FANDOM


MediaWiki logo

MediaWiki — програмне забезпечення, на якому працюються всі-вікі-проєкти на Фандомі.

Спочатку він був створений для Вікіпедії, MediaWiki є вікі-рушієм з відкритим вихідним кодом на основі PHP, який тепер використовується для створення тисяч вікі-сайтів.

Фандом в справжній час працює на MediaWiki версії 1.19.24. Оновлення MediaWiki до пізніших версій не очікується в найближчий час, оскільки на Фандомі є багато інструментів і функцій, не пов’язаних з MediaWiki. Однак деякі інструменти і розширення MediaWiki будуть оновлюватись.

Деякі функції MediaWiki Редагувати

MediaWiki — функціональне і дуже різноманітне програмне забезпечення, яке охоплює багато потреб користувачів. З новими версіями в ньому з’являються нові можливості і інструменти, однак є декілька ключових функцій MediaWiki, залишені незмінними:

  • Інтерфейс, за допомогою якого можна редагувати сторінки сайту.
  • Інструменти для створення структури прав користувачів.
  • Простори імен, що дозволяють розділити контент сайту і спеціальні сторінки.
  • «Чарівні слова» для побудова списків та інших функцій.
  • Можливість самостійно розроблювати надбудови для MediaWiki — Розширення.

Баги MediaWiki Редагувати

Важливо пам'ятати, що Фандом не несе відповідальності за працездатність і вдосконалення MediaWiki, тому якщо виявлена вами помилка пов'язана безпосередньо з програмним забезпеченням, то Фандом не зможе виправити її. В цьому випадку направте опис помилки на сайт Wikimedia Bugzilla.

Фандом і MediaWiki Редагувати

Фандом підтримує політику MediaWiki в області відкритого програмного забезпечення, і всі коди розширень, які розроблені інженерами Фандому, можна отримати на GitHub. Однак не забувайте, що Фандом працює з більше чим 350 000 вікі і додатково оптимізує ці коди на своїх серверах, тому вам, можливо, прийдеться переписати ці коди, якщо в хочете використовувати їх на свої локальній вікі.

Див. також Редагувати

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.