Центральна спільнота
Advertisement

Завантажити файли на вікі можна декількома способами.

Способи завантаження файлів[]

Візуальний редактор[]

  • Клікніть на кнопку "Редагувати" Завантаження зображень 04.jpg у верхній частині сторінки.
  • Потім натисніть на кнопку "Фото" Завантаження зображень 03.png у правій частині Візуального редактору.
  • У вікні, що відкрилося "Виберіть файл" із свого комп'ютера і натисніть "Завантажити". В наступному вікні можна буде налаштувати його розташування на сторінці , додати опис і змінити назву файлу.

Placeholder[]

На Головній сторінці нових вікі знаходиться Placeholder, за допомогою якого можна додати файл на вікі. Ви можете додати цю опцію на будь-яку сторінку, наприклад, на особисту, використовуючи [[Файл:Placeholder]]. Натисніть кнопку "Додати зображення" всередині Placeholder і слідуйте за інструкціями із попереднього параграфу.

Спеціальна:Upload[]

Загальний вигляд сторінки.

На вікі є спецсторінка для завантаження файлів на вікі: Спеціальна:Upload. Посилання на цю сторінку є в меню "Внесок", у загальному списку спеціальних сторінок, а також її можна вивести на панель Мої інструменти. На цій сторінці ви можете обрати нове ім'я файлу, додати опис файлу, вказати ліцензію, додати опцію "Спостерігати за цим файлом".

Примітки[]

Формати файлів, що дозволені до завантаження[]

На вікі можна вільно завантажувати файли наступних форматів: png, .gif, .jpg, .jpeg, .ico, .pdf, .svg, .odt, .ods, .odp, .odg, .odc, .odf, .odi, .odm, .psd, .ogg, .ogv, and .oga. На деяких вікіях можуть бути дозволені до завантаження інші типи файлів за запитом.

Допустимий розмір файлів[]

Розмір файлу, який ви хочете завантажити на вікі, не повинен перевищувати 10 МБ. Пам'ятайте, що читачі завантажують файл разом із сторінкою вікі, тому якщо файл буде великий, то і сторінка буде вантажитися довго.

Не існує обмежень на кількість файлів, що завантажені на вікі, але вікі не повинна використовуватись як файлосховище! Краще, щоб більшість файлів використовувалося в статтях на вікі.

Див. також[]

Advertisement