Центральна спільнота
Advertisement
Центральна спільнота

Відстежуванні сторінки на вікі — це спосіб стежити за тими сторінками, які важливі саме для Вас.

Крок за кроком[]

  • Аби помістити сторінку в список спостереження, просто клацніть на посилання «Спостерігати» на панелі «Мої інструменти», коли Ви знаходитесь на цій сторінці. Ви отримаєте повідомлення, коли виконаєте цю дію.
  • Ви можете отримувати сповіщення електронною поштою про зміни на сторінках, за якими ви спостерігаєте, налаштовуючи сповіщення на своїй сторінці особистих налаштувань.
  • У деяких випадках сторінки автоматично додаються до списку спостереження. Наприклад, залишивши повідомлення на стіні користувача, вся тема автоматично потрапить до списку відстежуваних сторінок. Ви можете керувати своїми налаштуваннями автоматичного сповіщення про відстежувані сторінки в розділі «Електронна пошта» на сторінці налаштувань.
  • Ви можете переглянути сторінки, за якими стежите, у певній спільноті, на сторінці Спеціальна:Following (на вікі, що не працюють на Єдиній платформі) у цій спільноті. Ви також можете переглянути їх на сторінці Спеціальна:Watchlist, який має деякі розширені функції для управління цими сторінками. На вікі, що працюють на Єдиній платформі, використовується більш просунута сторінка Спеціальна:Список спостереження.
  • Ви можете вилучити сторінку зі списку спостереження. Для цього, перебуваючи на сторінці, за якою ви спостерігаєте, натисніть на посилання «Скас. спостереження» на панелі «Мої інструменти». Ви також можете зробити це на сторінці «Сторінки спостереження». Для цього наведіть курсор на посилання на сторінку, і ліворуч з’явиться хрестик. Натиснувши на нього, ви вилучите сторінку зі списку спостереження.
  • Сторінки розділені за своїм призначенням: звичайні сторінки, блоги, проєкти, категорії, сторінки обговорення та сторінки користувачів. Таким чином, Ви отримаєте повідомлення, якщо хтось додасть нове повідомлення в блог, за яким ви стежите, або сторінку в категорію, яка Вам цікава.

Інші способи додавання сторінки до списку спостереження[]

  • В кінці URL-адреси будь-якої статті на будь-якій вікі додайте ?action=watch.
  • На Fandom Developers Wiki є скрипт, який додає кнопку спостереження до випадаючого списку редагування.
  • обравши відповідний параметр під час збереження сторінки після редагування у Візуальному редакторі.

Інші способи прибирання сторінки зі списку спостереження[]

  • В кінці URL-адреси будь-якої статті на будь-якій вікі додайте ?action=unwatch.

Я хочу приховати свій список спостереження[]

Якщо ви віддаєте перевагу не показувати сторінки, за якими спостерігаєте, ви можете вимкнути це в налаштуваннях користувача (в розділі «Розширені»). На вікі, що працюють на Єдиній платформі, потрібно зайти на сторінку «Спеціальна:Налаштування» → розділ «Список спостереження», де ви можете редагувати записи в списку спостереження, параметри показування, додаткові параметри, зміни яких показано, сторінки, які ви хочете спостерігати й список маркерів.

Див. також[]

Advertisement