FANDOM


Загальне сховище файлів надає одному вікіпроекту можливість використовувати файли іншого, при безпосередньому зверненні до імені файлу. За замовчуванням, конфігурація вікі не дозволяє використовувати файли з інших сайтів без попереднього завантаження.

Як це працює? Редагувати

"Об'єднання" сховищ надає одній вікі доступ до бази даних іншої. В результаті, при зверненні до файлу, що не існуючого на «дочірній» вікі, система постарається знайти його на "базовій" і, в разі успіху, використає його. При цьому ніяких дублікатів на "дочірній" вікі не створюється.

  • До кожної вікі можна підключити тільки одну додаткову базу.
  • Об'єднання є одностороннім: база ділиться своїми файлами, але не навпаки.
  • Вікі може надати доступ до сховища декільком іншим проектам одночасно.
  • Послідовне об'єднання можливе, але кожна вікі матиме доступ лише до своєї бази.
  • Категорії, використовувані на базовій вікі, не будуть доступні на підключеній.

На даний момент, пошук на Вікі не індексує зображення з додаткової бази даних. Тобто їх додавання через візуальний редактор неможливо.

До кого звернутися за об'єднанням медіасховищ? Редагувати

Для об'єднання медіасховищ декількох вікі слід звернутися до співробітників Фандом через контактну форму, або до Помічників Фандом. У запиті слід вказати "базову" і "дочірню" вікі, а також підтвердити згоду адміністраторів вікі на об'єднання.

Чи можна об'єднати базу даних моєї вікі з проектами Wikimedia? Редагувати

Ліцензування Фандом допускає використання файлів проектів Wikimedia на вікіпроектах Фандом. Якщо тема вашої вікі передбачає активне використання файлів, що знаходяться на проектах фонду Wikimedia, ви можете запросити об'єднання у співробітників, або Помічників Фандом. [Http://www.mediawiki.org/wiki/InstantCommons Детальніше про об'єднання на mediawiki.org].

Примітка: не турбуйте Хелперів, на невизначений термін питанням об'єднання медіасховищ займаються тільки співробітники Wikia через контактну форму.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.