Центральна спільнота
Advertisement
Центральна спільнота

Прогрес вікі- спеціальна сторінка вікі, доступна адміністраторам вікі. Вона покликана допомогти творцям вікі в перші тижні їх роботи. Виконуючи конкретні завдання, такі як відредагувати Головну сторінку, додати 10 сторінок на вікі і т. П., Ви зможете ефективно і послідовно почати розвиток вашої нової вікі. Сторінка «Прогрес вікі» є частиною Кабінету адміністратора.

Опис[]

Файл:Прогрес вікі.png

Загальний вигляд сторінки Прогрес вікі.

Сторінка «Прогрес вікі» складається з наступних розділів:

  • Індикатор прогресу вікі - він у відсотках фіксує хід прогресу вікі. Коли Ви виконуєте ті чи інші завдання, «колесо» заповнюється.
  • Під індикатором прогресу вікі розташовані ті завдання, які рекомендується виконати в даний момент.
  • Список завдань - тут перераховані 30 завдань, які треба виконати для заповнення індикатора прогресу вікі. Задачі можна пропускати, якщо Вам здається, що це завдання Ви не зможете виконати на початковому етапі розвитку вікі. Підведіть курсор до назви завдання верб віконці натисніть на посилання "Пропустити». Посилання на виконані завдання забарвляться в сірий колір.
  • Пропущені завдання - список пропущених Вами завдань. Ви можете повернутися до них у будь-який час.
  • Бонусні завдання - цей список завдань стає активним, коли Ви виконаєте всі завдання з основного списку і у вас залишаться невиконаними пропущені завдання. У цьому випадку, щоб отримати 100% на індикаторі прогресу, Ви можете виконати будь-які з перерахованих бонусних завдань.

Виконувати завдання може не тільки засновник вікі, але і всі інші користувачі. Їх правки також йдуть в рахунок виконання того чи іншого завдання.

Див. Також[]


Aide:Barre de progression du wiki

Advertisement