Центральна спільнота
Advertisement

Підпис — це спосіб дізнатися автора повідомлення на сторінках обговорень, але не в основному просторі статей, не на сторінках довідки, правил і інших сторінках, у яких не повинно міститися підписів редакторів.

Щоб підписатися, достатньо написати чотири тильди в ряд:

~~~~

В результаті буде поставлено:

Ім'я користувача (обговорення) 15:50, листопад 14, 2016 (UTC)

Підпис можна також вставити, натиснувши на button_sig.png кнопку «Додати підпис» в панелі редагування.

Також можна використовувати три тильди (~~~), якщо потрібно поставити підпис без дати та часу, або п'ять (~~~~~), якщо потрібні «тільки» поточна дата і час — тим самим, ви підпишетесь анонімно.

Зміна підпису

За замовчуванням підпис містить посилання на персональну сторінку користувача вікі і його або її стіну/сторінку обговорення:

Ім'я користувача (обговорення)

Підпис можна змінити так, щоб з'явилося посилання до іншого місця або на сторінку обговорення. Наприклад, якщо потрібно підписатися на Вікі Спільноти, але обговорення має проходило лише на Анімепедії:

Ім'я користувача (обговорення)

Щоб отримати можливість це зробити, вам необхідно зайти до особистих налаштувань і знайти в першій вкладці розділ «Підпис», поставити галочку у віконці «Я хочу використовувати вікі-текст в моєму підписі» і додати в вікно «Налаштування підпису» наступне:

[[w:c:uk.animepedia:Користувач:Ім'я користувача|Ім'я користувача]] ([[w:c:uk.animepedia:Стіна обговорення:Ім'я користувача|обговорення]]).

Використовуючи вікі-текст підпису, ви зможете зробити його унікальним.

Підпис анонімних користувачів

При анонімному редагуванні чотири тильди покажуть вашу IP-адресу.

Advertisement