FANDOM


На Фандомі є спеціальний скін для мобільних пристроїв: смартфонів і мобільних телефонів. Використовуючи його, можна з комфортом переглядати вікі-сторінки на невеликих екранах. Також Фандом пропонує користувачам два додатки, які доступні для скачування в Apple і Android магазинах-це Wikia Game Guide і Lyric Wiki Lyrics.

Мобільний скін в питаннях і відповідях Редагувати

Що це таке?

Мобільний скін оптимізує вікі-сторінку для перегляду на мобільних пристроях на основі Android і iOS (Apple). Просто вкажіть URL будь-якої вікі або вікі-сторінки і Фандом автоматично визначить, що Ви використовуєте мобільний пристрій, застосує даний скін і оптимізує сторінку під невеликий екран.

Як вміст вікі вміщається на маленькому екрані?

Особливість мобільного скіна в тому, що користувач може одним рухом пальця розширити або стиснути цілі розділи вікі-сторінки, що дуже зручно для перегляду зображень і читання тексту.

Які вікі доступні через мобільний скін?

Всі вікі-проекти, що знаходяться на Фандомі, можна переглянути через мобільний скін.

Чи є такі вікі-сторінки, які неможливо відобразити в мобільному скині?

Більшість вікі-сторінок дуже зручно переглядати через мобільний скін, але ми не можемо відповідати за все те розмаїття статей і стилів, які є на вікі-проектах. Тому частина сторінок, наприклад, містять кілька шаблонів поспіль в колонку, можуть відображатися не настільки якісно, ​​як вам би хотілося.

Які телефони/смартфони і браузери підтримують мобільний скін?

Мобільний скін оптимізований для роботи в Apple і Android пристроях, але також повинен працювати на більшості браузерів для смартфонів.

Як краще переглянути зображення зі сторінки вікі?

Якщо Ви зайдете на вікі-сторінку, де є багато зображень, то просто почекайте поки сторінка повністю завантажиться, а потім натисніть на будь-яке з них. Ця дія відкриє вікно перегляду зображень, за допомогою якого можна в режимі слайд-шоу переглянути всі зображення з цієї сторінки вікі.

Чи можна редагувати сторінки в мобільному скині?

Так, Ви можете редагувати розділи сторінки, але тільки в режимі Вихідного коду і тільки якщо ви увійшли в свій обліковий запис Фандом.

Чи можна переключити мобільний скін на стандартний скін Фандому?

Так, у нижній частині сторінки є посилання «Подивитися сайт повністю». Натисніть її, щоб перезавантажити сторінку в режим стандартного скіна Фандому. Всі функції звичайного скіна стануть доступні. Щоб переключитися назад, натисніть з'явилася посилання «mobile» внизу сторінки.

Додаток My Wikia для iPad Редагувати

Mywikia home

Домашня сторінка програми.

My Wikiaпідходить для IPad 2+ і iOS 5+. Завантажити додаток можна за цим посиланням. Додаток безкоштовний, але поки доступно тільки англійською мовою.

Особливості My Wikia:

  • Знайшовши улюблені вікі-проекти, Ви можете додати їх на свою домашню сторінку, щоб мати швидкий доступ до інформації про свої улюблені телепередачі, серіали, відеоігри та інші теми.
  • Легкий пошук і перегляд статей з використанням swipe інтерфейсу. Можна переглядати найпопулярніші або нові статті.
  • Елегантний і простий формат статей для полегшення читання.
  • Дані для зазначених статей і можливість поділитися ними з друзями.

Додаток Wikia Game Guides Редагувати

Див. статтю Довідка:Game Guides

Це застосування призначене для швидкого доступу до статей з вікі-проектів порталу Ігри.

Додаток Lyric Wiki Lyrics Редагувати

Який контент надає додаток Lyric Wiki Lyrics?

У додатку доступні всі тексти пісень та мелодії з англ. Lyric Wiki. Для частини пісень є посилання на онлайн магазин, де можна придбати цю пісню.

Як швидко знайти потрібну пісню?

Пошук в додатку Lyric Wiki Lyrics оптимізований під формат «Виконавець:Назва пісні.» Наприклад, «Madonna:Like A Prayer» (без пробілів). Пошук підтримує автозаповнення, тому в більшості випадків вам не доведеться вводити повне ім'я виконавця або повну назву пісні.

Звідки можливо завантажити Lyric Wiki Lyrics і скільки коштує цей додаток?

В даний момент це додаток доступний в Android store і mt=8 & ign-mpt=uo% 3D4 App Store. Додаток безкоштовний.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.