FANDOM


Особисті сторінки CSS і JavaScript дозволяють налаштувати зміни зовнішнього вигляду і функціональності Фандому тільки для вашого облікового запису.

Будь-який зареєстрований користувач може модифікувати інтерфейс Фандому за допомогою декількох сторінок у користувацькому просторі. Наприклад, при бажанні і необхідних навичках ви зможете налаштувати на свій смак шрифти, колір тексту/фону/будь-яких елементів на сторінці, розташування посилань та безліч інших речей. Слід зазначити, що за промовчуванням зміни особистого CSS та JavaScript не застосовуються для мобільного скіна.

CSSРедагувати

Щоб змінити зовнішній вигляд інтерфейсу Фандому з допомогою CSS, відредагуйте сторінку Special:MyPage/global.css на Центральній англомовній вікі. Внесений на цю сторінку код буде застосовуватися на всіх вікі-проєктах Фандому.

Якщо ви хочете додати особистий CSS тільки для однієї вікі, відредагуйте сторінку Special:MyPage/common.css на відповідній вікі.

Стилі можна також налаштовувати окремо для кожного скіна в межах однієї вікі: Special:MyPage/wikia.css застосує зміни тільки в стандартному скіні, а Special:MyPage/monobook.css застосує зміни для скіна «Monobook».

JavaScriptРедагувати

Увага: в даний час використання особистого JavaScript вимкнуто за промовчанням. Активувати його можна у вкладці «Різне» на сторінці особистих налаштувань. Але перед цим, будь ласка, уважно прочитайте цей розділ.

Щоб модифікувати інтерфейс Фандому за допомогою JavaScript, відредагуйте сторінку Special:MyPage/global.js на Центральної вікі. Як і у випадку з global.css, доданий на цю сторінку код буде застосований на всіх вікі-проєктах Фандому в межах вашого облікового запису.

Якщо ви хочете додати JavaScript тільки для одного вікі-проєкту, відредагуйте сторінку Special:MyPage/common.js на відповідному проєкті.

Як і у випадку з CSS, особистий JavaScript можна застосовувати до кожного скіну окремо: використовуйте Special:MyPage/wikia.js для стандартного скіна і Special:MyPage/monobook.js для Monobook.

Примітки:

  • JavaScript з помилками може викликати серйозні проблеми з відображенням інтерфейсу та редагуванням. Перевіряйте код, який ви додаєте.
  • Будь ласка, утримайтесь від використання коду, який ви не розумієте. Також варто утриматися від імпорту коду з джерел, яким не можна довіряти на 100%.
  • Фандом не несе відповідальності за проблеми, викликані користувальницьким JavaScript і CSS. Кожен користувач несе відповідальність за свій особистий код, який поміщається в особисті сторінки.
  • Тільки ви самі можете правити свій особистий CSS та JavaScript. Інші локальні користувачі та адміністратори не можуть редагувати ваш код.

Див. також Редагувати

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.