Програма «Волонтери-розробники» — це ініціатива, спрямована на те, щоб дозволити технічно кваліфікованим членам спільноти Фандому вносити свій внесок до Фандому не тільки шляхом редагування та вікі-адміністрування, але також шляхом виправлення помилок й покращення програмного забезпечення Фандому. Список волонтерів-розробників можна знайти тут.

Як можуть допомогти волонтери?[ред. | ред. код]

Технічне обслуговування та виправлення помилок Фандому є одним з постійних пріоритетів. Ми враховуємо такі фактори, як серйозність (наскільки погана або дражлива проблема?) і радіус дії (на скільки користувачів впливає проблема?). Проблеми, які є серйозними і впливають на багатьох користувачів, отримують найвищі пріоритети і фіксуються в першу чергу.

Це означає, що маленькі дратівливі помилки, які впливають тільки на кілька людей, можуть іноді залишатися без виправлення надовго. Тут ми хотіли б звернутися до волонтерів-розробників.

Щотижня ми обираємо декілька помилок з низьким ступенем небезпеки із пулу та попросимо волонтерів допомогти виправити їх. Волонтери мають доступ до спеціального середовища розробки та можуть пропонувати виправлення. Їхні виправлення потім перевіряються та застосовуються до кодової базі Фандому.

Як я можу стати волонтером?[ред. | ред. код]

Оскільки ця програма все ще нова, зараз ми не приймаємо нових волонтерів. Ми будемо поступово розширювати групу з плином часу. Слідкуйте за цією сторінкою та за оновленнями й беріть участь в FANDOM Open Source Library!

Як можуть допомогти інші користувачі?[ред. | ред. код]

Якщо ви не є волонтером-розробником, але все одно хочете зробити Фандом найкращим місцем, краще, що ви можете зробити, це продовжувати пошук помилок та повідомляти про них нам через контактну форму.

Див. також[ред. | ред. код]

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.