FANDOM


У цій статті Ви можете прочитати рекомендації зі встановлення фону для Вашої Вікі в умовах динамічного макета сторінки.

Загальна інформація Редагувати

Динамічний макет дозволяє сторінці змінювати свої розміри залежно від роздільної здатностності екрану користувача:

  • На невеликих екранах, наприклад на iPad, з шириною 1024рх і менше фонова картинка не буде відображатися, за винятком вузької смужки вгорі сторінки, і весь простір екрану займе область з вмістом сторінки.
  • На екранах з великою роздільною здатністю фонова картинка з'явиться, а область з вмістом сторінки складе не менше, ніж 1030рх в ширину.
  • При подальшому збільшенні роздільної здатності екрану область з вмістом зростатиме до свого максимуму в 1600рх. При цьому з кожного боку екрану буде видно до 170рх фонового зображення.
  • Якщо роздільна здатність екрану більша, а ніж 1920рх в ширину, то буде видно більш, ніж 170рх фонового зображення з кожного боку.

Нижче Ви можете побачити, як фонове зображення виглядає при різній роздільній здатності екрану користувача.

Поділ фону Редагувати

Для того, щоб фонове зображення адекватно реагувало на всі зміни роздільної здатності екрану і ширини області з вмістом сторінки, воно ділиться навпіл при збільшенні роздільної здатності екрану і порожня центральна частина заливається фоновим кольором, який можна вибрати, використовуючи Конструктор тем. Таким чином, справа і зліва від області з вмістом сторінки завжди знаходяться одні й ті ж частини фонового зображення.

Якщо Ви не хочете, щоб Ваше фонове зображення ділилося навпіл при збільшенні роздільної здатнлсті екрану, вам потрібно вибрати зображення розміром 2000рх завширшки або більше. При цьому в Конструкторі тем з'явиться опція не розділяти.

Див. такожРедагувати

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.