Центральна спільнота
Advertisement
Ця сторінка присвячена інструменту для вставки відео від Фандому. Інструмент для вставки на основі синтаксичного аналізатора з підтримкою понад 30 відео- та аудіосервісів див. у Довідка:Вбудовані відео.
Це розширення підключено на Фандомі за замовчуванням.

Відео – це чудовий спосіб продемонструвати інформацію та залучити читачів до вашої спільноти! Інструмент для вставки відео дозволяє швидко та легко додавати відео на сторінку статті. Відео також можна включати в галереї та більшість інших місць, де підтримуються зображення. Відео розміром менше 400 пікселів відтворюватимуться в медіа-лайтбоксі.

Крок за кроком[]

На відміну від інших способів завантаження файлів, інструмент для вставки відео дозволяє легко завантажувати відео, використовуючи лише посилання з певних веб-сайтів, і робить його доступним для використання через редакторів. Для цього перейдіть до Спеціальна:Нові файли, що є «галерею нових файлів» вашої вікі, а потім натисніть «додати відео». Відкриється інтерфейс користувача, тому введіть URL-адресу відео та натисніть «додати» — ви зробили це!

У галереї нових файлів можна шукати типи медіа – поставте прапорець «відео» та натисніть «Пошук», щоб показати лише відео. Ваше завантажене відео має з’явитися нижче. Тепер ви можете використовувати його на будь-якій сторінці!

Відео можна вставляти від вибраних інтернет-провайдерів відео:

Див. також[]

Advertisement