Центральна спільнота
Advertisement

Інформація на цій сторінці підкаже Вам, як діяти у випадку ряду особливих проблем на Вікі. Внизу сторінки Ви можете дізнатися, як зв'язатися з співробітниками Вікі.

Ви також можете завжди розраховувати на допомогу користувачів інших вікі на Форумі Вікі Спільноти.

Порушення авторських прав[]

Якщо на Вашій Вікі використовується матеріал сумнівного змісту, і Ви підозрюєте, що він порушує авторські права, то Ви можете вирішити, відправивши запит співробітникам Фандом або зв'язатися з Помічниками Фандом на Вікі Спільноти.

Фіксування вмісту статті[]

Кожен користувач може редагувати статті та інші сторінки на Вікі. Якщо Ви вважаєте, що йде неправильне редагування або вандалізм, то можете захистити сторінку, а також використовувати сторінку обговорення, щоб роз'яснити свій вчинок.

Якщо Ви вважаєте, що сторінка потребує особливої ​​уваги, і якщо на Вікі відсутня адміністратор, то можете звернутися до співробітників Фандом.

Технічні проблеми[]

Всі повідомлення про баги, направляйте через спеціальну контактну форму. Якщо проблема точно в програмному забезпеченні MediaWiki, а не у функціонуванні Фандом, використовуйте пошукача багів bugzilla.wikimedia.org.

Ви також можете запитати про технічні проблеми на Форумі Вікі Спільноти.

Інші проблеми[]

Пам'ятайте, що проблеми з Вікі, її вмістом та користувачами, має вирішувати, в першу чергу, співтовариство конкретної Вікі. У багатьох Вікі є свій Форум, блоги або якийсь центральний портал, де можна повідомити про проблему. Якщо такого немає, то для цього традиційно використовується сторінка обговорення Заголовною сторінки.

Щоб обговорити проблему з конкретним користувачом, залиште йому повідомлення на його стіні обговорення.

Якщо Ви вважаєте, що всередині спільноти Вікі неможливо вирішити дану проблему, то зверніться до досвідчених користувачам для більш широкого обговорення на Форумі Вікі Спільноти.

Складні проблеми[]

Якщо вищеперелічені способи не допоможуть вирішити проблему, то Ви завжди можете зв'язатися через контактну форму зі співробітниками Фандом.

Контакти[]

  1. Постав запитання Вікі-спільноті: Форумі Вікі Спільнот
  2. Постав запитання співробітникам Фандом: Контактна форма
Advertisement