Центральна спільнота
Advertisement
Центральна спільнота

Сповіщення про Оголошення можна використовувати для привернення уваги спільноти до певної сторінки чи публікації. Оголошення доступні в усіх спільнотах Фандому.

AnnouncementCreateNew.png

Керування Оголошеннями[]

Сторінка керування Оголошеннями

Адміністратори та модератори Обговорень можуть використовувати сторінку керування Оголошеннями для створення нових сповіщень. Сторінка керування оголошеннями знаходиться на сторінці з суфіксом /announcements (наприклад, marvel.wikia.com/announcements) і пов’язана з панеллю адміністратора.

Оголошення мають два елементи:

Текст Оголошень — це те, що користувачі побачать у своїх сповіщеннях, і що запропонує їм натиснути або торкнутися посилання. Текст оголошення обмежений 100 символами.

URL-адреса спільноти — це місце, де користувачеві надсилається сповіщення, коли він натискає або торкається його. Ця URL-адреса може бути повідомленням Обговорень, вікі-сторінкою, публікацією в блозі або будь-якою іншою сторінкою в спільноті. Єдина вимога полягає в тому, що це має бути домен wikia.com або fandom.com

Лише одне оголошення може бути активним у спільноті в будь-який певний час. Якщо одночасно потрібно декілька оголошень, спільнота повинна створити сторінку новин або серію блоґів, а потім створити сповіщення про оголошення, спрямовуючи користувачів туди, куди додаються оновлення.

Сповіщення про Оголошення автоматично закінчується через 30 днів. Адміністратор або модератор Обговорень може припинити дію Оголошення в будь-який час до цього. Журнал останніх 30 оголошень буде видно на сторінці керування.

Одержувачі[]

Сповіщення про Оголошення

Сповіщення про Оголошення буде отримано будь-яким користувачем, який був активним у спільноті протягом останніх 90 днів. Це включає користувачів, які редагували сторінки вікі або створили, відповіли на пост в Обговореннях чи отримали відповідь на нього.

Коли створюється Оголошення, на сторінці керування буде показано, скільки користувачів отримали сповіщення.