FANDOM


Якщо ви є адміністратором вікіпроекта, то для вас дуже важливо знати, що майже половина переглядів Фандому припадає на перегляди з мобільних пристроїв. Щоб допомогти користувачам, Фандом створює додатки для iOS і Android, зміст яких заснована на утриманні конкретних вікіпроектів.

Як адміністратор, ви маєте можливість керувати вмістом, який буде доступно розміщений через мобільний додаток. Це робиться на сторінці Special:CuratedContent. Якщо ваш вікіпроект відноситься до порталу «Ігри», то це вміст буде також доступно в додатку Game Guides. Якщо ваш вікіпроект відноситься до іншого порталу, то ця спеціальна сторінка буде доступна, тільки якщо для вашої вікі створено окремий мобільний додаток. Список доступних мобільних додатків ви можете побачити в Google Play і App Store. Як правило, якщо вікіпроект має розвинений російськомовний аналог, скачавши додаток, ви будете мати доступ до російськомовного контенту. Якщо розвиненого проекту російською мовою немає, то додатки забезпечать вам доступ до статей англійською мовою.

Управління вмістом додаток Редагувати

Ви можете керувати вмістом додаток за допомогою спеціальної сторінки, Special:CuratedContent. Якщо ваш вікіпроект не відноситься до порталу «Ігри», і для нього не створено окремого додатка, у вас не буде доступу до цієї сторінки.

Контент потрапляє в мобільний додаток безпосередньо з вашого вікіпроекта. Користувачам буде легше отримати доступ до ваших статей, якщо на вашому вікіпроекті існує чітка система категорій. Якщо сторінки правильно категоризуються, налаштування додаток займе не більше 15 хвилин.

Список категорій Редагувати

Список категорій — це те, за допомогою чого користувачі будуть шукати статті в додатку. Відкрийте сторінку Special:CuratedContent. На ній представлена ​​форма, яку буде використовувати додаток для роботи з контентом вікі.

  • Тег — верхній рівень меню програми. У наведеному нижче прикладі теги поділяють статті за належністю до певної грі.
  • Другий рівень меню — це категорії вікі. У першому рядку вказується назва категорії, а в другій — назва, яка буде відображатися на дисплеї. Якщо ви залишите друге поле порожнім, то відображається назва буде відповідати назві категорії. Ви можете додати стільки категорій, скільки Вам необхідно.
  • Для кожного пункту меню можна вибрати характерне зображення. Це поліпшить візуальне відображення меню в мобільному додатку. Зображення додається до категорії автоматично і відповідає зображенню з самої популярної статті категорії, але ви також можете його змінити. Клавіша для додавання зображення знаходиться в правій частині рядка.
  • Також праворуч знаходяться клавіши зі стрілочками, які дозволяють перетягувати рядки і міняти їх місцями. Значок із сміттєвим баком дозволяє видаляти рядки.

Після того, як ви закінчили додавання, перейменування та оформлення, перейдіть до кінця сторінки і натисніть «Зберегти». Зміни автоматично набудуть чинності і відобразяться в мобільному додатку.

Приклад заповнення Game Guides Content

Приклад заповнення

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.