Центральна спільнота
Advertisement

Стіна обговорення- розширення, альтернативне сторінкам обговорення користувачів Вікі. Воно підключено на вікі за замовчуванням. Якщо на вашій вікі немає Стіни обговорення, адміністратори можуть підключити це розширення через сторінку Wiki Features.

Загальна[]

 • Щоб потрапити на Стіну обговорення користувача, потрібно перейти на вкладку «Обговорення користувача» на його сторінці користувача.
 • У вікні вкажіть тему повідомлення (не обов'язково) у верхньому віконці і наберіть текст повідомлення у віконці нижче, а потім натисніть на кнопку «Залишити повідомлення».
 • Щоб відповісти на повідомлення на своїй або чужій стіні обговорення, введіть текст у полі «Відповісти» під повідомленням та натисніть кнопку «Залишити відповідь». Повідомлення з'явиться також, як і у випадку нового повідомлення.
 • Ви також можете відповісти на будь-яке повідомлення з теми, процитувавши це повідомлення. Наведіть курсор миші на потрібне повідомлення, і внизу праворуч з'явиться кнопка «Цитувати». У цьому випадку у Вашій відповіді вгорі буде знаходиться цитата, а нижче - текст Вашого нового повідомлення.
 • Користувач, на стіні якого Ви залишили повідомлення, отримає повідомлення, яке з'явиться у верхній правій частині сторінки. Аналогічно, якщо хтось залишить повідомлення на Вашій сторінці обговорення, то повідомлення отримаєте Ви.
 • Повідомлення в віконці повідомлень сортуються за датою останнього повідомлення та по вікі-проєктам, з яких ці повідомлення прийшли. Якщо Ви отримали повідомлення з іншого вікі, то клік по повідомленню відкриє потрібну стіну обговорення в новому вікні/вкладці Вашого браузера.

Архівація і сортування[]

 • Відповіді до повідомлень на Вашій стіні обговорення автоматично архівуються, і на екрані відображаються тільки два останніх відповіді. Щоб побачити всі відповіді, кликнете за посиланням «Показати Х відповідей», яка знаходиться під повідомленням.
 • Відсортувати теми на своїй стіні обговорення можна за наступними параметрами:
  • Нові теми- повідомлення сортуються за датою, починаючи з самих нових.
  • Старі теми- повідомлення сортуються за датою, починаючи з найстаріших.
  • Нові відповіді- вгорі стіни будуть знаходиться теми з новими відповідями.
 • Старі сторінки обговорення після підключення стіни обговорення будуть заархівовані на сторінці Message Wall:ІмяУчастніка/Архів обговорення користувача. З цього моменту ці сторінки може правити тільки адміністратор Вікі.

Редагування, видалення і відновлення повідомлень стіни[]

Користувач може відредагувати або видалити повідомлення зі стіни обговорення тільки у випадку, якщо він автор цього повідомлення. Будь-які повідомлення можуть видаляти і відновлювати тільки користувачі з правами адміністратора або модератора форуму.

Натисніть кнопку "Більше" поряд з повідомленням, яке ви написали, і виберете один з пунктів в меню:

 • Правити- редагувати повідомлення.
 • Історія- сторінка історії теми.
 • Перегляд вихідного коду- функція доступна при активації відповідної опції в особистих налаштуваннях.
 • Видалити - видалення відповіді. Після натискання цього посилання ви побачите вікно, де вам потрібно вказати причину видалення; також у цьому вікні можна поставити галочку, щоб про видалення сповістили адміністраторів вікі.

Щоб відновити відповідь на повідомлення, перейдіть на сторінку історії теми, знайдіть віддалений відповідь у списку і клацніть за посиланням «Відновити відповідь».

Щоб видалити або відновити цілу тему на стіні обговорення, потрібно володіти правами адміністратора або модератора форуму. Звичайні користувачі можуть робити це тільки на своїй стіні обговорення. Натисніть на кнопку «Більше» поруч з темою обговорення і виберете пункт «Видалити». Щоб відновити тему обговорення, натисніть посилання «Відновити», яка з'явиться на місці видаленої теми.

Привітання[]

На початку своєї стіни обговорення можна залишити вітальне повідомлення користувачам вікі. Це можна зробити на сторінці Message Wall Greeting:ІмяКористувача.

Приклади: вітання на стіні обговорення.

Advertisement