Центральна спільнота
Advertisement

Підсторінки – це сторінки, назва яких містить назву іншої вже існуючої сторінки з додаванням косої риски і нового заголовку. Наприклад, «Довідка:Підсторінки/Підтема». Такі сторінки хоча і є повністю самостійними сторінками, але так би мовити "вкладені" в "основну сторінку".

Опис[]

Як і всі звичайні сторінки, підсторінки чутливі до реєстру, тому «Довідка:Підсторінки/Підтема» і «Довідка:Підсторінки/підтема» – це будуть дві різні сторінки.

Підсторінки можна створювати в будь-якому просторі імен, причому вони матимуть власні сторінки обговорення. Також вони будуть відображатися на сторінці Спеціальна:AllPages.

Приклад реверсивного посилання.

Підсторінки володіють наступними особливостями:

  • Під назвою підсторінки буде реверсивне посилання на "основну сторінку".
  • "Основна сторінка" може посилатися на підсторінку, використовуючи тільки текст після косої риски. Наприклад, [[/Підтема]]
    • Щоб приховати косу риску в посиланні на підсторінку, використовуйте другу косу риску в кінці посилання. Наприклад, записавши [[/Підтема/]], Ви отримаєте просто «Підтема»
  • "Основна сторінка" і підсторінка можуть послатися одна на одну також за допомогою {{SUBPAGENAME}} і {{BASEPAGENAME}}.

При перейменуванні основної сторінки Вам буде запропоновано автоматично перейменувати і всі її підсторінки. Якщо Ви не зробите цього, основною сторінкою підсторінок стане сторінка-перенаправлення або взагалі вилучена сторінка і посилання, про які йшлося вище, працювати не будуть.

Навіщо потрібні підсторінки?[]

На кожній вікі Фандому можуть бути свої правила в галузі створення підсторінок. Проте зазвичай їх створюють користувачі на своїх особистих сторінках (наприклад,[[Користувач:Ім'я/пісочниця]]), а також підсторінки застосовуються для архівування сторінок обговорення.

Зверніть увагу, що політика Вікіпедії не дозволяє створювати підсторінки в основному просторі імен. На Фандомі ж Ви можете створити підсторінки в будь-якому просторі імен. Однак, якщо Ви і Ваше вікі-співтовариство вважаєте, що створення підсторінок в основному просторі імен нашкодить Вашій Вікі, то зверніться до співробітників Фандому через Спеціальна:Contact, щоб вимкнути цю функцію.

Підпідсторінки[]

Кожна підсторінка може мати свою підсторінку. Таким чином, можна створити другий, третій і так далі "рівні" підсторінок. Наприклад, «Довідка:Підсторінки/Підтема/Підтема/Підтема».

Advertisement