FANDOM


Якщо спільнота покинута і немає активних адміністраторів та/або бюрократів, будь-який користувач Фандому може прийняти цю вікі, отримавши на ній статуси адміністратора та бюрократа. Аналогічно, якщо на проекті немає активних бюрократів, один з поточних активних адміністраторів може отримати статус бюрократа.

Правила прийняття спільноти Редагувати

AdoptionRequests

Англомовна сторінка для запитів

Для початку переконайтеся, що адміністратори і бюрократи проекту дійсно не проявляють активність тривалий час. Для цього перейдіть на сторінку Спеціальна:ListUsers, зніміть галочки скрізь, крім «Адміністратори» і «Бюрократи» та натисніть клавішу «Показати». У таблиці ви побачите, коли адміністратори заходили на проект останній раз і коли були їхні останні редагування на проекті.

 • Якщо обидві дати різняться від поточної дати більше, ніж на 30 днів, ви маєте право подати запит на статус адміністратора проекту.
 • Якщо бюрократ відвідував проект нещодавно, залиште повідомлення на його стіні обговорення про те, що ви хочете отримати статус адміністратора проекту. У разі, якщо він не відповість вам протягом 2-4 днів, ви можете подати запит на статус адміністратора проекту.
 • Якщо один з адміністраторів відвідував проект нещодавно, вам потрібно отримати його згоду на те, щоб вам надали статус адміністратора. Залиште повідомлення про це на його стіні обговорення. У разі, якщо він не відповість вам протягом 2-4 днів, ви можете подати запит на статус адміністратора проекту без його згоди.

Для отримання статусу адміністратора вам потрібно активно редагувати проект і створити не менше 10 нових статей. Якщо на проекті є інші активні користувачі, крім вас, перед тим, як подати запит, отримайте їх підтримку. Якщо їх небагато, поспілкуйтеся з користувачами на їх стінах обговорення. Ви також можете залишити повідомлення на форумі або написати блоґ з обґрунтуванням свого запиту на статус адміністратора і проханням підтримки від користувачів. Це допоможе уникнути ймовірних конфліктів у майбутньому.

Аналогічно, якщо на проекті немає активних бюрократів, а ви як активний адміністратор хочете отримати статус бюрократа, отримати згоду від інших активних адміністраторів та користувачів.

Крок за кроком Редагувати

AdoptionForm

Форма для запитів

Для прийняття покинутого проекту виконайте наступні дії:

 1. Залиште свій запит на відповідній сторінці Вікі Спільноти, натиснувши клавішу «Залишити запит» вгорі сторінки.
 2. Заповніть поля форми. В останньому пункті «Додаткова інформація», вкажіть все, що допоможе швидше розглянути ваш запит. Наприклад, це може бути посилання на згоду іншого адміністратора проекту або на підтримку вашої кандидатури користувачами проекту.
 3. Натисніть клавішу «Створити», і чекайте відповіді. Працівники та Помічники Фандому не можуть відповісти миттєво, але зазвичай час розгляду запиту не перевищує 2-3 днів.

Якщо ваш запит задоволено, на сторінці запитів під вашим запитом з'явиться відповідний запис за підписом співробітника або помічника Фандому. Якщо ваш запит відхилено, співробітник або помічник Фандому напише причини відмови під вашим запитом. Якщо ви не згодні з думкою співробітника або помічника Фандому, залиште повідомлення на його сторінці обговорення.

Якщо ваш запит переміщений в архів, не редагуйте його, а залиште новий запит.

Примітки Редагувати

 • Для прийняття проекту звертайтеся на сторінки запитів на «Вікі Спільноти» того мовного порталу, якому належить проект: для польськомовної на польськомовну, для іспаномовної на іспаномовну і так далі. Якщо для проекту на вашій мові немає «Вікі Спільноти», залиште запит на англ. «Вікі Спільноти».
 • Вам не потрібно отримувати статус адміністратора на покинутому проекту, якщо ви хочете об'єднати його зі своїм проектом. Докладніше див. статтю Довідка:Об'єднання спільнот.
 • Запит може бути поданий одночасно від двох і більше користувачів, але у запиті треба чітко прописати: хто і які статуси повинен отримати на проекті.
 • Прийняття проекту не дає користувачу позначку «Засновник» в профілі на особистій сторінці.
 • На прохання користувача, який прийняв проект, з поточних адміністраторів та бюрократів можуть бути зняті їх статуси, якщо вони не активні на проекті більше 60 днів.
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.