Приклад таблиці з кількістю правок.

Лічильник правок — це спеціальна сторінка, яка знаходиться за посиланням Спеціальна:Editcount. Вона доступна будь-якому користувачу.

Введіть у віконце ім’я будь-якого користувача і натисніть «Перейти». В результаті Ви побачите дві колонки цифр: у першій буде показана статистика правок користувача на тій Вікі, з якою Ви подавали запит, а в другій (Усі вікі) — загальна кількість правок на всіх Вікі. У таблиці відображені як сумарна кількість правок (Всього), так і кількість правок окремо для кожного простору імен, в тому числі і у відсотках від загальної кількості правок.

Пам’ятайте, що потрібно правильно вводити ім’я користувача.

Увага, колонка із загальною кількістю правок не оновлюється миттєво. В основному, вона використовує кешовані дані. Також бувають моменти, коли підрахунок сумарної кількості правок відключається у зв’язку з високим навантаженням на сервери (вихідні або святкові дні). Це може призвести до того, що Ви побачите нулі в цій колонці. Не засмучуйтеся і не панікуйте. Ваші правки нікуди не подінуться. Просто їх сума буде підрахована в інший день.

Використання спецсторінки[ред. | ред. код]

  • Створити посилання на лічильник правок користувача можна використовуючи посилання формату Спеціальна: Editcount/Ім’яКористувача.
  • Використовуючи код {{Спеціальна:Editcount/Ім'яКористувача}}, можна вивести на сторінку цифру кількості правок користувача на даній вікі.
  • Використовуючи код {{Спеціальна:Editcount/Ім'яКористувача/Назва простору імен}}, можна вивести на сторінку цифру кількості правок користувача на даній вікі з конкретного простору імен.
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.