Центральна спільнота
Advertisement
Центральна спільнота
Зверніть увагу, що цей додаток доступний тільки англійською мовою й показує лише англомовний контент.

Фандом — це безкоштовний додаток для мобільних пристроїв на операційних системах Android (4.4 і вище) та iOS. З допомогою нього ви завжди зможете залишатися в курсі новин і подій про улюблений Фандом.

Ви можете завантажити додаток в Apple Store або Google Play Store.

Що містить додаток?[]

Всередині додатка ви знайдете широкий спектр тем про свої улюблені телесеріали та мультсеріали, кіно, відеоігри. Це новини, цікаві сюжети, відеоролики, дискусії з найрізноманітніших джерел, включаючи Twitter, IGN, GameSpot, YouTube та Pottermore.

З чого почати?[]

Завантаживши додаток, ви можете увійти в систему, використовуючи свій обліковий запис на Фандомі, або створивши новий обліковий запис. Ви також можете зареєструватися через свій акаунт в Facebook. Далі вам потрібно вибрати щонайменше три теми, за якими ви хочете стежити. Після цього ви отримаєте новинну стрічку, де можна переглядати все найцікавіше за обраним на Фандомі.

Налаштування[]

Ви можете відстежувати стільки, скільки захочете, відновити та скасувати підписку в будь-який час. Список тем, які відслідковуються, можна отримати через значок в правому верхньому куті екрану. Натисніть на значок «+» вгорі, щоб перейти до екрану вибору тем.

У новинній стрічці ви будете іноді бачити слайдшоу з популярних тем, які ви в даний момент не відстежуєте. Якщо вас зацікавить одна з цих тем, ви можете відразу додати її в свою новинну стрічку.

Якщо ви хочете отримувати повідомлення про те, що з'явилася свіжа новина про Фандом, то зайдіть в налаштування програми на вашому мобільному пристрої. Ви також можете відправити відгук щодо додатку через відповідну опцію в додатку.

Див. також[]