Загальне сховище файлів надає одному вікі-проєкту можливість використовувати файли іншого, при безпосередньому зверненні до імені файлу. За замовчуванням, конфігурація вікі не дозволяє використовувати файли з інших сайтів без попереднього завантаження.

Як це працює?[ред. | ред. код]

"Об'єднання" сховищ надає одній вікі доступ до бази даних іншої. В результаті, при зверненні до файлу, що не існуючого на «дочірній» вікі, система постарається знайти його на "базовій" і, в разі успіху, використає його. При цьому ніяких дублікатів на "дочірній" вікі не створюється.

  • До кожної вікі можна підключити тільки одну додаткову базу.
  • Об'єднання є одностороннім: база ділиться своїми файлами, але не навпаки.
  • Вікі може надати доступ до сховища декільком іншим проєктам одночасно.
  • Послідовне об'єднання можливе, але кожна вікі матиме доступ лише до своєї бази.
  • Категорії, використовувані на базовій вікі, не будуть доступні на підключеній.

На даний момент, пошук на Вікі не індексує зображення з додаткової бази даних. Тобто їх додавання через візуальний редактор неможливо.

До кого звернутися за об'єднанням медіасховищ?[ред. | ред. код]

Для об'єднання медіасховищ декількох вікі слід звернутися до співробітників Фандом через контактну форму, або до Помічників Фандом. У запиті слід вказати "базову" і "дочірню" вікі, а також підтвердити згоду адміністраторів вікі на об'єднання.

Чи можна об'єднати базу даних моєї вікі з проєктами Wikimedia?[ред. | ред. код]

Ліцензування Фандом допускає використання файлів проєктів Wikimedia на вікі-проєктах Фандом. Якщо тема вашої вікі передбачає активне використання файлів, що знаходяться на проєктах фонду Wikimedia, ви можете запросити об'єднання у співробітників, або Помічників Фандом. Детальніше про об'єднання на mediawiki.org.

Примітка: не турбуйте Хелперів, на невизначений термін питанням об'єднання медіасховищ займаються тільки співробітники Wikia через контактну форму.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.