Центральна спільнота
Advertisement
Центральна спільнота

Якщо спільнота покинута і немає активних адміністраторів та/або бюрократів, будь-який користувач Фандому може прийняти цю вікі, отримавши на ній статуси адміністратора та бюрократа. Аналогічно, якщо на проєкті немає активних бюрократів, один з поточних активних адміністраторів може отримати статус бюрократа.

Правила прийняття спільноти[]

Англомовна сторінка для запитів

Для початку переконайтеся, що адміністратори і бюрократи проєкту дійсно не проявляють активність тривалий час. Для цього перейдіть на сторінку Спеціальна:ListUsers, зніміть галочки скрізь, крім «Адміністратори» і «Бюрократи» та натисніть кнопку «Показати». У таблиці ви побачите, коли адміністратори заходили на проєкт останній раз і коли були їхні останні редагування на проєкті.

 • Якщо обидві дати різняться від поточної дати більше, ніж на 30 днів, ви маєте право подати запит на статус адміністратора проєкту.
 • Якщо бюрократ відвідував проєкт нещодавно, залиште повідомлення на його стіні обговорення про те, що ви хочете отримати статус адміністратора проєкту. У разі, якщо він не відповість вам протягом 2-4 днів, ви можете подати запит на статус адміністратора проєкту.
 • Якщо один з адміністраторів відвідував проєкт нещодавно, вам потрібно отримати його згоду на те, щоб вам надали статус адміністратора. Залиште повідомлення про це на його стіні обговорення. У разі, якщо він не відповість вам протягом 2-4 днів, ви можете подати запит на статус адміністратора проєкту без його згоди.

Для отримання статусу адміністратора вам потрібно активно редагувати проєкт і створити не менше 10 нових статей. Якщо на проєкті є інші активні користувачі, крім вас, перед тим, як подати запит, отримайте їх підтримку. Якщо їх небагато, поспілкуйтеся з користувачами на їх стінах обговорення. Ви також можете залишити повідомлення на форумі або написати блоґ з обґрунтуванням свого запиту на статус адміністратора і проханням підтримки від користувачів. Це допоможе уникнути ймовірних конфліктів у майбутньому.

Аналогічно, якщо на проєкті немає активних бюрократів, а ви як активний адміністратор хочете отримати статус бюрократа, отримати згоду від інших активних адміністраторів та користувачів.

Крок за кроком[]

Форма для запитів

Для прийняття покинутого проєкту виконайте наступні дії:

 1. Залиште свій запит на відповідній сторінці Вікі Спільноти, натиснувши кнопку «Залишити запит» вгорі сторінки.
 2. Заповніть поля форми. В останньому пункті «Додаткова інформація», вкажіть все, що допоможе швидше розглянути ваш запит. Наприклад, це може бути посилання на згоду іншого адміністратора проєкту або на підтримку вашої кандидатури користувачами проєкту.
 3. Натисніть кнопку «Створити», і чекайте відповіді. Працівники та Помічники Фандому не можуть відповісти миттєво, але зазвичай час розгляду запиту не перевищує 2-3 днів.

Якщо ваш запит задоволено, на сторінці запитів під вашим запитом з'явиться відповідний запис за підписом співробітника або помічника Фандому. Якщо ваш запит відхилено, співробітник або помічник Фандому напише причини відмови під вашим запитом. Якщо ви не згодні з думкою співробітника або помічника Фандому, залиште повідомлення на його сторінці обговорення.

Якщо ваш запит переміщений в архів, не редагуйте його, а залиште новий запит.

Примітки[]

 • Для прийняття проєкту звертайтеся на сторінки запитів на «Центральній спільноті» того мовного порталу, якому належить проєкт: для польської вікі на польській центральній, для іспаномовної вікі на іспаномовній центральній і так далі. Якщо для проєкту на вашій мові немає «Центральної спільноти», залиште запит на англомовній «Центральній спільноті».
 • Вам не потрібно отримувати статус адміністратора на покинутому проєкту, якщо ви хочете об'єднати його зі своїм проєктом. Докладніше див. статтю Довідка:Об'єднання спільнот.
 • Запит може бути поданий одночасно від двох і більше користувачів, але у запиті треба чітко прописати: хто і які статуси повинен отримати на проєкті.
 • Прийняття проєкту не дає користувачу позначку «Засновник» в профілі на особистій сторінці.
 • На прохання користувача, який прийняв проєкт, з поточних адміністраторів та бюрократів можуть бути зняті їх статуси, якщо вони не активні на проєкті більше 60 днів.
Advertisement