Центральна спільнота
Advertisement

FandomDesktop — новий скін для вікі-проєктів Фандому і Геймпедії, представлений у 2021 році. Скін замінит поточні скіни Oasis, Hydra, HydraDark та інші унікальні скіни деякиє проєктів Геймпедії. Усі перелічені скіни будуть видалені після завершення розгортання FandomDesktop.

Загальні зміни[]

  • Додана можливість збільшити ширину статті на весь екран.
  • Створено новий конструктор тем.
  • Глобальна навігація переміщена у ліву частину екрана.
  • З'явилася темна та світла тема вікі.

Фази розгортання FandomDesktop[]

З 1 червня 2021 всі зареєстровані користувачі могли тестувати новий скін, обравши відповідну опцію в особистих налаштуваннях. Також із цієї дати адміністратори могли налаштувати свою вікі для нового скіна.

14 червня 2021 року стартувало SEO тестування для кількох вікі-проєктів, користувачі яких могли бачити FandomDesktop за замовчуванням. Тестування пройшло успішно.

Початок розгортання FandomDesktop на всіх вікі-проєктах розпочнеться 28 червня. Розгортання проходитиме партіями. Також починаючи з 28 червня, все нові вікі будуть створюватися в новому скіні.

На тих вікі-проєктах, де немає активних адміністраторів або де адміністратори не налаштували свої вікі для нового скіна, налаштування поточного Конструктора тем будуть автоматично імпортовані в новий Конструктор тем. Вікі-проєкти Геймпедії, де не було Конструктора тем, отримають додаткову підтримку від співробітників Фандому.

Див. також[]

Advertisement