FANDOM


Усі зареєстровані користувачі мають власні сторінки користувачів. Потрапити на неї можна, натиснувши на своє ім'я користувача в правому верхньому куту сторінки. Сторінка користувача складається з двох частин: глобальної та локальної.

Глобальна частина Редагувати

Глобальна частина сторінки користувача являє собою двоколірний прямокутник з короткою інформацією про користувача та аватаром.

Профіль
  • Інформація з цього блоку буде однакова для всіх вікі, куди Ви вносили свій внесок, за винятком кількості редагувань і дати першого редагування на вікі.
  • Також, якщо користувач володіє яким-небудь статусом на цій вікі, то поруч із його ім’ям користувача буде вказано цей статус.
  • На вікі, де Ви не робили редагувань, в блоці буде вказано тільки ваше ім'я.
  • Відредагувати блок і вказати додаткову інформацію про себе можна, натиснувши на посилання редагувати, яка з’являється в правій частині блоку, якщо навести на нього курсор миші.
Редагування профілю
.
  • У список обраних вікі потрапляють вікі, до яких Ви внесли найбільший внесок.

Локальна частина Редагувати

Локальна частина знаходиться тільки на тій вікі, де Ви її відредагували. Більшість користувачів використовують її для надання інформації про себе, а також для корисних посилань чи якихось технічних прийомів вікі-редагування. Щоб відредагувати її, натисніть клавішу «Редагувати профіль».

До сторінки можна додати зображення, що, приміром, містять власне фото або ж те , яке просто сподобалося. Пам’ятайте, що всі зображення, які додаються Центральна спільнота для своєї сторінки користувача, повинні бути під вільною ліцензією чи дозволенними для використання.

Запам’ятайте, що всі сторінки, в тому числі й персональні, поширюються під ліцензією Creative Commons ShareAlike 3.0 unported і доступні для пошукових систем, таких як Google, а значить і будь-якому користувачеві Інтернету, тож слідкуйте за тим, що пишете.

Ваша сторінка користувача не повинна містити те, що заборонено політикою Фандому — матеріали, захищені авторським правом, порнографію, рекламу, просування заборонених ідей і особисті нападки. Див. сторінку Умови використання, щоб дізнатися більше.

Інші правила щодо того, що можна і що не можна розміщувати на своїй сторінці обговорення, повинні встановлюватися в результаті обговорення локальної спільноти та можуть відрізнятися на різних вікі. Тим не менш, вони не повинні виходити за рамки загальних правил Фандому.

Локальна частина сторінки користувача — це звичайна сторінка, тому вона доступна для редагування кожному. У більшості випадків, щоб внести значні редагування, треба запитати про це власника цієї сторінки, для уникнення непорозумінь. Малі редагування, такі як виправлення помилок або виправлення неправильного форматування — вітаються, як допомога в поліпшенні сторінки користувача.

Ви можете створити підсторінки на своїй сторінці користувача. Вони повинні мати назву у форматі User:Name/Title, чи Користувач:Ім’я/Заголовок.

Університет Фандому Редагувати

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.