Центральна спільнота
Advertisement

Новинна стрічка, також Fan Feed — розділ внизу кожної сторінки вікі, який містить посилання на різноманітний контент Фандому.

Опис і зміст[]

Приклад Новинної стрічки.

Новинна стрічка являє собою набір квадратних «модулів», які заповнюються автоматично. Модулі можуть містити:

  • Ще із — розташовано у лівому верхньому кутку новинної стрічки і показує три найпопулярніших статті вікі, на якій ви знаходитеся в даний момент. Кольорове оформлення цього модуля відповідає кольорам меню вікі. В цей модуль не потрапляють головна сторінка вікі та сторінки з низькою кількістю переглядів. Якщо на вікі немає сторінок, то модуль не відображається. Модуль «Ще» найближчим часом замінить розділ «Близькі за темою статті», який розташовується внизу сторінок вікі.
  • Теми в Обговореннях — розташовано під модулем «Ще». В ньому відображаються 10 останніх тем в Обговореннях, якщо це розширення підключено до вікі. Якщо розширення відсутнє, то модуль не відображається. Модуль «Теми в Обговореннях» має незабаром замінити розділ з темами Обговорень, який розташовується внизу сторінок вікі.
  • Дослідіть вікі — модуль з банерами вікі-проєктів. Він розташований в нижній частині стрічки. В ньому відображаються три банери та назви рекламованих вікі-проєктів.
  • Інша частина Новинної стрічки містить посилання на статті вікі-проєктів, вибране відео, спонсорський контент. Посилання на статті надаються для тих вікі-проєктів, які ви нещодавно відвідали, а також подібні за тематикою статті з інших вікі-проєктів.
Advertisement