Центральна спільнота
Advertisement

Високий рейтинг в «Google» є важливим способом залучення читачів та користувачів вікі. Нижче наведені деякі способи підняття рейтингу вашої вікі.

Як влаштований «Google»[]

Рейтинг сайту в «Google» базується на трьох речах: багатий зміст, використання ключових слів і висока якість посилань.

Багатий зміст[]

Найбільш важлива частина створення вікі - написання цікавого матеріалу. Читачів і редакторів приваблює у вікі велика кількість цікавого матеріалу.

Ключові слова[]

Коли «Google» індексує сторінки, він бере до уваги, де знаходиться ключова фраза на сторінці. Якщо фраза в заголовку сторінки, у великій статті, або повторюється кілька разів на сторінці, то дана сторінка має великі шанси просунутися вгору під час пошуку.

Високоякісні посилання[]

Частина рейтингу вікі в пошуковику залежить від того, скільки посилань веде на неї. Коли популярні сайти посилаються на вашу вікі, ваш рейтинг, відповідно, збільшується. Крім того, ви можете запропонувати співпрацю з сайтами зі схожою тематикою.

Наступні кроки допоможуть вам підвищити рейтинг вікі за допомогою її поліпшення.

Назва вашої вікі[]

Рейтинг сторінки частково ґрунтується на тому, яке ім'я вона має. Тому, для початку, найкраща назву вікі - відображає її прямий зміст. Наприклад: назви «Зоряні війни Вікі» та «Fallout Вікі» будуть більш популярнішим в пошуковику ніж «Вукіпедія» і «Притулок». Це обґрунтовано тим, що при пошуку читач буде вводити ключові слова тематики, яка його цікавить. Однак, після того, як ваш сайт обзаведеться своїми постійними відвідувачами, ви зможете поміняти назву вікі на більш оригінальну, не втративши при цьому кількості відвідувань. Детальніше дивіться в Довідка:Заголовок Вікі і Довідка:Опис Вікі.

Переміщення головної сторінки[]

Наступний трюк також допомагає максимально підвищити рейтинг вікі в пошуковику. Бажано, щоб заголовна сторінка іменувалася так само, як і сама вікі.

Наприклад: Більший рейтинг отримає сторінка під назвою «FringeWiki», ніж якби вона мала назву «Головна сторінка»

Написання матеріалу[]

Перш ніж робити що-небудь ще для просування вашої вікі, ви повинні приступити до написання.

У якості початку, почніть з 50 сторінок, це не так багато як здається! Якщо ви добре знаєте тему своєї вікі, то написання цих сторінок займе не більше тижня. Спочатку, не прагніть доповнювати статті до кінця, досить, щоб вона містила короткий опис предмету, декілька посилань і, за бажанням одне зображення. Наприклад: для вікі про Сонячну систему достатньо написати короткі статті (заготовки) про всі планети, їх супутники і регіони. Таким чином, ваша стаття з'явиться в пошукових системах, а вкладники відвідуючи її будуть доповнювати вміст. Іноді, брак інформації стимулює читачів «блиснути знаннями», і дописати вміст.

Представте ваш URL «Google»[]

Ви можете надати Googl'ові ваш сайт безпосередньо. Для цього потрібно:

  • Натиснути кнопку «Все про Google» внизу сторінки сайту.
  • У розділі «Для власників сайту» натисніть кнопку «Цент-веб майстрів Google»
  • Натиснути на кнопку «Відправлення вмісту в Google»
  • Далі в меню, що з'явилося, додайте URL головної сторінки вашої вікі у вікно введення . Після цього ви можете додати короткий опис своєї вікі в наступному вікні. (Детальна інструкція додається)

Зазвичай, щоб бути в списку потрібно всього кілька днів.

Посилання[]

Для телепередачі або фільму, ви можете залишити адресу вашої вікі на сайті kinopoisk.ru . Перейдіть на сторінку про вашу тему, натисніть на кнопку «Корисні посилання», а потім натисніть кнопку "Оновити", щоб представити ваші власні посилання. (Вам необхідно увійти в систему як користувач kinopoisk.ru.) Це може зайняти тиждень або два.

Крім усього перерахованого вище, варто відвідати російськомовну центральну вікію, в якій розмістити посилання на вашу вікі у відповідних порталах або подати запит одного з адміністраторів на посилання в розділі «Нові Вікі».

Продовжуйте працювати![]

Після всіх проведених дій , продовжуйте писати статті, розвивати їх і всіляко покращувати вашу вікі, щоб не розчарувати відвідувачів! Старайтеся і у вас все вийде!

Advertisement