Центральна спільнота
Advertisement

Щоб створити перенаправлення на яку-небудь іншу сторінку досить створити сторінку містить:

#redirect [[заголовок сторінки]]
Або
# перенаправлення [[заголовок сторінки]] (для вікі з російською мовою за замовчуванням)

тоді при вході на цю сторінку станеться перенаправлення на сторінку з обраних заголовком, у нашому прикладі це буде заголовок сторінки

Застосування перенаправлень[]

Наприклад, замість створення дублюючих один-одного статей Darth Vader і Anakin Skywalker, на Star Wars вікі, можливо знадобиться зробити так, щоб посилання [[Darth Vader]] і [[Anakin Skywalker]] вели на одну і ту ж сторінку. І якщо в якості основного заголовка для статті вибрано «Anakin Skywalker», то сторінка «Darth Vader» повинна бути перенаправленням, і для цього достатньо туди вписати:

#redirect [[Anakin Skywalker]]

Обидва варіанти #redirect або #REDIRECT працюватимуть (або русифікований варіант # перенаправлення або # ПЕРЕНАПРАВЛЕННЯ для російських вікі). При цьому #redirect має перебувати в першому рядку сторінки. Всі інші лінії будуть проігноровані, за винятком того, якщо знадобитися з якоїсь причини перенаправлення категоризувати (наприклад, щоб помістити в одну категорію все абревіатури)

Також допустимі перенаправлення на секції сторінки, наприклад #redirect [[Anakin Skywalker # Legacy]].

Зміна перенаправлення[]

Зміна перенаправлення можливо також як інших сторінок, але для початку потрібно зайти на сторінку перенаправлення і потім повернутися назад за посиланням яка буде відображена під заголовком сторінки, наприклад для Darth Vader:

Натиснути на посилання «Darth Vader» і повернутися назад до перенаправлення. Потім простим редагуванням, як просту вікі-сторінку, виправити перенаправлення.

Дозвіл подвійних перенаправлень[]

Подвійні перенапавленія виникають, якщо перенаправлення здійснюється на іншу сторінку перенаправлінія. Це зазвичай виникає в результаті перейменування вихідної сторінки і в цьому випадку потрібно діяти також як було описано вище для звичайних перенаправлень, так як при перенаправлення на інше перенаправлення подальшого переходу на інші сторінки не відбувається і можна повернутися за посиланням назад на сторінку з якої були перенаправлені і потім виправити його.

Також існують спецсторінки спецсторінки зі списком всіх доступних подвійних перенаправлень Special:Doubleredirects, як правило на великих вікіях їх виправляють автоматично за допомогою бота.

Див. Також[]

Advertisement