Центральна спільнота
Advertisement

Обговорення — це нове розширення для спілкування між користувачами. Воно доступне для користувачів ПК, мобільних браузерах, а також мобільних додатках. Учасники Обговорень можуть публікувати нові повідомлення, відповідати на повідомлення інших користувачів і «оцінювати» повідомлення і відповіді на них.

Fallout-Discussions.jpg
Обговорення для англомовної вікі «Fallout» в мобільному додатку, в ПК версії і в мобільному браузері

Участь в Обговореннях[]

Будь-який зареєстрований користувач може брати участь в Обговореннях. Напишіть своє повідомлення в спеціально відведеному для цього полі вгорі екрана у версії для ПК або клікнувши на Plus-Icon.png у правому верхньому кутку екрану в мобільній версії.

Занадто довгі повідомлення будуть відображатися у списку не повністю, але їх можна розгорнути, натиснувши на текст повідомлення. У посталої гілці обговорення ви можете залишити свою відповідь або оцінити відповіді інших користувачів. Самі нові відповіді будуть показані автоматично, а в гілках повідомлень з великою кількістю відповідей вам потрібно буде натиснути «Перегляд старих відповідей». Ви можете оцінити повідомлення або відповідь, клікнувши на іконку Upvote-icon.png зліва від тексту. Після оцінки повідомлення іконка стане жовтою.

Повідомлення та відповіді можуть бути відредаговані автором протягом 24 годин після створення.

Примітка: Редагування повідомлень не буде доступне для користувачів Android до релізу версії 2.3 наприкінці червня 2016 року.

Розміщення посилань[]

Щоб розмістити посилання у повідомленнях або відповідях, скопіюйте повну адресу посилання, навіть якщо ви посилаєтеся на статтю даної вікі. Після цього ви побачите попередній перегляд посилання в повідомленні або відповіді. У додатках Фандому посилання на статті відповідної вікі відкриються автоматично.

Пошук цікавих вам повідомлень[]

Головний список Обговорень можна упорядкувати за часом публікації повідомлень або по їх популярності. Список «Популярні» складається на основі того, коли повідомлення було розміщено і скільки уваги інших користувачів (відповідей, оцінок) воно отримало. Список також можна відфільтрувати за категоріями, вибравши потрібні зі списку категорій праворуч.

Користувачі мобільних пристроїв теж можуть фільтрувати повідомлення по категоріях і перемикатися між «Останніми» і «Популярними» повідомленнями за допомогою опції Filter-icon.png у верхній панелі.

Щоб переглянути всі повідомлення і відповіді одного користувача:

  • На ПК або в мобільному браузері натисніть на значок More-icon.png («Більше») в правому верхньому кутку одного з повідомлень цього користувача. Список повідомлень користувача також можна знайти в його або її профайлі.
  • У додатках Фандому натисніть на аватар або ім'я користувача і перейдіть в їх профайл, де ви зможете знайти посилання на всі повідомлення і відповіді в хронологічному порядку.

Поділитися[]

Використовуйте спеціальні іконки (доступні в меню Social-media-icon.png), щоб поділитися обговореннями в соціальних мережах. Іконки соціальних мереж залежать від мовних настройок користувачів та їх місцезнаходження.

Оповіщення[]

Користувачі додатків Фандому будуть отримувати сповіщення кожен раз, коли хто-небудь відповість на їх запис або дасть оцінку їх повідомлень чи відповідей.

Всі користувачі отримають повідомлення електронною поштою, коли хто-небудь відповість на їх запис або дасть оцінку їх повідомлень чи відповідей. Відписатися від повідомлень можна в особистих налаштуваннях.

Повідомити про порушення[]

Якщо користувачі бачать такі порушення УВ, як спам або вандалізм (та інші), вони можуть повідомити про них за допомогою опції «Повідомити про порушення» у меню More-icon.png («Більше»).

Після цього ви побачите помаранчевий трикутник і прапорець «Повідомлення було відправлено на перевірку модераторам» поруч із записом, про який ви повідомили. Це видно тільки вам, модераторам обговорень і адміністраторами вікі. Інші користувачі цього не побачать.

Профайл користувача[]

Учасники всіх додатків Фандому, на яких підключені Обговорення, зможуть завантажити зображення і додати інформацію про себе на сторінці профайла. Завантажені програми аватари будуть видні всім користувачам Фандому, але інформація про користувача, яка добавлена через додаток, поки що видно тільки в самому додатку. Сторінка користувача на Фандомі на даний момент існує окремо від профілю в додатках.

Модерація[]

Користувачі з правами адміністратора та модератора обговорення мають додаткові інструменти модерації Обговорень.

