Центральна спільнота
Advertisement

Приклад списку Special:EditWatchlist

Список спостереження — це спосіб залишатися в курсі сторінок, які вас цікавлять у Фандому.

Крок за кроком[]

Ви можете «Переглянути» сторінку, натиснувши «Переглянути» на моїх інструментах внизу сторінки. Якщо панель інструментів прихована, натискання значка гайкового ключа в нижньому правому куті відобразить її. Аналогічно, ви можете припинити перегляд сторінки, натиснувши посилання «Скасувати перегляд», яке має з’явитися в тому ж місці, що й посилання «Переглянути» на сторінках, які вже є у вашому списку спостереження.

Деякі дії, як-от перейменування, редагування або вилучення сторінки чи файлу, можуть спонукати вас почати перегляд сторінки автоматично. Ви можете змінити налаштування автоматичного перегляду сторінок (з іншими розширеними параметрами, пов’язаними з вашим списком спостереження) у ваших налаштуваннях.

Приклад налаштувань е-пошти

Коли ви переглядаєте сторінку, ви отримуватимете сповіщення електронною поштою про зміни на сторінці на основі ваших налаштувань електронної пошти. Ви не отримуватимете сповіщень про вікі, на яких ви були заблокували.

Ви можете переглянути свій список спостереження або вилучити з нього сторінки на сторінці Special:EditWatchlist або переглянути канал змін до статей, які ви переглядаєте у Special:Watchlist.

Інші способи перегляду сторінки[]

Є три інші способи перегляду сторінки.

  • У кінці URL-адреси будь-якої статті вмісту будь-якої вікі додайте ?action=watch.
  • У спадному меню редагування ви побачите кнопку «Переглянути» або «Зняти перегляд».
  • Під час редагування статті ви можете поставити галочку, щоб почати (або припинити) її перегляд.

Інші способи не переглядати переглянуту сторінку[]

  • У кінці URL-адреси будь-якої переглянутої статті в будь-якій вікі додайте ?action=unwatch.
Advertisement