FANDOM


Зверніть увагу, що цей додаток доступний тільки англійською мовою й показує лише англомовний контент.

Фандом — це безкоштовний додаток для мобільних пристроїв на операційних системах Android (4.4 і вище) та iOS. З допомогою нього ви завжди зможете залишатися в курсі новин і подій про улюблений Фандом.

Ви можете завантажити додаток в Apple Store або Google Play Store.

Що містить додаток? Редагувати

Всередині додатка ви знайдете широкий спектр тем про свої улюблені телесеріали та мультсеріали, кіно, відеоігри. Це новини, цікаві сюжети, відеоролики, дискусії з найрізноманітніших джерел, включаючи Twitter, IGN, GameSpot, YouTube та Pottermore.

З чого почати? Редагувати

Завантаживши додаток, ви можете увійти в систему, використовуючи свій обліковий запис на Фандомі, або створивши новий обліковий запис. Ви також можете зареєструватися через свій акаунт в Facebook. Далі вам потрібно вибрати щонайменше три теми, за якими ви хочете стежити. Після цього ви отримаєте новинну стрічку, де можна переглядати все найцікавіше за обраним на Фандомі.

Налаштування Редагувати

Ви можете відстежувати стільки, скільки захочете, відновити та скасувати підписку в будь-який час. Список тем, які відслідковуються, можна отримати через значок в правому верхньому куті екрану. Натисніть на значок «+» вгорі, щоб перейти до екрану вибору тем.

У новинній стрічці ви будете іноді бачити слайдшоу з популярних тем, які ви в даний момент не відстежуєте. Якщо вас зацікавить одна з цих тем, ви можете відразу додати її в свою новинну стрічку.

Якщо ви хочете отримувати повідомлення про те, що з'явилася свіжа новина про Фандом, то зайдіть в налаштування програми на вашому мобільному пристрої. Ви також можете відправити відгук щодо додатку через відповідну опцію в додатку.

Див. також Редагувати

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.