FANDOM


Wiki Features - спеціальна сторінка, доступна тільки для користувачів з правами адміністратора. За допомогою цієї сторінки, можна підключати або відключати різні розширення та інструменти Фандом.

Посилання на сторінку Wiki Features є на сторінці із загальним списком Спеціальні і в Кабінеті адміністратора.

На сторінці Wiki Features відображається повний список, доступних для швидкого підключення, розширень Фандом, з докладним описом кожного з них. Щоб підключити/відключити програму, натисніть на однойменну клавішу праворуч від програми. Зміни набудуть чинності негайно.

Сторінка Wiki Features розділена на дві частини. У першій, яка називається Розширення, доступні вже протестовані і повністю готові розширення Фандом. Друга частина-це Лабораторія Фандом. Тут знаходяться бета версії розширень і зовсім нові розширення, що проходять стадію тестування.

До розширень з Лабораторії можна написати відгук або коментар. Для цього натисніть на клавішу «Залишити відгук» праворуч від конкретного розширення. У вікні, у випадаючому меню виберіть «Що це значить?», Тему повідомлення і залиште саме повідомлення англійською мовою у вікні нижче.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.