Центральна спільнота
Advertisement

Міжмовні посилання можуть використовуватися на сторінках Вікі, щоб зв'язати між собою однакові сторінки на різних мовах. Наприклад, за допомогою цієї функції можна зв'язати сторінки «Йода» на Вікі про Зоряні війни на різних мовах. Міжмовні посилання - одна із спеціальних форм Інтервікі посилань.

Міжмовні посилання не дозволені за замовчуванням на Вікі, так як «ті ж самі» сторінки на інших мовах можуть мати інше доменне ім'я. Тому міжмовні посилання повинні ставитися вручну.

Якщо Ви хочете пов'язати сторінки своєї Вікі з аналогічною Вікі на іншій мові, зверніться до Вікі Спільноти в розділ Запити на міжмовні посилання або на аналогічну сторінку на англійській Вікі Спільноті - Interlanguage link requests.

Як тільки міжмовні посилання будуть підключені, можливо, доведеться перезберегти сторінки на Вашій Вікі перш, ніж ці посилання запрацюють.

Використання посилань[]

Текстом міжмовної посилання є наступний код: [[код мови:назву сторінки на цій мові]]. Наприклад, запис [[en:Help:Interlanguage links]] створює посилання, що зв'язує цю сторінку із англійською сторінкою Help:Interlanguage links.

Міжмовні посилання можна розмістити в будь-якій області редагованої сторінки, але зазвичай вони поміщаються внизу сторінок.

Міжмовні посилання 01.jpg

На збереженій сторінці , міжмовні посилання також відображаються внизу сторінки і маркуються словом «Мови». Зазвичай відображається всього три посилання, а інші можна побачити, перейшовши за посиланням «див. усі>».

Щоб створити міжмовне посилання, не ставлячи його у відповідний розділ внизу збереженої сторінки, додайте двокрапку перед мовним кодом. Наприклад: [[:en:Help:Interlanguage links]].

Див також[]

Advertisement