Центральна спільнота
Advertisement

Користувача вікі можуть заблокувати з різних причин. В першу чергу це може бути порушення внутрішніх правил вікі або Умов використання Фандому. Якщо ви отримали блокування на вікі або на Фандомі в цілому, його можна спробувати зняти з допомогою порад, зазначених нижче.

Мене заблокували на вікі[]

Якщо ви були заблоковані на одній вікі, то зберігайте спокій. Навіть якщо ви не розумієте причин блокування або адміністратор не вказав ці причини, не потрібно створювати акаунти для обходу блокування та/або накидатися із звинуваченнями та образами на адміністраторів проєкту.

Перший ваш крок після блокування — з'ясувати причину блокування та ім'я адміністратора, який вас заблокував. Для цього спробуйте відредагувати будь-яку сторінку, і ви побачите повідомлення з параметрами вашого блокування. Також ви можете переглянути параметри блокування на своїй особистій сторінці у закладці «Внесок».

Якщо ви не згодні з блокуванням або адміністратор не вказав його причину, напишіть адміністратору, який заблокував вас на будь-який інший вікі, наприклад, на Вікі Спільноти, і попросіть пояснити причину блокування або напишіть про свою позицію з цього приводу. Будьте ввічливі і конкретні у своєму повідомленні. Якщо відповідь адміністратора не задовольнить вас, ви можете написати будь-якому іншому адміністратору тій же вікі й попросити висловити власну думку про ваше блокування.

Якщо термін блокування короткий (наприклад, кілька днів), то не варто переживати з цього приводу. На Фандомі є безліч інших проєктів, де можна зробити корисний внесок, поки закінчується термін вашого блокування. Якщо ж термін блокування досить великий, і ви абсолютно впевнені, що адміністратор неправий і зловживає своїми повноваженнями, ви можете звернутися за вирішенням конфліктної ситуації до помічників або співробітників Фандому.

Мене заблокували на всьому просторі Фандому[]

Як і у випадку локального блокування, не треба давати волю емоціям, створювати нові облікові записи і залишати образливі повідомлення на стінах обговорення співробітників Фандому. Все це тільки погіршить ситуацію і, можливо, збільшить термін вашого блокування.

Для того, щоб обговорити глобальне блокування, ви можете написати будь-кому з помічників на Вікі Спільноти з-під своєї IP-адреси (як анонімний користувач). У повідомленні вкажіть ім'я користувача, який був заблокований, і, якщо знаєте, ідентифікатор блокування. Цей ідентифікатор (ID) відображається в параметрах блокування, коли ви пробуєте відредагувати будь-яку сторінку вікі. Якщо ви не хочете, щоб ваша IP-адреса з'являлась на службових сторінках вікі, зверніться з тією ж інформацією до співробітників Фандому через сторінку Спеціальна:Contact/general.

Див. також[]

Advertisement