FANDOM


Ви можете налаштувати повідомлення по e-mail, щоб отримувати по електронній пошті звіти у випадках, якщо хтось залишив Вам повідомлення на Вашій сторінці/стіні обговорення або відредагував сторінку, за якою Ви стежите.

Як ввімкнути повідомлення? Редагувати

Щоб активувати цю функцію, Ви повинні підтвердити свій e-mail, який Ви вказали при реєстрації облікового запису, і налаштувати відповідну опцію в особистих налаштуваннях на вкладці Email.

Як багато листів я буду отримувати? Редагувати

Цей параметр залежить від того, скільки опцій Ви оберете в особистих налаштуваннях, а також, у разі підписки на сповіщення про зміни, що відслідковуються на сторінках, а також від кількості цих сторінок. Ви можете вибрати опцію «Надсилати ел. поштою навіть при малозначних змінах», тоді число листів ще більше зросте, але зате Ви зможете відстежити будь-яке дрібне редагування на улюблених сторінках.

Якщо Ви самі відредагували сторінку, то лист з повідомленням надіслано не буде.

Зміст листів Редагувати

У листах буде дано посилання на сторінку, яка була виправлена, і пряме посилання на різницю між версією сторінки з Вашої останньої правкою і поточною версією.

Чи може хто-небудь дізнатися мій e-mail, якщо повідомлення будуть ввімкнені? Редагувати

Ні, адреса електронної пошти — це конфіденційна інформація.

Як вимкнути розсилку повідомлень? Редагувати

Поставте прапорець на сторінці особистих налаштувань в опції «Відмовитися від усіх розсилок з Фандому (перекриває всі інші опції)».

Налаштування листів-повідомлень Редагувати

Стандартний текст листів-повідомлень може змінити адміністратор Вікі, відредагувавши наступні сторінки: MediaWiki:Enotif body і MediaWiki:Enotif subject.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.