Центральна спільнота
Advertisement

У цій статті Ви можете прочитати рекомендації зі встановлення фону для Вашої Вікі в умовах динамічного макета сторінки.

Загальна інформація[]

Динамічний макет дозволяє сторінці змінювати свої розміри залежно від роздільної здатностності екрану користувача:

  • На невеликих екранах, наприклад на iPad, з шириною 1024рх і менше фонова картинка не буде відображатися, за винятком вузької смужки вгорі сторінки, і весь простір екрану займе область з вмістом сторінки.
  • На екранах з великою роздільною здатністю фонова картинка з'явиться, а область з вмістом сторінки складе не менше, ніж 1030рх в ширину.
  • При подальшому збільшенні роздільної здатності екрану область з вмістом зростатиме до свого максимуму в 1600рх. При цьому з кожного боку екрану буде видно до 170рх фонового зображення.
  • Якщо роздільна здатність екрану більша, а ніж 1920рх в ширину, то буде видно більш, ніж 170рх фонового зображення з кожного боку.

Нижче Ви можете побачити, як фонове зображення виглядає при різній роздільній здатності екрану користувача.

Поділ фону[]

Для того, щоб фонове зображення адекватно реагувало на всі зміни роздільної здатності екрану і ширини області з вмістом сторінки, воно ділиться навпіл при збільшенні роздільної здатності екрану і порожня центральна частина заливається фоновим кольором, який можна вибрати, використовуючи Конструктор тем. Таким чином, справа і зліва від області з вмістом сторінки завжди знаходяться одні й ті ж частини фонового зображення.

Якщо Ви не хочете, щоб Ваше фонове зображення ділилося навпіл при збільшенні роздільної здатнлсті екрану, вам потрібно вибрати зображення розміром 2000рх завширшки або більше. При цьому в Конструкторі тем з'явиться опція не розділяти.

Див. також[]

Advertisement