Wiki Features — спеціальна сторінка, що доступна тільки для користувачів з правами адміністратора. За допомогою цієї сторінки можна підключити або відключити різні розширення і інструменти Фандому. Посилання на сторінку Wiki Features є на сторінці з загальним списком спецсторінок і в панелі адміністратора.

Опис[ред. | ред. код]

WikiFeatures.png

На сторінці Wiki Features відображається повний список доступних для швидкого підключення розширень Фандому з невеликим описом кожного з них. Щоб підключити/відключити розширення, натисніть на однойменну кнопку під описом розширення. Зміни вступлять в силу негайно. Так само ви можете в будб-який час відключити будь-яке розширення.

Сторінка Wiki Features розділена на дві частини — Розширення і Лабораторія.

Розширення[ред. | ред. код]

Розширення — це вже протестовані і повністю готові розширення Фандому. До них відноситься:

Лабораторія[ред. | ред. код]

В Лабораторії знаходяться бета-версії розширень і зовсім нові розширення, що проходять стадію тестування. Оскільки Фандом все ще працює над цими розширенням, їх зовнішній вигляд і налаштування можуть мінятися. До розширень з лабораторії відносяться:

WikiFeatures - відгук.png

До розширень з Лабораторії можна написати відгук або коментар. Для цього натисніть на кнопку «Залишити відгук» справа від певного розширення. У відкритому вікні у спливаючому меню «Що це означає?» виберіть тему повідомлення та залиште саме повідомлення англійською мовою у вікні нижче.

Також в розділі лабораторії можна переглянути статистику, на скількох вікі активно дане тестовані розширення — це вказано у заголовку, праворуч від назви розширення.

Див. також[ред. | ред. код]

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.