FANDOM


Відстежує сторінки вікі-це спосіб стежити за тими сторінками, які важливі саме для Вас. Щоб помістити сторінку в список що відслідковуються, просто клацніть посилання «Стежити» на панелі Мої інструменти, коли Ви знаходитесь на цій сторінці. Ви отримаєте підтверджують повідомлення при виконанні цієї дії.

Список що відслідковуються сторінок можна переглянути, перейшовши на особисту сторінку. У правій частині знаходиться блок «Сторінки, які я відстежую», в якому представлені кілька Ваших що відслідковуються сторінок, а всі сторінки можна подивитися перейшовши на вкладку «Відстеження». Інші користувачи також можуть бачити цей список і тим самим знаходити користувачів зі схожими інтересами.

Сторінки розділені за своїм призначенням: звичайні сторінки, блоги, проекти, категорії, сторінки обговорення та сторінки користувачів. Таким чином, Ви отримаєте повідомлення, якщо хтось додасть нове повідомлення в блог, за яким Ви стежите, або сторінку в категорію, яка Вам цікава.

Видалення сторінок зі списку відслідковуються Редагувати

  • Перебуваючи на відслідковується Вами сторінці, натисніть на посилання «Не стежити» на панелі Мої інструменти.
  • На сторінці що відслідковуються сторінок, наведіть курсор на посилання сторінки, і зліва з'явиться хрестик. Клацнувши по ньому, Ви видаліть сторінку зі списку відстеження.

Я хочу приховати свій список що відслідковуються сторінок Редагувати

Увага, приховуючи список що відслідковуються сторінок від інших користувачів, Ви автоматично приховуєте аналогічні списки на всіх Вікі, в яких берете участь. Щоб зробити це:

  • Зайдіть в особисті налаштування.
  • Перейдіть на вкладку «Різне».
  • Поставте галочку в графі «Приховати мій список що відслідковуються сторінок від інших користувачів».
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.