Центральна спільнота
Advertisement
Зверніть увагу, що цей додаток доступний тільки англійською мовою й показує лише англомовний контент.
Щоб оптимізувати свою вікі для програми Фандому, перегляньте наші інші довідкові статті для мобільних пристроїв!

Додаток Фандому – це безкоштовна мобільна програма для пристроїв iOS, Android та Mac. Він надає користувачам портативний доступ до широкого спектру тем і вмісту, включаючи вікі-статті, обговорення, новини, відео та багато іншого зі світу розваг. Це чудовий інструмент для шанувальників, щоб бути в курсі фандомів, якими вони найбільше захоплюються.

Ви можете завантажити програму для свого телефону, планшета або Mac із iOS App Store або /details?id=com.fandom.app Google Play Store. Додаток підтримується на телефонах і планшетах під керуванням iOS 11 або новішої версії та Android 5 або новішої версії або Apple Silicon Mac з macOS Big Sur або новішої версії.

Час від часу ми випускаємо оновлення програми Фандому, щоб додати нові функції або виправити помилки. Слідкуйте за нашими Технічні оновлення додатків, щоб отримувати своєчасні новини про покращення та нові функції.

Починаємо[]

Ви можете ввійти в додаток Фандому, використовуючи наявний обліковий запис користувача, або ви можете створити новий обліковий запис прямо в програмі. Ви можете ввійти за допомогою своїх облікових даних Fandom або підключеного облікового запису в соцмережі; Користувачі iOS та macOS також можуть увійти за допомогою Apple ID.

Після входу або створення нового облікового запису вам буде запропоновано підписатися щонайменше на три фандоми. Ви можете прокручувати доступні параметри або безпосередньо шукати фандоми, які вас цікавлять, за допомогою рядка пошуку. Коли ви виберете, на які фандоми слідувати, ви перейдете до домашнього перегляду.

Лише на iOS та macOS ви можете пропустити процес облікового запису та перейти безпосередньо до вмісту програми. Однак ви не зможете стежити за жодними фандомами і не зможете брати участь в обговореннях, якщо не увійдете або не створите обліковий запис.

Основні перегляди програми[]

На панелі інструментів у нижній частині екрана доступні п’ять основних режимів перегляду.

Домашня сторінка[]

Популярні фандоми в домашньому перегляді

Угорі домашнього перегляду відображається карусель ваших нещодавно відвіданих фандомів, за якою слідує вертикальна стрічка новин із редакційним вмістом, пристосованим до фандомів, які ви читаєте. Цю стрічку новин вручну підготував Фандом, щоб гарантувати, що весь вміст, який ви бачите, релевантний і якісний. Цей вміст включає останні новини, сюжети, огляди, відео та соціальні розмови з незліченних джерел розважальних новин у всьому Інтернеті, таких як Twitter, IGN, GameSpot, YouTube і Pottermore.

У режимі домашнього перегляду час від часу ви побачите карусель інших популярних фандомів, які ви зараз не читаєте, але можуть вас зацікавити. Ви можете вирішити, чи хочете ви додати будь-яку з цих популярних тем до свого списку, на який слідкуєте. Ви також час від часу побачите карусель із пропонованими новинними статтями від інших фандомів.

Якщо ви вирішите не стежити за жодними фандомами, або якщо ви користуєтеся iOS або macOS і не ввійшли в обліковий запис, у поданні домашньої панелі відображатиметься неперсоналізована стрічка модних новин для всіх фандомів.

Пошук[]

Перегляд пошуку

Перегляд пошуку дозволяє шукати вміст у всьому Фандомі, включаючи статті у вікі, фандоми та статті новин. Результати статей включають вікі-статті з усіх вікі, а не лише вікі з тематичними картками фандомів у програмі. Однак результати новин не включають кураторський вміст із джерел, які не належать до Фандому.

Фандомі[]

The fandoms view, similar to the initial sign-up process, allows you to browse all of the available fandoms and select which ones you’d like to follow.

Закладки[]

Під час читання вікі-статті або статті новин, торкнувшись значка закладки у верхньому правому куті, ви додасте її до перегляду закладок. Повторне натискання призведе до видалення.

У вікні перегляду закладок відображаються всі ваші закладки в тому порядку, в якому ви додали їх до закладок, і відображається дата додавання кожної закладки. Це дозволяє зберегти посилання на статтю для прочитання в інший час; однак пам’ятайте, що для читання статей із закладками все одно потрібне підключення до Інтернету, оскільки стаття не зберігається на вашому пристрої.

Закладки стосуються вашого пристрою. Якщо ви поміняєте пристрій, ваші закладки не передадуться.

Сповіщення[]

Перегляд сповіщень

Додаток надсилатиме push-сповіщення на ваш пристрій про останні новини від ваших улюблених фандомів, а також оновлення дописів у дискусіях, за якими ви читаєте. Історичний перегляд сповіщень, які ви отримали, представлено в режимі перегляду сповіщень програми. Звідси біля будь-яких непрочитаних сповіщень з’явиться червона підказка сповіщень, яку ви можете торкнутися, щоб переглянути пов’язаний вміст. Ви також можете натиснути кнопку меню у верхньому правому куті, щоб позначити всі свої сповіщення як прочитані.

