Центральна спільнота
Advertisement
Центральна спільнота

Щоб знайти необхідну сторінку на Вікі, заповніть рядок пошуку, яка знаходиться справа вгорі будь-якої сторінки на всіх Вікі.

За замовчуванням пошук здійснюється в статтях вікі. На самій сторінці пошуку можна вибрати його опції: статті, фото та відео файли, користувачі, скрізь, сторінки довідки. Натиснувши на посилання «розширений» справа вгорі, можна безпосередньо вказати ті простору назв, в яких Ви хочете здійснити пошук.

Розширений пошук дозволяє вибирати відразу кілька просторів імен

Користувачі завжди перенаправляються на сторінку пошуку, навіть якщо вони вказали точну назву статті. Щоб змінити це, потрібно перейти на сторінку особистих налаштувань, відкрити вкладку «Різне» і в розділі «Додаткові опції» поставити галочку навпроти «Перенаправляти на статтю при використанні пошуку». У цьому ж розділі Ви можете вибрати опцію пошуку по всіх просторів імен відразу, а не тільки за основним.

Блок «Пошук»[]

Ви можете додатково додати блок «Пошук» на будь-яку сторінку Вікі. Використовуйте код <inputbox>type=search</inputbox>, який створить його:

Детальніше див. Довідка:Inputbox

Інші способи пошуку сторінок[]

  • Ви можете скористатися службовою сторінкою Special:Search, натиснувши на значок «лупи» блоку пошуку, нічого не записуючи в саму рядок пошуку. Це дозволить Вам вибрати те простір імен, де Ви хочете шукати дане слово.
  • Ви можете відкрити список всіх сторінок даної Вікі або скористатися категоріями. Перейдіть на Special:ImageList для огляду завантажених на Вікі зображень.
  • Щоб задати пошук на всіх Вікі, перейдіть на сторінку пошуку англ. Центральної Вікі.
  • Ви також можете скористатися пошукачем Google, щоб шукати в просторі Wikia.