Центральна спільнота
Advertisement

MediaWiki:Description — сторінка MediaWiki, на якій можна дати короткий опис Вашої Вікі. Тоді саме цей текст буде з'являтися при запитах в пошукових системах.

Якщо Ви подивитесь на посилання на Вашу Вікі в будь-якій пошуковій системі, то побачите, що під нею, часто, виводиться текст не зовсім зрозумілого змісту, взятий випадковим чином з Головної сторінки. Це може бути частина новини, повідомлення про спойлери, якісь допоміжні фрази і так далі.

Відредагувавши сторінку MediaWiki:Description, Ви зможете конкретно вказати, про що Ваша Вікі. Опис не повинен перевищувати 150 символів.

MediaWiki:Description в дії[]

  • Вікі про вікі — Вікія про вікії, чи Вікі про вікі, чи, скорочено, ВіВікі — створена з метою опису проєктів Вікіа (Wikia), створених українською мовою чи в українському мовному середовищі uk.. Має хороші статті щодо вікі-редагування (категорія:Довідка). За відсутності офіційної вікі-спільноти україномовних користувачів Вікії в певній мірі взяла на себе ці функції.
  • Результат в Google

Примітка. Оскільки інформацію з MediaWiki:Description зчитують боти пошукових систем, то що менше відвідувана Ваша Вікі, то довше доведеться чекати оновлення інформації про неї в базі даних пошукової системи. Найбільш імовірний термін оновлення для таких Вікі - один місяць.

Advertisement