Якщо ви хочете вимкнути push-сповіщення програми, ви можете зробити це через налаштування свого телефону для програми Фандому. Навіть якщо ви вимкнули push-сповіщення програми, ви все одно можете використовувати перегляд сповіщень програми, щоб переглядати останні оновлення. Червона підказка з’явиться поруч із значком дзвіночка на нижній панелі інструментів, якщо у поданні є непрочитані сповіщення.

Інші перегляди[]

Фандом[]

Зміна мови вікі на Android

Якщо натиснути на картку для певного фандому, з’явиться сторінка цього фандому.

Якщо вікі приєднано до фандому, інформацію про вікі можна відобразити, натиснувши її назву у верхній частині екрана. Категорії вікі головної сторінки мобільного з’являться внизу разом із кнопкою «Здивуй мене», яка завантажує випадкову вікі-статтю. У верхньому правому куті міститься дзвіночок сповіщень про будь-які сповіщення, які ви отримали з вікі, кнопку пошуку для пошуку статей у вікі та кнопку меню, щоб стежити за фандомом або скасувати його. Якщо доступні вікі інших мов, кнопка меню також дозволить вам змінити мови.

Якщо у фандому є обговорення або новини на додаток до вікі, вони будуть доступні на вкладці «Домашня сторінка» фандому, а вміст вікі буде на вкладці «Вікі». Якщо до фандому не прикріплено вікі, з’явиться лише стрічка новин, а значки сповіщень та пошуку будуть приховані. Наразі новини публікуються лише англійською мовою, їх неможливо переключити на іншу мову.

Стаття[]

Перегляд вікі-сторінки

Якщо торкнутися статті новин Фандому або вікі, стаття відобразиться в програмі.

Статті новин відображаються з областю заголовка, яка містить зображення, назву статті, її категорію, її автора та мітку часу, а також кнопки закладки та спільного доступу. Кнопка «Назад» у верхньому лівому куті дозволяє повернутися до попереднього перегляду. Прокручування статті призведе до переміщення кнопок до верхньої панелі, що з’явиться.

Вікі-статті схожі на мобільний Інтернет. Назва статті відображається вгорі, за нею — інформаційне вікно, якщо таке існує, а решта вмісту статті — нижче. Значок закладки доступний у верхньому правому куті, а на нижній панелі інструментів відображаються кнопки навігації за посиланнями назад і вперед, кнопка «Поділитися» та кнопка «Пов’язані публікації». Кнопка «Пов’язані дописи» переведе вас на портал, який містить усі повідомлення для обговорень, позначені цією статтею. Нижня панель інструментів зникає через деякий час або під час прокручування вниз. Щоб повернути нижню панель інструментів, просто прокрутіть вгору. Коментарі не відображаються в програмі Fandom.

Профіль[]

Перегляд профілю

Ваш профіль користувача доступний, торкнувшись свого аватара у верхньому правому куті на головному вікні. Ваше ім’я користувача, аватар та біографія збігаються з тими, які відображаються у вашому профілі користувача на веб-сайтах Фандому для мобільних пристроїв і комп’ютерів. Торкнувшись значка олівця у верхньому правому куті, ви зможете змінити свій аватар і біографію, але не ім’я користувача. Натисніть тут, щоб дізнатися, як змінити своє ім’я користувача у Фандомі.

Під вашим профілем є список фандомів, на які ви підписалися. Ви можете натиснути будь-яку з карток, щоб відвідати фандом, кнопку меню, щоб скасувати підписку на фандом, або значок плюса у верхній частині списку, щоб додати більше фандомів із перегляду фандомів.

Поруч із вашими фандомами є вкладка Останні дії. У цьому розділі відображаються ваші останні дописи в Обговореннях і відповіді від ваших фандомів, за якими ви підписалися, які можна відфільтрувати зі спадного меню у верхній частині розділу.

У верхньому правому куті також знаходиться значок шестірні, на який можна натиснути, щоб перейти до налаштувань програми. Звідти ви можете ввімкнути темний режим програми або надати відгук, а також переглянути умови Фандому.

Інші функції[]

Ярлики[]

Довго торкніться значка, щоб перейти до улюблених фандомів прямо з головного екрана

Довгим натисканням значка програми Фандому на головному екрані телефону ви можете відкрити спадне меню, яке показує останні відвідувані фандоми. Натиснувши на один із перелічених фандомів, ви відкриєте додаток і ви перейдете прямо до цього фандому. У спадному меню також можна рекомендувати програму друзям і відкривати більше фандомів у програмі. Це доступне для користувачів Android 8.0+ та iOS.

Збереження чернетки[]

Лише на Android ви можете публікувати дописи в Обговореннях із чернеток. Якщо ви закриєте публікацію, не опублікувавши її, вона буде автоматично збережена як чернетка й збережена на потім. Коли ви повернетесь і знову увійдете в меню створення публікацій, ви зможете відновити попередні чернетки та опублікувати публікацію звідти.

Надання зворотного зв’язку з додатком[]

Якщо ви думаєте, що знайшли помилку, маєте запитання, хочете запропонувати додаткові фандоми або хочете поділитися своїми відгуками з Фандомом щодо програми та/або її вмісту, ви можете надіслати нам повідомлення за допомогою кнопки зворотного зв’язку програми, доступний, торкнувшись значка шестірні у верхньому правому куті перегляду профілю.

Advertisement