FANDOM


Головна сторінка на вікі - це основна сторінка, на яку потрапляють усі користувачі, що вперше заходять на вікі. На цій сторінці міститься основна інформація про вікі. Перейти на Головну сторінку можна, натиснувши на логотип в лівому верхньому кутку сторінки.

Крок за крокомРедагувати

Головна сторінка створюється автоматично одразу після тсворення вікі. Вона являє собою стандартний набір розділів, які можна самостійно переробити чи покращити.

Перше враження - дуже важлива річ, а Головну сторінку будуть бачити усі відвідувачі вікі, і саме вона буде справляти перше враження на користувачів. Тому дуже важливо гарно оформити цю сторінку. Якщо користувачі, зайшовши на вікі, побачать стандартну пусту сторінку, вони подумають, що вікі в занепаді і покинуть її.

Основні поради щодо заповнення Головної Сторінки:

  • Створіть короткий опис Вашої вікі - відвідувачам буде незручно читати довгі повідомлення, тому краще придумати щось коротке, але змістовне.
  • Додайте посилання на найбільш важливі сторінки - нехай Головна сторінка стане справжнім вузлом навігації по вікі!
  • Додайте зображення та відео - яскрава Головна сторінка завжди привертає увагу. Дізнайтеся, як додавати галереї та слайдери на Головну сторінку
  • Ви можете використати спеціальні теги, щоб розділити та організувати вміст Головної сторінки.

Назва Головної сторінкиРедагувати

Назву для Головної сторінки обираєте Ви, але саме правильна назва Головної буде запорукою високого рейтингу вікі у пошукових мережах. Рекомендується змінити назву сторінки на "Ключове слово Вікі", де "Ключове слово" - слово або словосполучення, що відноситься до теми вікі.

  • Ви можете переіменовувати Головну сторінку скільки завгодно раз.
  • Щоб навігація по вікі працювала правильно, слід додавати нову назву вікі на цю сторінку MediaWiki.

А якщо я не хочу бачити назву "головна сторінка"?Редагувати

Щоб напис "головна сторінка" на Головній зник, додайте наступний код до сторінки MediaWiki:Common.css:

body.mainpage .firstHeading { 
display:none; 
}
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.