FANDOM


Локальні проблеми — це проблеми, які відбуваються всередині конкретної вікі, але зазвичай не зачіпають інші вікі-проекти та Фандом в цілому.

Найбільш часто зустрічають локальні проблеми:

 • Конфлікти з користувачами вікі та/або місцевими адміністраторами. Наприклад, війна правок.
 • Вікі може містити контент, який ви вважаєте неприйнятним.
 • Сторінки вікі не працюють належним чином або не відображаються коректно із-за помилок у локальних CSS і/або JS.
 • Сторінки вікі не працюють так, як ви очікуєте, із-за внутрішніх налаштувань вікі.

Що робити з локальною проблемою? Редагувати

 • В першу чергу перевірте, чи ця проблема є локальною. Перейдіть на будь-яку іншу вікі й перевірте її сторінки. Можливо, ви пропустили якесь важливе оновлення Фандому або запуск нової функції/розширення.
 • Потім поговоріть з іншими користувачами вікі на їх сторінках обговорення, через форум або Обговорення. З'ясуйте, чи бачать вони ту ж проблему, що і ви. Можливо, проблема має місце тільки на вашому комп'ютері або в вашому браузері, а не на вікі загалом.
 • Зв'яжіться з місцевими адміністраторами. Як правило, адміністратори — найбільш інформовані користувачі спільноти і в курсі всіх останніх змін на вікі.
 • Якщо ви не отримали чіткої відповіді від користувачів та адміністраторів або вони не можуть пояснити, що саме призвело до появи проблеми на вікі, залиште повідомлення про проблему на форумі Вікі Спільноти, де досвідчені користувачі можуть дати вам пораду і допомогти виправити проблему.

Чи повинен я повідомити співробітників Фандому про проблему? Редагувати

Коли мова йде про локальні проблеми, поговорити з користувачами та адміністраторами вікі — це найкращий спосіб вирішити ситуацію. Активні користувачі та адміністратори краще, ніж співробітники Фандому, обізнані щодо локальних правил вікі й стилю написання статей, а також внутрішньої ієрархії вікі та інше.

Тим не менше, якщо вам не вдається вирішити локальну проблему всередині спільноти, зв'яжіться із співробітниками Фандому через сторінку Спеціальна:Contact/general:

 • Якщо мова йде про конфлікт з користувачами або адміністраторами, вкажіть якомога більше інформації про це, включаючи посилання на обговорення ситуації з користувачами.
 • Якщо ви хочете поскаржитись на неприйнятний для вас контент, то обов'язково поясніть, що саме вас не влаштовує, дайте посилання на сторінку з проблемою і посилання на обговорення проблеми з адміністратором.
 • Якщо сторінки вікі не відображаються коректно, зробіть скріншот проблеми і прикріпіть його до повідомлення.

Якщо ви з'ясували, що проблема з роботою конкретної вікі не пов'язана з локальними правками на вікі, то відправте своє повідомлення через сторінку Спеціальна:Contact/bug. Детально опишіть проблему, дайте посилання на сторінку/сторінки з проблемою, по можливості прикріпіть скріншот із зображенням проблеми, вкажіть свій браузер і версію браузера.

Див. такожРедагувати

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.