FANDOM


Можливість, описувана в статті, на даний момент недоступна.

Не знаєте, як привернути увагу до своєї вікі? Все просто!

Використовуйте сторінку Special:Promote (доступна тільки адміністраторам), щоб додати зображення з описами вашої вікі. Не поспішайте, обов'язково підберіть найбільш яскраві, виразні слова і картинки, щоб відвідувачі не тільки дізналися тематику вашої вікі, але і захотіли її відвідати (втім яким би не опинився початковий варіант ─ його завжди можна буде виправити). Надана вами інформація буде відображатися пошуковими системами, мобільними додатками Фандом і в інших місцях.

А тепер про все це детальніше, крок за кроком!

Напишіть опис Редагувати

AD Wiki

Приклад опису вікі.

Перш за все ви повинні дружелюбно описати свою вікі, при цьому відбивши її індивідуальність! Почніть з теми. Не бійтеся, якщо опис вийде довгим, адже якщо ви хочете, щоб користувачі мали чітке уявлення про проект, вам буде потрібно детально розповісти про нього. До того ж ви завжди зможете підредагувати або повністю оновити цей опис. 2 кроки:

Створіть заголовок Редагувати

Напишіть захопливий заголовок для свого проекту! Створіть інтригу: «Дізнайтеся більше про Притулок вікі!»; поділіться цікавим фактом "Сміх продовжує життя ..."; несподіваною витівкою: «Моя мама завжди каже: Випала хвилинка? Відвідай Вікі Спільноти! »; або просто привітайтеся: «Ласкаво просимо на Angry Birds Wiki!». Не бійтеся бути яскравими і творчими! Просто пам'ятайте, що Ваш заголовок повинен складатися не менше ніж з 20 знаків)

Про що Ваш проект? Редагувати

Використовуйте це віконце, щоб продемонструвати основні особливості Вашої Вікі. Ви недавно перейшли через позначку 100 сторінок? Та вам є чим похвалитися! Тільки майте на увазі, що опис має складатися не менше ніж з 300 знаків.

Завантажте зображення Редагувати

Adventure Time Images Approved

Приклад схвалених зображень.

Процес закачування суперпростий! Пройшовши за посиланням Special:Promote # Add Images ви побачите дві області. Перша (велика)-для головного зображення вашої вікі. Обов'язково переконайтеся, щоб воно було просто супер-пупер класне і велике, адже йому належить відображатися в скрізь, де тільки можна на вікі при різних розширеннях! Поради з таблиці нижче допоможуть вам підібрати дійсно гідне зображення)

Наступна область для закачування - 9!-Картинок поменше, покликаних ближче познайомити користувачів з вашим проектом. Звернемо вашу увагу на те, що вони будуть видні тільки коли хтось зацікавиться вашим головним зображенням і клацнути по іконці-лупі на сторінці. Велика кількість зображень зробить вашу вікі більш цікавою і привабливою для потенційних відвідувачів. Ми настійно рекомендуємо повністю вичерпати цей ліміт!

Не забувайте, що ви завжди можете оновити будь зображення, щоб підтримувати їх актуальність.

Як тільки Ви завантажте всі зображення, які Ви хочете, сміливо натискайте велику клавішу «Опублікувати». Після цього, все вами написане відправиться на розгляд до Wikia. Якщо все пройшло вдало, з'явиться повідомлення «Відмінно! У вас вийшло просунути АБВ вікі! ». Розгляд триватиме приблизно 2-4 дні з моменту відправки.

Пам'ятайте, що на ФандомІ тисячі цікавих проектів! Може пройти деякий час після схвалення заявки, перш ніж ваша вікі з'явиться в списку на заголовній wikia.com. Обов'язково скористайтеся клавішою "Перемішати", щоб переконатися в зворотному і знайти подібні вікі або ті, що вам до душі.

На мобільних платформах Редагувати

Як згадано у вступі, оновлення сторінки Special:Promote вкрай важливо для найкращого представлення Вашого проекту в мобільних додатках ФандомУ. Обов'язково самостійно перевірте зміни в My Wikia і Game Guides!

Поради для вибору зображень Редагувати

Обов'язково постарайтеся… Чого робити не варто
Виберіть одне зображення, найбільш точно передає суть вашої вікі
Найкраще на цю роль підійде яскравий впізнаваний символ, такий, як кажан Бетмена, блок деревини в Minecraft'і, Червона птах з гри Angry Birds і т. .
Пропонувати зображення з одним тільки текстом або скріншот вашої вікі/книги/альбому/ігри/...
Такі зображення будуть відхилені.
Підібрати картинку точно 480 пікселів в ширину і 320 у висоту.
Програма постарається адаптувати зображення інших розмірів, але тільки картинка з точними розмірами не витягнеться, не деформується, і не буде обрізана, коли буде показана на wikia.com.
Пропонувати картинки з важливою інформацією з боків (праворуч або ліворуч)
Хоча більшість зображень в колажі на wikia.com мають відношення сторін 16:9, два найбільших з них мають портретну орієнтацію. Таким чином, якщо вам пощастить), краї може просто-напросто обрізати.
Переконайтеся, що зображення гранично чітко
Пам'ятайте, що це не просто реклама, а самопрезентація і самовираження, тому постарайтеся щосили! Переконайтеся, що кожна важлива деталь кристально помітна!
Вказувати URL в описі
Абсолютно зайве. Люди зможуть потрапити на Вашу Вікі, просто клацнувши по зображенню!
Чи не мудруєте: створіть простий, сміливий, яскравий дизайн!
Пам'ятайте, що більшість відвідувачів просто прослизнуть поглядом по вашій роботі. Запитайте себе: "Чи передає моя картинка всю закладену в неї суть за такий короткий час, знайомить чи з проектом?".
Не перевантажуйте зображення
Не намагайтеся втиснути більше 2 об'єктів, що привертають увагу, або наповнити картинку надто великим і складним текстом. Найімовірніше воно буде відображатися мініатюрою не більше 480x320 пікселів (обов'язково перевірте його на своїй вікі в такому розмірі перед завантаженням!) Постарайтеся сфокусувати всю увагу на одному-єдиному елементі.

І останнє повчання: не соромтеся творити. :) Але при цьому, будь ласка, дотримуйтеся Умов використання, направте свою креативність в мирне русло і дотримуйтесь рекомендацій, якими з вами діляться навколишні!

Див. також Редагувати

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.