Відео на вікі — це новий спосіб показати вміст вашої вікі читачам Фандому. Відео розміщуються в спеціальному блоці вгорі сторінки найпопулярніших вікі-проєктів.

Як працює плеєр?[ред. | ред. код]

Вікі-відео додано на сторінки співробітниками Фандому. У версії для ПК вони розміщуються вгорі деяких сторінок на найвідвідуваніших вікі. Коли користувач відкриває сторінку з вікі-відео, ролик починає програватися автоматично в беззвучному режимі. При прокручуванні сторінки вікно відеоролика зменшується та переміщається в правий нижній кут. При цьому користувач може в будь-який час поставити відео на паузу або закрити міні-плеєр.

Відео на Mass Effect Wiki

На мобільних сторінках із модульними інфобоксами вікі-відео відображаються в блоці інфобоксу й закріплюються вгорі сторінок при прокручуванні. Якщо на сторінці немає ані модульного, ані звичайного інфобоксів, то відеоролик відображається вгорі сторінки й закріплюється в зменшеному вікні при прокручуванні.

  • Оригінальні відео. Ці відео будуть створені спільними зусиллями ведучого або ведучої й нашою відео-командою: у них будуть спецефекти, оригінальна озвучка тощо. Такі відео будуть показані на найвідвідуваніших сторінках найбільших вікі-спільнот. Наприклад, відео «Will We Ever Visit the Andromeda Galaxy?» («Відвідаємо ми коли-небудь галактику „Андромеда“») для виходу Mass Effect: Andromeda.
  • Шаблонні відео з озвучкою. У цих відео буде відеоряд або зображення із закадровою озвучкою — огляд персонажів серіалу, кращі моменти фільму і так далі. Наприклад, Newt Scamander (Ньют Саламандер) і List of spells (список заклинань) на Harry Potter Wiki. Іноді озвучку супроводжуватиме текст на екрані.
  • Шаблонні відео з текстом на екрані. У цих відео не буде озвучки — в них буде просто текст. Приклад: Moana на Disney Wiki.
  • Відео з інших сайтів. Ці відео створюємо не ми, але ми вважаємо їх якісними та цікавими нашим користувачам. Зазвичай це трейлери до фільмів чи офіційні проходження ігор, наприклад, огляд чемпіона для гри League of Legends — Aatrox.

Вікі-відео створюються відео-командою Фандому, однак ми тісно працюємо з вікі-спільнотами, щоб дати користувачам та адміністраторам можливість брати участь в написанні сценаріїв або створення відео, якщо у них є необхідний досвід.

В чому користь для користувачів?[ред. | ред. код]

Користувачі Інтернету усе більше хочуть дивитися відео-контент, оскільки він дозволяє їм швидко та легко отримувати нову інформацію в розважальному форматі. Фандом завжди був джерелом корисної інформації для фанатів, тому разом із відео ми продовжимо наповнювати статті.

Крім того, реклама до початку перегляду дозволить нам підвищити загальну якість реклами на сторінках. Завдяки розміщенню більш дорогого рекламного контенту перед відео ми зможемо позбутися від більшості рекламних банерів, які негативно впливають на роботу сайту. В даний час співробітники Фандому тестують різні варіанти реклами, щоб знайти найоптимальніший формат.

Див. також[ред. | ред. код]

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.