FANDOM


Завантажити файли на вікі можна декількома способами.

Способи завантаження файлів Редагувати

Візуальний редактор Редагувати

  • Клікніть на клавішу "Редагувати" Завантаження зображень 04 у верхній частині сторінки.
  • Потім натисніть на клавішу "Фото" Завантаження зображень 03 у правій частині Візуального редактору.
  • У вікні, що відкрилося "Виберіть файл" із свого комп'ютера і натисніть "Завантажити". В наступному вікні можна буде налаштувати його розташування на сторінці , додати опис і змінити назву файлу.

Placeholder Редагувати

На Головній сторінці нових вікі знаходиться Placeholder, за допомогою якого можна додати файл на вікі. Ви можете додати цю опцію на будь-яку сторінку, наприклад, на особисту, використовуючи [[Файл:Placeholder]]. Натисніть клавішу "Додати зображення" всередині Placeholder і слідуйте за інструкціями із попереднього параграфу.

Спеціальна:Upload Редагувати

Завантаження файлів 01

Загальний вигляд сторінки.

На вікі є спецсторінка для завантаження файлів на вікі: Спеціальна:Upload. Посилання на цю сторінку є в меню "Внесок", у загальному списку спеціальних сторінок, а також її можна вивести на панель Мої інструменти. На цій сторінці ви можете обрати нове ім'я файлу, додати опис файлу, вказати ліцензію, додати опцію "Спостерігати за цим файлом".

Примітки Редагувати

Формати файлів, що дозволені до завантаження Редагувати

На вікі можна вільно завантажувати файли наступних форматів: png, .gif, .jpg, .jpeg, .ico, .pdf, .svg, .odt, .ods, .odp, .odg, .odc, .odf, .odi, .odm, .psd, .ogg, .ogv, and .oga. На деяких вікіях можуть бути дозволені до завантаження інші типи файлів за запитом.

Допустимий розмір файлів Редагувати

Розмір файлу, який ви хочете завантажити на вікі, не повинен перевищувати 10 МБ. Пам'ятайте, що читачі завантажують файл разом із сторінкою вікі, тому якщо файл буде великий, то і сторінка буде вантажитися довго.

Не існує обмежень на кількість файлів, що завантажені на вікі, але вікі не повинна використовуватись як файлосховище! Краще, щоб більшість файлів використовувалося в статтях на вікі.

Див. також Редагувати

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.