Центральна спільнота
Advertisement

У Фандомі вам дозволено змінити своє ім'я користувача. Це можна зробити один раз і лише один раз. Тому дуже важливо переконатися, що ваше нове ім’я є тим, яким ви хочете називатися, і що ім’я користувача ще не зайняте.

Після того, як ви вирішили змінити своє ім’я, ви можете ініціювати зміну імені користувача, заповнивши форму за адресою Спеціальна:UserRenameTool.

Примітка: перейменування облікового запису не звільняє оригінальну назву для повторного використання.

Вибір нового імені[]

Фандом дозволяє назви, які складаються із звичайних символів алфавіту, які зустрічаються в поширених мовах. Крім того, майте на увазі, що вас не можна перейменувати на:

  • ім'я, яке вже зареєструвала інша особа
  • образлива ім’я
  • заблоковане ім’я
  • ім’я, яке намагається видати себе за іншого користувача Фандому
  • ім’я, яке містить неалфавітні символи, наприклад, символи карткової масті або знаки торгової марки, або починається з невеликої літери.

Перевірка наявності імені[]

Щоб перевірити, чи вибране вами ім’я ще не зайняте, ви можете виконати пошук у Центральна Спільнота. Просто введіть ім’я користувача, на яке ви хочете перейменувати свій обліковий запис за адресою:

https://spilnota.fandom.com/wiki/Користувач:

Наприклад, якби я хотів перейменувати свій обліковий запис на «IWantThisAccountPlease», я закінчив би URL-адресу на User:IWantThisAccountPlease.

Rename account name not taken.png

Якщо ім’я доступне, ви побачите повідомлення про помилку: «Обліковий запис користувача „NAME“ не існує».

Перейменування облікового запису[]

Щоб надіслати запит на перейменування облікового запису, вам потрібно заповнити форму, розташовану за адресою Спеціальна:UserRenameTool, указавши своє поточне ім’я користувача, потрібне нове ім’я (двічі — щоб переконатися, що орфографія та пунктуація правильні), а також ваш пароль* після Ви можете встановити прапорець, що вказує на те, що ви знаєте про наслідки, описані на сторінці.

Інструмент UserRenameTool

Переконайтеся, що немає друкарських помилок (наприклад, що великі та малі літери написані так, як ви плануєте), оскільки інструмент не знає, чи ви мали на увазі щось інше. Майте на увазі, що імена користувачів не можуть починатися з малої літери.

Якщо ваш запит дозволено продовжити, інструмент розпочне процес після того, як ви підтвердите запит. Якщо ви внесли тисячі змін або редагували в різних спільнотах, перейменування може зайняти кілька хвилин. Після завершення перейменування ви можете отримати електронний лист із підтвердженням. Можна редагувати під час виконання процесу — будь-які нові зміни належним чином відноситимуться до вашого нового імені облікового запису.

* Якщо у вас немає пароля облікового запису Фандому, оскільки ви зареєструвалися за допомогою облікового запису соціальної мережі, ви можете використовувати https://www.fandom.com/forgot-password, щоб отримати його. Це можна використовувати як альтернативу входу в Google/Facebook/Twitch.

Після перейменування[]

Перейменування приписуватиме ваш внесок у всі спільноти вашому новому імені, а також перемістить ваші сторінки користувача та будь-які підсторінки користувача. Ваш пароль, обліковий запис електронної пошти та налаштування залишаться незмінними.

Якщо ви використовували спеціальний підпис для відображення назви свого попереднього облікового запису, зверніть увагу, що це не буде змінено автоматично; ви можете відвідати ваші налаштування, щоб оновити його новою назвою. Будь-які попередні випадки, коли ви посилалися на своє ім’я користувача на сторінках (наприклад, на сторінках обговорення), все одно відображатимуть попереднє ім’я, і їх потрібно буде відредагувати вручну, якщо ви захочете їх змінити.

Після перейменування ваше старе ім’я користувача залишиться зарезервованим і не може використовуватися знову.

Також зауважте: якщо у вашому обліковому записі не налаштовано локальний пароль (наприклад, ви входите лише за допомогою облікового запису Google), вам потрібно буде використовувати https://www.fandom.com/forgot-password, щоб налаштувати його. Це не вплине на вашу здатність увійти через Google, Facebook тощо.

Альтернативи[]

Альтернативний спосіб змінити своє ім’я користувача – це створити новий обліковий запис із вашим новим ім’ям. Зробивши це, ви можете перенаправляти свою стару сторінку користувача на нову, ввівши на сторінці #ПЕРЕНАПРАВЛЕННЯ [[User:New name]]. Якщо ви вже перейменували свій обліковий запис, це хороша альтернатива. Просто не забудьте повідомити своїй спільноті, що ви змінюєте облікові записи, щоб вони не подумали, що ви самозванець!

Див. також[]

Advertisement