FANDOM


Довідка або Загальна Довідка (англ. Shared Help) - довідкові сторінки, розташовані на Вікі Спільноти і одночасно доступні на всіх вікі-проєктах. Мета загальної Довідки в тому, щоб будь-який користувач на будь вікі мав доступ до довідкових матеріалів.

Використання Довідки Редагувати

Довідкові сторінки розташовані в просторі назв «Довідка». Вони не відображаються в загальному списку статей конкретної вікі. Перейти до довідкових статей можна через меню, розташоване у Вашого аватара у правому верхньому кутку сторінки, через Кабінет адміністратора або безпосередньо через сторінку Довідка:Зміст. Переглянути весь список доступних довідкових статей можна на сторінці Довідка:Список статей.

Довідкові повинні коректно відображатися і бути читаються на будь-якому фоні вікі, як світлому, так і темному. Якщо у вас виникли проблеми з цим на Вашій Вікі, залиште повідомлення на Форумі Вікі Спільноти з посиланням на проблемну сторінку або на сторінці обговорення довідкової статті.   Сторінки обговорення довідки, так само як і на інших вікі-проєктах, призначені тільки для обговорення самих довідкових статей. Якщо Ви хочете повідомити про будь-які проблеми або багах на Вашій Вікі, будь ласка, використовуйте сторінку Special:Contact, щоб зв'язатися з співробітниками Фандом.

Якщо після перегляду сторінок Вікі Довідки у Вас ще залишилися питання по роботі на Фандом, то зверніться на Форум Вики Спільноти.

Локальна довідка Редагувати

Наявність загальнодоступної Довідки не виключає можливості створення локальних довідкових статей. Ви можете використовувати для них і простір імен Довідка. У цьому випадку Ви отримаєте повідомлення, що редагуєте сторінку спільної довідки. Після збереження Ваш текст розташуватися першим, а потім буде текст загальної довідки, якщо Ви виберете як назви статті те, що вже використовується у Довідці. Ви можете приховати з даної сторінки текст загальної довідки, використовуючи код __ NOSHAREDHELP __. Будь ласка, не використовуйте його на головній сторінці загальної довідки.

Примітки Редагувати

  • Має сенс створити альтернативну сторінку спільної довідки тільки у випадку, якщо Ви хочете істотно розширити довідковий текст стосовно до правил та оформлення Вашої Вікі.
  • Посилання на сторінки спільної довідки відображаються звичайним «синім» кольором і працюють як звичайні посилання всередині вікі.
  • Деякі розширення некоректно працюють на загальних сторінках. У цьому випадку для читання довідкової статті перейдіть на Вікі Спільноти.
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.