Центральна спільнота
Advertisement

На Фандомі ви можете змінити своє ім'я користувача, але тільки один раз, тож, якщо ви вирішите змінити ім'я свого облікового запису, ви маєте добре подумати, перш ніж робити це, бо нове ім'я залишиться з вами назавжди.

Ви можете змінити своє ім'я користувача з допомогою сторінки Спеціальна:UserRenameTool.

Крок за кроком[]

Вибір нового імені користувача[]

Якщо ви все-таки вирішили змінити своє ім'я користувача, то знайте, що ви не можете:

  • отримати ім'я іншого зареєстрованого користувача;
  • обрати ім'я образливого або непристойного характеру;
  • отримати ім'я заблокованого користувача;
  • отримати ім'я відключеного облікового запису;
  • обрати ім'я, яке є варіацією імені іншого користувача;
  • обрати ім'я, яке містить нелітерні символи, наприклад, символи карт або товарних знаків, а також яке починається з малої літери;

Перевірка доступності нового імені користувача[]

Аби перевірити, чи вільно бажане вами ім'я користувача наберіть в адресному рядку браузера:

http://community.wikia.com/wiki/User:Бажане_ім'я

Якщо у потрібному профайлі ви побачите напис «Обліковий запис користувача „Бажане ім'я“ не зареєстровано», то це означає, що в переважній більшості випадків обліковий запис вільний.

Зміна імені користувача[]

Для зміни імені користувача перейдіть на сторінку Спеціальна:UserRenameTool.

У першій рядку форми перейменування вказано ваше ім'я користувача. Вам потрібно заповнити два рядки, вказавши своє нове ім'я користувача. Упевніться, що ви задоволені обраним новим іменем, бо не зможете більше його змінити, і переконайтеся, що обране ім'я починається з великої літери, не містить орфографічних помилок, друкарських та інших неточностей.

У третьому рядку напишіть свій пароль до вашого облікового запису. Він же діятиме й для нового облікового запису. Поставте галочку у графі «I understand the consequences of renaming described above» і натисніть кнопку «Виконати». У вікні меню ще раз підтвердить, що ви хочете перейменувати свою обліковий запис. Після цього запуститься процес перейменування.

Перейменування користувача.png

Процес перейменування може тривати від кількох секунд для користувачів з малою кількістю редагувань до декількох хвилин, якщо у вас багато редагувань. Після завершення процесу перейменування ви отримаєте повідомлення електронною поштою. Ви можете продовжувати редагування на Фандомі та іншу діяльність у процесі перейменування. Всі ваші редагування будуть додані до редагувань нового облікового запису.

Перейменування перемістить всі ваші правки на всіх вікі-проєктах і вашу сторінку користувача на новий обліковий запис. Ваш пароль, поштова скринька й налаштування залишаться без змін. Однак, оскільки ваш підпис зміниться з переходом на новий обліковий запис, вам доведеться самостійно виправити старі сторінки з вашим підписом, якщо ви побажаєте це зробити.

Створення нового облікового запису[]

Легкий спосіб змінити ім'я користувача — це створити новий обліковий запис. Якщо ви хочете, то можете переадресувати свій старий обліковий запис на новий, записавши на старій сторінці користувача #redirect [[user:Нове ім'я]]. Якщо у вас не так багато редагувань під старим ім'ям, то найкраще вчинити саме таким чином.

Що зробити неможливо[]

  • Якщо у вас є декілька облікових записів на вікі, неможливо об'єднати їх в один.
  • Неможливо перенести редагування на ваш обліковий запис, якщо ви внесли їх, не представившись системі, з IP-адреси.

Див. також[]

Який нікнейм найкращий[]

Звісно Ви можете змінити свій нікнейм на інший літерами усіх підтримуваних хостингом мов, проте на практиці найфункціональнішим акаунтом є той, що написаний класичною латиницею без пробілів, тобто одним словом. Приміром якщо ваш акаунт написаний кирилицею або латиницею з пробілами чи умлаутами то на центральних вікі на сторінці активності в таких акаунтах навпроти проєктів не вказуються статуси адміністратора чи бюрократа.

Advertisement