Центральна спільнота
Advertisement
Центральна спільнота

Особисті сторінки CSS і JavaScript дозволяють налаштувати зміни зовнішнього вигляду і функціональності Фандому тільки для вашого облікового запису.

Будь-який зареєстрований користувач може модифікувати інтерфейс Фандому за допомогою декількох сторінок у користувацькому просторі. Наприклад, при бажанні і необхідних навичках ви зможете налаштувати на свій смак шрифти, колір тексту/фону/будь-яких елементів на сторінці, розташування посилань та безліч інших речей. Слід зазначити, що за промовчуванням зміни особистого CSS та JavaScript не застосовуються для мобільного скіна.

CSS[]

Щоб змінити зовнішній вигляд інтерфейсу Фандому з допомогою CSS, відредагуйте сторінку Special:MyPage/global.css на Центральній англомовній вікі. Внесений на цю сторінку код буде застосовуватися на всіх вікі-проєктах Фандому.

Якщо ви хочете додати особистий CSS тільки для однієї вікі, відредагуйте сторінку Special:MyPage/common.css на відповідній вікі.

Стилі можна також налаштовувати окремо для кожного скіна в межах однієї вікі: Special:MyPage/wikia.css застосує зміни тільки в стандартному скіні, а Special:MyPage/monobook.css застосує зміни для скіна «Monobook».

JavaScript[]

Увага: в даний час використання особистого JavaScript вимкнуто за промовчанням. Активувати його можна у вкладці «Різне» на сторінці особистих налаштувань. Але перед цим, будь ласка, уважно прочитайте цей розділ.

Щоб модифікувати інтерфейс Фандому за допомогою JavaScript, відредагуйте сторінку Special:MyPage/global.js на Центральної вікі. Як і у випадку з global.css, доданий на цю сторінку код буде застосований на всіх вікі-проєктах Фандому в межах вашого облікового запису.

Якщо ви хочете додати JavaScript тільки для одного вікі-проєкту, відредагуйте сторінку Special:MyPage/common.js на відповідному проєкті.

Як і у випадку з CSS, особистий JavaScript можна застосовувати до кожного скіну окремо: використовуйте Special:MyPage/wikia.js для стандартного скіна і Special:MyPage/monobook.js для Monobook.

Примітки:

  • JavaScript з помилками може викликати серйозні проблеми з відображенням інтерфейсу та редагуванням. Перевіряйте код, який ви додаєте.
  • Будь ласка, утримайтесь від використання коду, який ви не розумієте. Також варто утриматися від імпорту коду з джерел, яким не можна довіряти на 100%.
  • Фандом не несе відповідальності за проблеми, викликані користувальницьким JavaScript і CSS. Кожен користувач несе відповідальність за свій особистий код, який поміщається в особисті сторінки.
  • Тільки ви самі можете правити свій особистий CSS та JavaScript. Інші локальні користувачі та адміністратори не можуть редагувати ваш код.

Див. також[]