використовують лицензію, відмінну від ліцензії CC-BY-SA. Використовувана на вікі-проєкті ліцензія вказана в правій частині вікна редагування сторінки. Вікі-проєкту не можуть використовувати іншу ліцензію, крім CC-BY-SA, без дозволу Wikia, Inc. Вказані недозволені ліцензії є недійсними, і контент таких вікі-проєктів потрапляє під ліцензію CC-BY-SA.

Редагування на сайтах Фандому

Вікі-проєкти, які використовують ліцензію CC-BY-SA

Щоб створити зборів вільних знань і вільної культури, усі користувачі, що редагують або іншим способом вносять внесок у вікі-проєкти, використовуючи ліцензію CC-BY-SA, погоджуються на надання прав широкому загалу повторно поширювати і повторно використовувати їх внесок вільно, в будь-яких метах, включаючи комерційне використання, у відповідності з ліцензією CC-BY-SA. Таке використання допускається при наявності атрибуції авторів і вільного повторного використання матеріалів і поширюється на будь-які похідні від даного матеріалу роботи.

Редагуючи чи іншим чином допомагаючи вікі, яка використовує ліцензію CC-BY-SA, Ви погоджуєтеся на ліцензування будь-якого тексту, який Ви додали чи змінили, за ліцензією CC-BY-SA.

Вікі-проєкти, які використовують ліцензію CC-BY-NC

Редагуючи чи іншим чином допомагаючи вікі, яка використовує ліцензію Creative Commons Attribution NonCommercial license (CC-BY-NC), Ви погоджуєтесь, що Ваш внесок буде ліцензований під ліцензією CC-BY-NC, за умовою, що Ви відмовитесь від подальшого комерційного використання цього тексту. Зверніть увагу, що Ваш внесок може використовуватися повторно під ліцензією CC-BY-NC.

Короткий і повний тексти ліцензії CC-BY-NC можна прочитати по посиланням нижче:

Будь-ласка, зверніть увагу, що деякі вікі-проєкти використовують інші версії ліцензії CC-BY-NC. Посилання на тексти цих версій можна знайти в нижній частині сторінок відповідних вікі-проєктів.

Редагуючи чи іншим чином допомагаючи вікі, яка використовує ліцензію CC-BY-NC, Ви погоджуєтеся на ліцензування будь-якого тексту, який Ви додали чи змінили, за ліцензією CC-BY-NC, при умовах відмови від подальшого комерційного використання цього тексту.

Вікі-проєкти, які використовують ліцензію CC-BY-NC-ND

Редагуючи чи іншим чином допомагаючи вікі, яка використовує ліцензію Creative Commons by Attribution-NonCommercial-NoDerivs License (CC-BY-NC-ND), Ви погоджуєтесь, що Ваш внесок буде ліцензований під ліцензією CC-BY-NC-ND, при условии, за умовою, що Ви відмовитесь від подальшого комерційного використання цього тексту і не будете змінювати, перетворювати або брати цей внесок за основу для інших робіт.

Короткий і повний тексти ліцензії CC-BY-NC-ND можна прочитати по посиланням нижче:

Редагуючи чи іншим чином допомагаючи вікі, яка використовує ліцензію CC-BY-NC-ND, Ви погоджуєтеся на ліцензування будь-якого тексту, який Ви додали чи змінили, за ліцензією CC-BY-NC-ND, при умовах відмови від подальшого комерційного використання цього тексту.

Імпорт тексту

Якщо ви хочете імпортувати текст, володарем якого Ви не є, або текст, який захищений авторським правом, Ви можете зробити це тільки у тому випадку, якщо він доступний на таких умовах, які сумісні з ліцензією вікі, в яку ви збираєтесь імпортувати цей текст. Крім того, Ви не можете додавати текст на вікі, ліцензія якого забороняє комерційне використання матеріалу, якщо у Вас не має авторських прав на цей матеріал або будь-яких інших прав, що дозволяє звільнити його від обов’язків для комерційного застосування. Наприклад, Ви не можете внести свій внесок у вікі, що працює під ліцензією CC-BY-NC, якщо Ви не можете гарантувати, що у Вас є відмова від подальшого комерційного використання даного внеску.

Якщо Ви імпортуєте текст під сумісною ліцензією, яка вимагає вказівки авторства, Ви повинні розумним чином вказати автора чи авторів (в тому числі і методом, вказаним нижче). Автори звичайно надаються через посилання на сторінку історії (якщо Ви копіюєте текст з іншої вікі), і досить просто вказати авторство в описі редагування, яка буде записана в історію сторінки при імпорту текста.

Атрибуція

Як автор, Ви погоджуєтеся бути атрибутувані одним із таких способів: а) через гіперпосилання (якщо можливо) чи URL-адреси до статті або статтям, в які Вне внесли свій внесок, б) через гіперпосилання (якщо можливо) чи URL-адреси до альтернативних, стабільним електронним екземплярам, які є вільно доступними, що погоджуєтесь з ліцензією, і які віддають повинне авторам способом, еквівалентним, що використовується на цьому сайті, або в) через список усіх авторів. Будь-який список авторів може бути відфільтрованим для виключення дуже невеликого або невідповідного внеску.

Нетекстові файли

Для Фандому переважно додавати тільки такі нетекстові файли, які поширюються під вільною ліцензією чи знаходяться в громадському доступі.

Не слід вважати, що нетекстові мультимедійні файли на Фандомі доступні з тією ж ліцензією, що і текст. Будь-ласка, перегляньте сторінки опису мультимедійних файлів, щоб отримати деталі про ліцензії конкретного мультимедійного файлу.

Якщо Ви завантажуєте файли на Фандом, Ви повинні послатися на джерело файлу, вказати авторство і відмітити будь-які відомості про авторські права, де це застосовано. Окремі спільноти можуть доповнювати і удосконалювати вимоги до завантаження файлів.

Використання контенту Фандома

Кожний вікі-сайт на Фандомі містить інформацію про те, під якою ліцензією поширюється текст. Відповідальність за те, щоб зрозуміти цю ліцензію і притримуватися її, повністю лежить на Вас. Текст із зовнішніх джерел може містити додаткові вимоги до роботи понад те, що описано на цій сторінці.

При повторному використанні тексті, що розміщені на вікі-проєктах Фандому і відповідающих ліцензіям Creative Commons, необхідно представити посилання на автора чи авторів тексту одним з способів, вказаних в розділі «Атрибуція».

Приклад атрибуції при повторному використанні змісту Фандома на Вашому власному веб-сайті:

В даній статті використовуються матеріали зі статті «Endor» з вікі-сайту Star Wars, розташованого на Фандомі, і вони поширюються згідно ліцензії Creative Commons Attribution-Share Alike. Автори статті.

Зміст за межами вікі-сайту (наприклад, електронні пошти, IRC-чати, форуми за межами вікі-сайту і тощо) не слід вважати випущеним на умовах цієї ліцензії, якщо це не зазначено прямо.

Переклади

Ці умови ліцензування не повинні бути змінені. Якщо є невідповідність між умовами оригінального тексту (англійською мовою) і будь-якого перекладу на іншу мову, то версія англійською мовою має юридичну перевагу.


Ці умови засновані на умовах іншої компанії — Фонду Вікімедіа, і використовуються на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-Share Alike (перегляд авторів).

Advertisement