FANDOM


Исследования загл стр

Дослідження — спеціальна сторінка, яка покликана показати користувачам сторінки вікі, які потребують додаткової уваги.

Опис Редагувати

Будь-який користувач може використовувати цю сторінку. Вхід на неї є на сторінці Вікі-діяльності, так само можна скористатися прямим посиланням — Спеціальна:Insights.

Зміст Редагувати

Кожен блок в Дослідженнях спрямований на те, щоб допомогти користувачам визначити сторінки вікі, які вимагають якнайшвидшого доопрацювання, на яких відсутні важливі елементи або структура. В ідеалі кожна сторінка на вікі повинна мати посилання, категорії, інфобокс та ілюстрації для того, щоб допомогти читачам вільно переміщатися за змістом вікі, так й для більш повного сприйняття контенту проекту.

У даний момент сторінка Досліджень містить вісім списків сторінок:

  1. некласифіковані шаблони,
  2. немодульні інфобокси,
  3. популярні сторінки,
  4. некатегоризовані сторінки
  5. сторінки без зображень,
  6. сторінки без посилань,
  7. необхідні сторінки
  8. сторінки без інфобоксів.

Коли один з пунктів у будь-якому зі списків буде виправлений та змінений через Дослідження (наприклад, на сторінку без категорій буде додана категорія), то цей пункт пропаде зі списку. Для інших виправлень, які були внесені не через Дослідження, сторінка оновлюється раз на добу.

Для всіх списків, крім перших двох та сьомого, відображається кількість переглядів кожної сторінки. Таким чином, ви відразу можете бачити, якій сторінці потрібно допомогти в першу чергу. Кількість переглядів оновлюється один раз на тиждень (щопонеділка).

Банер Редагувати

Якщо ви вибрали сторінку для виправлення, у верхній частині сторінки при редагуванні з'явиться спеціальний банер. Він нагадуватиме, які потрібно внести виправлення на поточній сторінці. Після усунення проблеми за посиланнями на банері ви зможете або продовжити редагування статей з обраного раніше списку, або повернутися назад до загального списку.

Исследования - справка 01
Исследования - справка 02
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.