Центральна спільнота
Advertisement

Ви можете створити обліковий запис і ввійти у Фандом, використовуючи наявний обліковий запис Facebook, Google або Twitch. Це допомагає прискорити процес створення облікового запису, дозволяючи використовувати соціальний обліковий запис, і вам не потрібно буде пам’ятати окремі облікові дані для входу у Fandom. Крім того, вхід через наявний соціальний обліковий запис дає змогу скористатися перевагами будь-яких додаткових заходів безпеки, запроваджених цими платформами, наприклад 2-факторна автентифікація.

Крок за кроком[]

Створення нового акаунту[]

Головний екран реєстрації у Фандом

 • Щоб зареєструватися за допомогою одного зі своїх соціальних облікових записів, натисніть кнопку «Підключитися з Facebook», «Підключитися за допомогою Twitch» або кнопку «Підключитися з Google» на екрані реєстрації.
 • З’явиться спливаюче вікно з проханням увійти до свого облікового запису в соцмережі (якщо ви ще не ввійшли), вибрати ім’я користувача Фандому і вказати дату свого народження. Після цього натисніть Зареєструвати.
 • Ваш обліковий запис створено та підключено!
 • Для всіх майбутніх входу у Фандом:
  • Якщо ви вже ввійшли в Facebook, Twitch або Google, ви можете просто натиснути відповідну кнопку і автоматично ввійти у Фандом.
  • Якщо ви не ввійшли у свій обліковий запис у соціальній мережі, коли ви натиснете кнопку входу в соціальну мережу на Фандом, вам буде запропоновано увійти у свій обліковий запис у соціальній мережі. Вам не потрібно буде вводити своє ім’я користувача чи пароль Фандому. Щойно ви введете інформацію для входу в соціальні мережі, вона автоматично завантажить ваш обліковий запис Фандому.

Підключення наявного облікового запису Фандому[]

Щоб підключити або відключити свій існуючий обліковий запис Фандому до будь-якого зовнішнього соціального облікового запису, перейдіть до Спеціальна:Налаштування та виберіть вкладку «Connected Accounts»

 • Якщо у вас уже є обліковий запис Фандому, увійдіть і перейдіть до своїх налаштувань (доступні в меню під вашим іменем користувача, у верхньому правому куті екрана). Виберіть вкладку «Connected Accounts», натисніть кнопку соціального облікового запису, який ви хочете підключити.
 • Тепер ваш обліковий запис Фандому буде пов’язано з вашим обліковим записом у соціальних мережах.

Відключення від соціальних акаунтів[]

 • Ви можете будь-коли відключити свій обліковий запис Фандому від свого соціального облікового запису у своїх налаштувань, просто натиснувши кнопку з написом «Відключити від Facebook», «Відключити від Twitch» або «Відключити від Google» відповідно.
  • Ви продовжите використовувати пароль, який ви раніше встановили для свого облікового запису Фандому.
  • Якщо ви ніколи раніше не мали пароля на Фандомі, ми автоматично надішлемо вам електронний лист із інструкціями щодо його встановлення.

Налаштування облікового запису та конфіденційність[]

 • Паролі облікових записів Facebook, Google і Twitch зберігаються у відповідній компанії, а не на Фандомі. Якщо ви втратите або зміните свій пароль, зв’яжіться безпосередньо з цією платформою.
 • Якщо у вас був обліковий запис Фандому до підключення до Facebook, Google або Twitch, ви все одно можете використовувати цю інформацію для входу в будь-який час.
Advertisement