Центральна спільнота
Advertisement

Захист сайту — метод захисту Вікі цілком, який можуть використовувати співробітники Фандом, Helpers, SOAP і адміністратори, щоб обмежити певні дії користувачів відразу на всій Вікі. Він може бути використаний у разі масового вандалізму або спам-атаки.

Увага: Тільки співробітники Фандом, Помічники і SOAP мають доступ до цього розділу Спеціальні за замовчуванням. Адміністратори можуть попросити включити захист своєї Вікі, а в разі частого вандалізму або спам-атак також отримати доступ до цих налаштувань.

Використання[]

Файл:Защіта сайта.jpg

Сторінка «Захист сайту».

У налаштуваннях сторінки «Захист сайту», доступ до якої є на Special:SpecialPages в розділі «Інші службові сторінки», можна дозволити такі дії лише зареєстрованим користувачам або тільки адміністраторам:

Максимальний час, на яке можна захистити Вікі,-12:00. Оскільки цей інструмент дозволяє взагалі виключити редагування Вікі для більшості звичайних користувачів, він не може бути включений на тривалий термін. Час захисту Вікі має бути достатньо тільки для того, щоб спокійно виправити наслідки вандалізму або спам-атаки. Цей метод не може бути використаний для довгострокового захисту Вікі. Будь ласка зв'яжіться з співробітниками Фандом через Special:Contact, щоб дізнатися про альтернативні методи захисту Вікі.

При використанні інструменту «Захист сайту», ця дія буде занесено на сторінку журналу захисту і сторінку Свіжих правок.

Див. Також[]

Advertisement