Центральна спільнота
Advertisement

ARC або Admin Request Coordinator — програма для активної підтримки великих неагломовних вікі-проєктів, яка охоплює більшу частину програми Wiki Representatives, призначеної для англомовних спільнот.

Мета програми[]

Нашою головною метою є підтримка і допомога у розвитку найбільшим та найпопулярнішим вікі-проєктам. Зокрема, адміністратори і користувачі вікі-проєктів можуть отримати технічну допомогу, швидко зв'язатися із співробітниками Фандому, а також отримати поради щодо функціонування та поліпшення вікі. Користувачі, які є частиною програми ARC, мають статус Помічника, тому мають доступ до різних інструментів, які можуть допомогти у виконанні поставлених цілей.

Як моя вікі може стати частиною ARC?[]

Якщо ваша вікі активна і популярна (понад 100 тисяч переглядів на місяць), то ви можете залишити заявку у будь-якого з Помічників Фандому. Ми розглянемо її та повідомимо вам своє рішення.

Що можливо робити в межах ARC?[]

Ви можете:

  • Відправити через представника ARC свої відгуки про Фандом у цілому, повідомити про баги, іншу інформацію про проблеми, впоратися з якими можуть лише співробітники Фандому;
  • Попросити допомогти з конкретними проблемами на вашій вікі, наприклад, зі складними шаблонами або з CSS;
  • Попросити поради щодо розвитку вікі або довідкову інформацію;
  • Дізнатися інформацію про оновлення на Фандомі, якщо вам щось незрозуміло з новинних блогів.

Ви не можете:

  • Просити додати контент на вашу вікі;
  • Просити повністю оновити дизайн вашої вікі.
Advertisement