Центральна спільнота
Advertisement

Усі зареєстровані користувачі мають власні сторінки користувачів. Потрапити на неї можна, натиснувши на своє ім'я користувача в правому верхньому куті сторінки. Сторінка користувача складається з двох частин: глобальної та локальної.

Глобальна частина[]

Глобальна частина сторінки користувача являє собою двоколірний прямокутник з короткою інформацією про користувача та аватаром.

Профіль.png
  • Інформація з цього блоку буде однакова для всіх вікі, куди Ви вносили свій внесок, за винятком кількості редагувань і дати першого редагування на вікі.
  • Також, якщо користувач володіє яким-небудь статусом на цій вікі, то поруч із його ім’ям користувача буде вказано цей статус.
  • На вікі, де Ви не робили редагувань, в блоці буде вказано тільки ваше ім'я.
  • Відредагувати блок і вказати додаткову інформацію про себе можна, натиснувши на посилання редагувати, яке з’являється в правій частині блоку, якщо навести на нього курсор миші.
Вікно редагування профілю

.

  • У список обраних вікі потрапляють вікі, до яких Ви внесли найбільший внесок.

Локальна частина[]

Локальна частина присутня тільки на тій вікі, де Ви її відредагували. Більшість користувачів використовують її для надання інформації про себе, а також для корисних посилань чи якихось технічних прийомів вікі-редагування. Щоб відредагувати її, натисніть кнопку «Редагувати профіль».

До сторінки можна додати зображення, що, приміром, містять власне фото або ж те, яке просто сподобалося. Пам’ятайте, що всі зображення, які додаються Центральна спільнота для своєї сторінки користувача, повинні бути під вільною ліцензією чи дозволенними для використання.

Запам’ятайте, що всі сторінки, в тому числі й персональні, поширюються під ліцензією Creative Commons ShareAlike 3.0 unported і доступні для пошукових систем, таких як Google, а значить і будь-якому користувачеві Інтернету, тож слідкуйте за тим, що пишете.

Ваша сторінка користувача не повинна містити те, що заборонено політикою Фандому — матеріали, захищені авторським правом, порнографію, рекламу, просування заборонених ідей і особисті нападки. Див. сторінку Умови використання, щоб дізнатися більше.

Інші правила щодо того, що можна і що не можна розміщувати на своїй сторінці обговорення, повинні встановлюватися в результаті обговорення локальної спільноти та можуть відрізнятися на різних вікі. Тим не менш, вони не повинні виходити за рамки загальних правил Фандому.

Локальна частина сторінки користувача — це звичайна сторінка, тому вона доступна для редагування кожному. У більшості випадків, щоб внести значні редагування, треба запитати про це власника цієї сторінки, для уникнення непорозумінь. Малі редагування, такі як виправлення помилок або виправлення неправильного форматування — вітаються, як допомога в поліпшенні сторінки користувача.

Ви можете створити підсторінки на своїй сторінці користувача. Вони повинні мати назву у форматі User:Name/Title, чи Користувач:Ім’я/Заголовок.

Університет Фандому[]

Advertisement