Закрити гілку повідомлень[]

Записи можна закрити, щоб користувачі більше не могли на них відповідати. Робити це варто тільки тоді, коли дискусія себе вичерпала або коли адміністратор або модератор обговорення хоче розмістити оголошення для спільноти. Опції «Закрити обговорення» і «Відкрити обговорення» можна знайти в меню «Більше». Для закритих повідомлень з'явиться спеціальний прапорець в самому верху, а іконка поряд з кількістю відповідей стане сірою. Закриті повідомлення, тим не менш, можна продовжувати оцінювати.

Видалення і відновлення[]

Окремі повідомлення та відповіді можуть бути видалені через меню «Більше» у правому верхньому куті повідомлення або відповіді. Текст видалених повідомлень стає сірим, а в лівому верхньому кутку повідомлення або відповіді з'являється червоний трикутник.

Повідомлення і відповіді можна відновити таким же чином, за допомогою опції «Відновити» в меню «Більше».

Видалити усі повідомлення користувача[]

Будь-який користувач може знайти всі повідомлення і відповіді іншого користувача через меню «Більше» у правому верхньому куті повідомлення або відповіді. На цій сторінці «внеску» користувача адміністратори та модератори отримають новий інструмент «Видалити все», за допомогою якого вони можуть видалити всі повідомлення та відповіді користувача в Обговореннях. Це особливо корисно в боротьбі зі спамерами та вандалами.

У додатках Фандому опцію «Видалити все» можна знайти на сторінці профілю користувача.

Перегляд повідомлень-порушників[]

Користувачі можуть повідомити адміністраторам та модераторам про порушення правил повідомлення або відповіді користувача. Такі повідомлення і відповіді будуть відзначені помаранчевим трикутником у лівому верхньому куті з позначкою «Повідомлення було відправлено на перевірку модераторам».

Щоб перевірити таке повідомлення або відповідь, клікніть на запис і розгорніть її цілком: ви побачите опції Reported-approve.png («Схвалити») і Reported-delete.png («Видалити»). Якщо ви схвалите повідомлення або відповідь, користувачі більше не побачать помаранчевий трикутник і позначку «Повідомлення було відправлено на перевірку модераторам».

Модератори обговорень і адміністратори мають можливість переглядати лише ті повідомлення, про яких доповіли користувачі, і це дозволяє швидко боротися з очевидними порушеннями. Користувачам ПК потрібно поставити галочку для застосування фільтра порушень, а модераторам в мобільній мережі — знайти цю опцію через опцію Filter-icon.png у верхній панелі керування.

Блокування[]

Адміністратори можуть заблокувати користувача на ПК і в мобільному браузері, але поки що не зможуть цього зробити через додаток.

Редагування повідомлень[]

Адміністратори та модератори можуть поміняти категорію повідомлення.

Панель модерації[]

Поки що тільки в додатках для iOS адміністратори та модератори мають опцію приховати для себе вже видалені повідомлення; її можна знайти в панелі модерації у налаштуваннях додатків.

Конфігурації[]

Правила[]

Коли користувач вперше заходить на сторінку Обговорень в додатку, то він або вона побачить вітальне повідомлення і посилання на правила спільноти. Правила також можна знайти в налаштуваннях програми. В майбутньому ці правила можуть бути налаштовані кожною спільнотою за бажанням та будуть доступні поза додатків.

Категорії Обговорень[]

Категорії обговорень.png

Адміністратори можуть створити категорії для повідомлень, щоб зробити Обговорення більш організованими.

За замовчуванням існує тільки одна категорія — «Загальна». Якщо це єдина категорія у ваших Обговореннях, то всі повідомлення автоматично будуть знаходитися в ній, і сама категорія не буде відображатися в лівій колонці для звичайних користувачів. Цю категорію можна перейменувати або видалити, навіть якщо у вас є додаткові категорії.

Натисніть на кнопку «Редагувати» в модулі категорій, щоб:

  • Створити додаткові категорії (максимум 10)
  • Перейменувати категорії (максимум для назв — 20 символів)
  • Змінити порядок категорій

Можливість видалити або об'єднати категорії з'явиться в майбутньому.

Візуальні матеріали[]

Адміністратори можуть завантажувати та оновлювати видимі у повній версії візуальні елементи Обговорень: наведіть курсор на потрібне зображення та натисніть екранну кнопку «редагувати», щоб відкрити вікно завантаження.

Квадратна «іконка спільноти» зліва має бути в форматі JPG, PNG або GIF і розміром 125х125 пікселів. Зображення з великим розміром будуть просто обрізані по краях.

Прямокутне зображення-банер для Обговорень також повинно бути в форматі JPG, PNG або GIF і розміром 1240х200 пікселів. Зображення з великим розміром будуть просто обрізані по краях. Крім того, в зображенні повинен бути відсутнім будь-який текст, так як там будуть відображатися заголовок Обговорень, кількість записів і список користувачів.

Див. також[]

Advertisement